Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 20:32:04

Автор Тема: „Зелената“ експертиза, енергетиката и 45 млрд. лв.  (Прочетена 6227 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
Екология и броене. Екология и изнудване. Екология и невежество. Шпицкомандата на инициаторите на протести се обляга на невежеството на последователите, които приемат за чиста монета всяка идея, свързана с протест, независимо какъв.

В последните години дейностите, посветени на природата, се измерват в усвояването на пари, които са уж за броенето на растителни и животински видове, докато невинни българи броят човешките жертви по пътищата, където по думите на еколозите, прокарването на сигурна и модерна транспортна артерия ще доведе до стрес у гъгрици , зеленооки зайци и южнорастящи мъхове, например.

Публикацията в 'Гласове' - тук.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Значи, от понеделник ми качиха цената на бензина с 5 цента на литър, щото имало федерална програма за спасяване на екологията.
В сряда дадоха 12 милиона на милионерския клуб "Лобло" (верига хранителни магазини и не от ефтините) да си били поправели хладилниците.
Еколози, Карл, еколог до еколога. Дето казва Джузепе, до стената и всеки пети от този тертип, да не се бъркат с нормалните хора, които си носят торбичките за пазар и садят дървета.

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Quote (selected)
Значи, от понеделник ми качиха цената на бензина с 5 цента на литър, щото имало федерална програма за спасяване на екологията
...
до стената и всеки пети от този тертип
Бива, 5 цента са много пари,  ама стената да е огряна от слънцето. А, и една цигара също ще искам.  :smokin:
---
Статията е поръчкова, очевадно е и кой е поръчителя. "Мариците" когато и да ги закрият, все ще е късно.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Бива, 5 цента са много пари,  ама стената да е огряна от слънцето. А, и една цигара също ще искам.  :smokin:
И кво, онези всеки пети да се пекат на слънце доде те чакат да си изпушиш цигарата? Милост нямаш, да знаеш!  :sniperer:
Днес от глобалното затопляне са на път да ми измръзнат минзухарите. На комшиите кокиченцата са в добро състояние, защото са срещу хлебарницата и сигурно има микроклимат наоколо, печките дънят постоянно. По езерото Онтарио плават ледени блокове, в блатата мръзнат последните жаби, в Саскачеван рибата измира масово от липса на кислород под слоя лед, а по метеорологическия канал се разказва какво жестоко затопляне тресе Канада - било дваж по-силно затоплена от другите страни. Мислех да посея палмови семки, щото борът пред къщата така или иначе ще умре от жега, но пусто, не мога да изляза на двора от пряспата на верандата. Къде казвате се намират еколози в големи глутници?!

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Quote (selected)
И кво, онези всеки пети да се пекат на слънце доде те чакат да си изпушиш цигарата? Милост нямаш, да знаеш!
Тц. Ше чакаш ти, щом имаш мерак да ме стреляш  :D Споко, аз пуша бързо  :smokin:
---
"Мариците" са голяма цапотия, ама пък чак до южна Канада?
« Последна редакция: Април 15, 2019, 15:05:22 от Hateras »
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
"Мариците" са голяма цапотия, ама пък чак до южна Канада?

За Пловдив става дума (предполагам), а до него разстоянието е доста по-малко.
the lamers club honourable member …

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
За езерото Онтарио иде реч, и че в южна Канада през април е студено.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
За езерото Онтарио иде реч, и че в южна Канада през април е студено.
С-с-студено е, по дяволите! И то в южната част на южна Канада е студено, за северната част изобщо си мълча.
Нор, ти какво общо имаш с онези еколози, дето трябва да бъдат стреляни? Пак казвам, еколозите са различни, ето двете ми бабки съседки са екологически ориентирани, де що може се използва пак и пак, няма пластмасови чаши и сламки, хлябът в торбичка. Не, не са фанатички, но си носят бурканите за пазаруване. Ето, в момента се гледаме с един разсад домати, латинки и тиквички, ще видим какво ще излезе.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
но си носят бурканите за пазаруване
Леле... За млечни провизии ли? Аз това го помня от детството. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Quote (selected)
но си носят бурканите за пазаруване
Леле... За млечни провизии ли? Аз това го помня от детството. :)
Защо само за млечни? Всички насипни неща стават в бурканчета - юфка, кускус, ориз, стафидки, захар. Аз имам комплект кутийки за подправки.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Защо само за млечни? Всички насипни неща стават в бурканчета - юфка, кускус, ориз, стафидки, захар. Аз имам комплект кутийки за подправки.
Леле... Да не се готвите за третата световна?
Задръжте малко, че имаме зор тука.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
Аз имам комплект кутийки за подправки.
Какви ? Дървени, метални,стъклени или пластмасови ?
Моите всички са разни бурканчета от горчица или нещо подобно.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Quote (selected)
Аз имам комплект кутийки за подправки.
Какви ? Дървени, метални,стъклени или пластмасови ?
Моите всички са разни бурканчета от горчица или нещо подобно.
Пластмасови, щото да са еднакви, да се теглят лесно и да се вижда съдържанието.  :t0328:
Тук бурканче от лютеница е къде 700 грама. Толкоз черен пипер не мога да изям!  :D

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Нор, ти какво общо имаш с онези еколози, дето ... ?
А какво общо имам с тази тема ?  :blurry_drunk-2127:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
Аз имам комплект кутийки за подправки.
Какви ? Дървени, метални,стъклени или пластмасови ?
Моите всички са разни бурканчета от горчица или нещо подобно.
Пластмасови, щото да са еднакви, да се теглят лесно и да се вижда съдържанието.  :t0328:
Тук бурканче от лютеница е къде 700 грама. Толкоз черен пипер не мога да изям!  :D
Имам някаква (атавистична, вероятно) склонност да не изхвърлям всякакви малки стъклени бурканчета. Остатък от времето, когато коняк, ром, ракия и оцет се продаваха в еднакви литрови бутилки  :nuts:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Имам някаква (атавистична, вероятно) склонност да не изхвърлям всякакви малки стъклени бурканчета. Остатък от времето, когато коняк, ром, ракия и оцет се продаваха в еднакви литрови бутилки  :nuts:
Разказвай, разказвай, в какво мислиш са ми складирани материалите за бродиране? За мой късмет 67-и е твърд привърженик на една и съща марка кафе, та има някакво единство, но той толкоз кафе не може да изпие, та да ми уеднакви колекцията.  :t0328: