Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 26, 2024, 02:03:55

Автор Тема: ..из пресата Идва нова криза, а България се занимава с глупости, Владислав Панев  (Прочетена 19571 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Бъркаш нещо. Това ще да е Красимир Янков. Нито го познавам, нито някога съм го срещал. Ако съм писал Краси Янков, а това те е подвело, че съм фамилиарен с него, то е щото е доста по-млад от мен, не за друго.

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Възможно е, точно така беше, ще цитирам по памет..."А и Краси Янков се изока..." или нещо подобно и бе във връзка с Нинова. Някак имаше и друго около това, но наистина не ми се търси. А като го разгледах, се оказа, че нещо се е готвил за оргсекретар, но след конгреса не му е излязъл нещо пасианса и сега рови срещу Нинова. Не знам защо те вързах някак си по възраст с него и след фамилиарниченето, реших че сте от една чета.
Грешката може да е моя - съжалявам за което.
Но, само за връзката, тази връзка.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Да, спомних си, в някакво изказване, може би това
https://pik.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B2-%D0%BF%D0%B8%D0%BA-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80-%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%B7%D0%B0-sms-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D0%B2-%D0%B1%D1%81%D0%BF-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0%D0%BC-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2-news785594.html
същият бе намекнал изключително нечистоплътно за смс на Нинова с Мутрю, за което и праснах един емоционален пост. Някъде тук е, ама и той не ми се търси.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен бонго-бонго

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 62
    • Профил
Тоз въпрос към мен ли е? Или към кипрата Корнелка? А, да, забравих. Тя се разправи с Гергов. Малко след като и купи стола на Позитано. Че са като двамката като Котака и Лисицата в Страната на глупците. А да питам аз, кат един Киряк Стефчов, при кой кмет и по чие мнозинствено благоволение започна неудържимия възход на Гергов? Чомаков, СДС. И при кой премиер и по чие управление опереното моме Корни стана видна приватизаторка? Костов, СДС.

По кой подход да я караме с тези едри капиталисти, седесарски назначенци? По партийно-политическия? По класово-партийния? Ами все не излиза пасиансът с тоз поп и таз мома.

Не че нещо, но по времето на Костов Гергов приватизира ЦУМ.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
И всички, не знам що, сте решили, че имам някаква обсесия или комплекс, свързан с Нинова.
.....
защото само в тази тема си споменал името й дванадесет пъти, без да броим заместващите местоимения, прилагателните и прозвищата , с които си я нарекъл
още повече, превърнал си/отново/ тема за икономическата криза, в тема за Нинова
защо не я превърна в тема за Горанов, Б.Борисов или Ричард Гиър, примерно?
Quote (selected)
А когато разни пикльовци, непомирисвали битка, обиждат ветераните и се готвят да ги изрязват като гнилоч, можете да разберете колко жалка и слаба, всъщност, е тази общност.
произходът на обсесията е очевидно в това изречение
много е показателно , как винаги когато искаш да ни убедиш в чистотата на идеите и намеренията си, влизаш в подобна петдесетарска лексика
реалните ти битки и десетилетия не са ли достатъчни, за да ти се доверим?
отново ще кажа , похабяваш интелекта си в тази мрачна страст
но, изглежда друго не ти е възможно

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
отново ще кажа , похабяваш интелекта си в тази мрачна страст
но, изглежда друго не ти е възможно

И как би могло! Нинова на Позитано 20 е срещу всичко това, което ме е накарало да вляза в тази партия и ме е задържало в нея в продължение на близо три десетилетия от петте и отгоре, които посочваш. А това си имаше цена. И за мен. И за хората, които обичам и които ме обичат. От много бяха лишени и са лишавани и днес покрай това. И нищо не им бе спестено.

Интелектът си го прилагам в други занимания, ти не се притеснявай за това. Светът ми далеч не се изчерпва, слава богу, с партийното ми битие.

Неактивен бонго-бонго

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 62
    • Профил
Формине, Корнелия (в съчетание с амортизацията на Борисов и ГЕРБ) има реалните шансове да доведе БСП на власт и евентуално да "разгроми" ГЕРБ. Според мен, ти като стар "биткаджия" трябва да оцениш това. Идеологическата последователност в днешната политика не от практическа полза, за сметка на търсенето и постигането на тактически преимущества. Основният ви политически противник, ГЕРБ го доказа недвусмислено.
От друга страна, разправата на Корнелия с хора като Гергов, Бургаската групичка, залезът на Дъбовци и подобни е полезно за "отпушването" на вашата партия, защото те се бяха превърнали (според моите несъмнено повърхностни впечатления), в квазифеодални структури.
Така че възприеми Корнелия като временно тактическо оръжие за вземането на властта, пък когато дойде въпросът за провеждане на управленска  , т.е. реална политика, избистряйте идеологията и практическата и реализация. В края на краищата в дългата си история вашата партия е правила какви ли не политически и идеологически компромиси в името на властта и е оцеляла. Една Корнелия няма да я погуби. 

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
бонго-бонго, Корнелия като ...

https://static.bagira.bg/thumbs/5/12-13374-2998.jpg

Хм ... Не бях се замислял.  :m1731:

 :rolly-1063:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9549
    • Профил
Quote (selected)
Формине, Корнелия (в съчетание с амортизацията на Борисов и ГЕРБ) има реалните шансове да доведе БСП на власт
Има най-реалните шансове от всички останали маймуни на клона там. Така е по-прецизно.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.