Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 22:27:29

Автор Тема: "Ало, Банов съм"  (Прочетена 25501 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
"Ало, Банов съм"
« -: Януари 30, 2019, 12:13:39 »
Quote (selected)
https://www.segabg.com/forum-topic/glavniyat-prokuror-se-samosezira-po-skandala-alo-banov-sum
Аферата "Ало ,Банов съм"
Не вярвам да има последствия във врящото гърне, такива факти са ежедневие
но ,така се прави, това е политика
харесвам Елена Йончева много, аз лично обаче, не бих се занимавала с политика по този начин :image008:



Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #1 -: Януари 30, 2019, 12:52:23 »
Quote (selected)
харесвам Елена Йончева много, аз лично обаче, не бих се занимавала с политика по този начин

Навярно и тя. Но и се налага.
Ще ми е любопитно да видя как БСП ще я подкрепи в този случай. И във всеки друг, разбира се. Йончева привлече вниманието. Да видим, разполагайки с него, БСП какво ще произведе.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #2 -: Януари 30, 2019, 13:01:23 »
Quote (selected)
https://www.segabg.com/forum-topic/glavniyat-prokuror-se-samosezira-po-skandala-alo-banov-sum
Аферата "Ало ,Банов съм"
Не вярвам да има последствия във врящото гърне, такива факти са ежедневие
но ,така се прави, това е политика
харесвам Елена Йончева много, аз лично обаче, не бих се занимавала с политика по този начин :image008:
Ми добре, че е тя, а не си ти!  :yes-1289:

Щото в днешната ни политика имаме нужда точно от хора като Йончева!!! 

И един въпрос: какво точно ѝ харесваш на Йончева, ако не това, което прави?
Щото не е чак толкоз голема красавица ...  :b0205:
« Последна редакция: Януари 30, 2019, 13:10:49 от Джиджи »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #3 -: Януари 30, 2019, 13:19:40 »
И какво толкова, "защитил националния интерес", като не поискал законна неустойка.
Нищо и половина.
Преди два месеца един министър публично призна , че в продължение на години е получавал ежемесечно подкуп от 1 500 - 2 000 лв. във вид на неплашане на наем за жилище.
 Министър-председателят мъдро отсече, че неговият министър трябва да се оправи с проблема...



Е, и?!?
« Последна редакция: Януари 30, 2019, 13:22:09 от Bacho Кольо »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #4 -: Януари 30, 2019, 13:20:40 »
Quote (selected)
"Парламентарната група на ГЕРБ твърдо стоим зад действията на Боил Банов като министър. Пощенската кутия Елена Йончева си позволи да хвърли в публичното пространство едни новини, а това е в следствие на голямата жега, която тя трябва да гаси около себе си. Всички вие знаете, че не е случайно прокуратурата да повдигне обвинение и да имате мярка (б.р. - има се предвид мярка за неотклонение, каквато в случая е паричната гаранция, наложена на Елена Йончева). Поредния резултат фалшива новина. Помните Хасково, никакво развитие, никакъв сигнал. Помните ли фалшивите снимки за границата, разкрития за магистрали, а накрая едно писмо, че искат проби. Най-накрая днес, хиляди левове, че министърът щял да опрощава някакви хиляди. В момента има дела за тези пари, на всичкото отгоре един човек, който отдавна забрави, че не е журналист, а е политик не чете вестници", изреди пред камерите и микрофоните Маноил Манов.

Quote (selected)
„Лично аз съм свидетел, сигурен съм, че и вие сте свидетели, че Елена Йончева лъже. Откъде да знам дали това, което казва, е истина или не. Редно би било да се изчака предварителната проверка и, ако материалите стават за даване на съд, тогава да ги коментираме“, каза още Симеонов.


Quote (selected)
Даннните сочат престъпление по служба и безстопанственост. Това каза говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова по повод изнесената по-рано днес информация от депутата от БСП Елена Йончева, че министърът на културата Боил Банов е опростил на фирма изпълнител на обекта неустойка от 700 хиляди лева.

Екип от трима прокурори ще стартира днес проверка, като се изиска цялата документация по случая. Ще бъдат снети обяснения от всички лица, които имат информация по случая, за да бъде изяснено това, което ни е необходимо да решим дали да започем наказателно производство, заяви Арнаудова.

Когато прослушахме тези записи, рапознахме гласове на хора, които считаме за автори на престъпленията. Ще поканим тези хора на разговор, уточни говорителят на главния прокурор.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #5 -: Януари 30, 2019, 13:24:07 »
Quote (selected)
Е, и?!?

Ми кво! Спряа са! Резултатите ги ... класифицираха.  8)

Quote (selected)
Dеfаktо.bg
Aнтиĸopyпциoннaтa ĸoмиcия (KΠKOHΠИ) е пpиĸлючилa пpoвepĸaтa cи нa финaнcoвия миниcтъp Bлaдиcлaв Гopaнoв, ĸoйтo живee бeзвъзмeзднo oт гoдини в aпapтaмeнт нa ĸpъcтниĸa cи Ивaн Capиeв, и e  изпpaтилa peзyлтaтитe нa Bъpxoвнaтa ĸacaциoннa пpoĸypaтypa, cъoбщaвa в. Ceгa.   Kaĸвo тoчнo e дaлa KΠKOHΠИ нa пpoĸypaтypaтa oбaчe ocтaвa  тaйнa.  Oт ĸoмиcиятa oбяcнили, чe  диpeĸциятa им „Πpoтивoдeйcтвиe нa ĸopyпциятa“, ĸoятo ce e зaнимaвaлa c Гopaнoв, e ceĸpeтнa и инфopмaциятa, ĸoятo излизa oт нeя – cъщo.
8)

Впрочем, това е абсолютна тъпня и, всъщност, лъжа. И в БСП трябваше просто да поискат данните, а после да обжалват отказа в съда. Просто и ефективно.
« Последна редакция: Януари 30, 2019, 13:39:25 от Firmin »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #6 -: Януари 30, 2019, 13:54:00 »
Далаверата вече е "Ало, Баньо". Средно от "Ало, Ваньо" и "Ало, Банов съм".

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #8 -: Януари 30, 2019, 14:22:36 »
Quote (selected)
https://www.segabg.com/forum-topic/glavniyat-prokuror-se-samosezira-po-skandala-alo-banov-sum
Аферата "Ало ,Банов съм"
Не вярвам да има последствия във врящото гърне, такива факти са ежедневие
но ,така се прави, това е политика
харесвам Елена Йончева много, аз лично обаче, не бих се занимавала с политика по този начин :image008:

  Милата Лилиан.
Тя си мисли, че да пече сладки с дружки е политика..
Политика е широко понятие.. Фирмин би го разяснил, вярвам.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #9 -: Януари 30, 2019, 14:28:39 »
Quote (selected)
https://www.segabg.com/forum-topic/glavniyat-prokuror-se-samosezira-po-skandala-alo-banov-sum
Аферата "Ало ,Банов съм"
Не вярвам да има последствия във врящото гърне, такива факти са ежедневие
но ,така се прави, това е политика
харесвам Елена Йончева много, аз лично обаче, не бих се занимавала с политика по този начин :image008:

  Милата Лилиан.
Тя си мисли, че да пече сладки с дружки е политика..
Политика е широко понятие.. Фирмин би го разяснил, вярвам.

Лиляна и политика е като Ванс и лозе  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #10 -: Януари 30, 2019, 14:30:28 »
Не вярвам да има последствия във врящото гърне, такива факти са ежедневие
но, така се прави, това е политика
харесвам Елена Йончева много, аз лично обаче, не бих се занимавала с политика по този начин :image008:

Милата Лилиан.
Тя си мисли, че да пече сладки с дружки е политика..
   :b0205: :b0201:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #11 -: Януари 30, 2019, 14:35:32 »
Лиляна и политика е като Ванс и лозе  :nuts:
:t2002:

Mr. Blue

  • Гост
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #12 -: Януари 30, 2019, 14:38:45 »
По темата, ако обичате!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #13 -: Януари 30, 2019, 14:47:15 »
 :apology-1312:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #14 -: Януари 30, 2019, 15:19:24 »

харесвам Елена Йончева много, аз лично обаче, не бих се занимавала с политика по този начин :image008:

 
Quote (selected)
Милата Лилиан.
Тя си мисли, че да пече сладки с дружки е политика..
Политика е широко понятие.. Фирмин би го разяснил, вярвам.

а Ванче, радвам се ,че така мило се отнасяш с мен
не си спомням, обаче досега да сме общували, рецепти за сладки не сме си разменяли, нищо за политика от теб не съм прочела
иначе харесвам начина ти на изразяване, оригинален е
...
а колкото до политиката правена по този начин, ами оставя ми един неприятен привкус
да, вероятно това е възможното, така предполага Йончева,че подкопава устоите на правителството на ББ
аз обаче се съмнявам - какви ли не компромати излязоха ,какви ли не разговори по телефони и нищо
невъзможно е да бъде уязвен по този начин ББ/респ. кабинета му/, той е априори оневинен, зад него стои борческо минало, съмнения за участие в престъпни групировки, съмнения за пряко участие в престъпления,
 той беше избран с това минало, не въпреки него, а  заради него, тези съмнения са негови кодове за принадлежност към "народа му", неговите избиратели, ненапусналите родово-общинните български политически нрави
дори когато този мъж разруши всичко политическо и го превърна в цирк и долнопробна драматургия, беше преизбиран два пъти охотно от същите
когато Коприна каза "интелигенцията мрази народа си", какво точно мислите,че имаше предвид?
ами същото -дълбокото ,непреодолимо разслоение на "народа", който няма  морал,цели даже инстинкти за оцеляване , способни да го обединят и дръпнат напред
а на това, Елена се опитва да противодейства със загуби от неустойки
не мога да определя дали го прави като като хапещо кученце, или като синя птица
каквото й да е, го мисля за повърхностно
« Последна редакция: Януари 30, 2019, 15:34:07 от Lillian »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #15 -: Януари 30, 2019, 15:49:39 »
дълбокото ,непреодолимо разслоение на "народа", който няма  морал,цели даже инстинкти за оцеляване , способни да го обединят и дръпнат напред

а на това, Елена се опитва да противодейства със загуби от неустойки
не мога да определя дали го прави като като хапещо кученце, или като синя птица
каквото й да е, го мисля за повърхностно
  :giggle-3307:

Смея се, щото от тва, дето си го написала така по–горе, излиза, че Елена се опитва да противодейства на „непреодолимото разслоение на "народа" със „загуби от неустойки”.  :hypnotised-3320:

No more comments! За момента …
« Последна редакция: Януари 30, 2019, 18:36:44 от Джиджи »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #16 -: Януари 30, 2019, 15:52:35 »
Джиджи, по-спокойно мило
така излиза ,да, не се вълнувай толкова

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #17 -: Януари 30, 2019, 15:56:26 »
Джиджи, по-спокойно мило
така излиза ,да, не се вълнувай толкова

Ми точно, щото излиза "да", сЪ вълнувам ...  :crazy-1358:
« Последна редакция: Януари 30, 2019, 16:00:27 от Джиджи »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #18 -: Януари 30, 2019, 15:59:37 »
Джиджи, дали е възможно да не превръщаме всяка тема в някакъв анимационен филм с подскачащи герои?
въпросът ми е сериозен, ако не можем да го разрешим, може би няма смисъл от теми с различни имена и съдържание

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #19 -: Януари 30, 2019, 16:02:42 »
въпросът ми е сериозен, ако не можем да го разрешим ...
Ми, най–вероятно ... нема да можем ...  :too_happy-1067:

:blush-3296: /имам право на 2 емотикона!/

« Последна редакция: Януари 30, 2019, 16:06:52 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #20 -: Януари 30, 2019, 16:18:26 »
Quote (selected)
невъзможно е да бъде уязвен по този начин ББ/респ. кабинета му/, той е априори оневинен, зад него стои борческо минало, съмнения за участие в престъпни групировки, съмнения за пряко участие в престъпления,
тва е неква дивна кретения. защо да е невъзможно? освен всичко друго тук имаш намесени европски кинти.

и въобще не вреди да се набива в куфалницата на гербавите избиратели какво са си избрали.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #21 -: Януари 30, 2019, 16:28:48 »
а този бил и той от дрийм тима на джукичката - цък:
Quote (selected)
15 години Боил Банов е директор на Драматично-куклен театър „Иван Димов“ – Хасково.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #22 -: Януари 30, 2019, 16:30:46 »
......

и въобще не вреди да се набива в куфалницата на гербавите избиратели какво са си избрали.
да, но не разбират, нали виждаш какво става, мислят, че е в реда на нещата, има  много нисък праг на чувствителност към престъпленията ,ако ги правят "нашите"
и не е само в ГЕРБ, за съжаление
родово -общинен строй цари в държавата ни

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #23 -: Януари 30, 2019, 16:34:34 »
а този бил и той от дрийм тима на джукичката - цък:
Quote (selected)
15 години Боил Банов е директор на Драматично-куклен театър „Иван Димов“ – Хасково.
ето, потвърждаваш думите ми
основният интерес у нас е, кой на кого е човек, в чия група е
и като се посочи това ,какво става - ами нищо, отношенията се легализират и утвърждават, това даже популяризира посочения, той  излиза от анонимността
« Последна редакция: Януари 30, 2019, 16:48:28 от Lillian »

Mr. Blonde

  • Гост
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #24 -: Януари 30, 2019, 16:45:25 »
:blush-3296: /имам право на 2 емотикона!/

Два максимум. И наличието на квота не вменява задължение за непременното ѝ използване. Ако желаете, можем да открием специална тема, в която да ползвате неограничен брой при всяко мнение. Но във всички останали теми няма да можете изобщо да ползвате. Кажете как Ви устройва?

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #25 -: Януари 30, 2019, 16:52:48 »
а колкото до политиката правена по този начин, ами оставя ми един неприятен привкус
да, вероятно това е възможното, така предполага Йончева,че подкопава устоите на правителството на ББ
---
когато Коприна каза "интелигенцията мрази народа си", какво точно мислите,че имаше предвид?
ами същото -дълбокото ,непреодолимо разслоение на "народа", който няма  морал,цели даже инстинкти за оцеляване , способни да го обединят и дръпнат напред
а на това, Елена се опитва да противодейства със загуби от неустойки
не мога да определя дали го прави като като хапещо кученце, или като синя птица
каквото й да е, го мисля за повърхностно
Доживях, Господи, да чуя, че опитите за ЗАКОННО сваляне на правителството поради НЕЗАКОННОСТТА на действията на същото това правителство представляват ПОВЪРХНОСТНО отношение към въпроса и оставят неприятен вкус!
Интелигенцията, която мрази народа си, сигурно е внесена от чужбина, иначе и тя би трябвало да е отговорна за липсата на морал, цели и даже инстинкти за оцеляване, които са способни да обединят народа и да дръпнат напред. Защото БЪЛГАРСКАТА интелигенция е казала навремето "В моето Отечество такива работи на стават, господа!", нищо, че краката й били завити в одеало, щото от подутини не можела да си обуе обувките същата тази интелигенция.  Българската интелигенция казала още "Мен ме обиждаха как ли не, това за мен е безразлично, но във връзка с мен наричаха и българския народ "див и варварски". " Българската интелигенция оставя парите си за университет, а не за кафе-шантан и на роднините. Българската интелигенция успява да скости репарационните плащания на България към Гърция и не получава петак за това през 1964-та. 
А това, което сега се опитва да мине за българска интелигенция, за чеп за зеле не става. Щото то и зелето си иска чалъм и грижа. Не че няма интелигенция, нищо подобно, има достойни хора в адски условия, които бутат напред народа си. В повечето случаи са слабо видими и не ги харесват, "в простия смисъл, прост като здрасти".

Пешо

  • Гост
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #26 -: Януари 30, 2019, 16:57:18 »
Quote (selected)
невъзможно е да бъде уязвен по този начин ББ/респ. кабинета му/, той е априори оневинен, зад него стои борческо минало, съмнения за участие в престъпни групировки, съмнения за пряко участие в престъпления,
тва е неква дивна кретения. защо да е невъзможно?
Защото ББ/ГЕРБ са овладяли всички възможни институции за контрол и възмездие и наказание за престъпленията им не може да има.

Quote (selected)
и въобще не вреди да се набива в куфалницата на гербавите избиратели какво са си избрали.
Не вреди, но няма и някаква особена полза, както е видно от изборните резултати. Който досега не е разбрал що за пасмина са ББ и компания, няма да разбере ако ще да стовариш валяк върху му.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #27 -: Януари 30, 2019, 16:57:34 »
:blush-3296: /имам право на 2 емотикона!/

Два максимум. И наличието на квота не вменява задължение за непременното ѝ използване. Ако желаете, можем да открием специална тема, в която да ползвате неограничен брой при всяко мнение. Но във всички останали теми няма да можете изобщо да ползвате. Кажете как Ви устройва?
А може ли да ги ползваме на купонно-бартерен принцип? Ето, аз днес обещавам да не ползвам нито един емотикон оттук нататък и мога под масата да пробутам два неизползвани на Джиджи! Помня в студентската ми младост в Питер си имаше твърда тарифа - талон за половин литър водка се обменяше на кило захар!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8082
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #28 -: Януари 30, 2019, 16:59:46 »
Гробарите нямат много избор.
Тоя Банов Банев или както е там в опита си да се измъкне замеси пряко Боко.
Щото стана ясно че има дела и то в последствие да си земат парите дето ги е харизал.
Та първо замминистрите са пряка отговорност едно
и второ няма как Борисов да не е знаел. Нали получава едната от трите папки.
Ииии слага същия тоя ******** за министър. При положение че като зам. се е олял яко.
За награда явно.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #29 -: Януари 30, 2019, 17:19:20 »
......

и въобще не вреди да се набива в куфалницата на гербавите избиратели какво са си избрали.
да, но не разбират, нали виждаш какво става, мислят, че е в реда на нещата, има  много нисък праг на чувствителност към престъпленията ,ако ги правят "нашите"
и не е само в ГЕРБ, за съжаление
родово -общинен строй цари в държавата ни
и като не разбират - дай да не правим нищо, така ли? що за овча логика?

отделно, че те даже и да не разбират, има доста от тези, които ходят за гъби в деня на изборите. на тях спокойно може да им писне и да се разходят с цел наказателен вот, нали?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #30 -: Януари 30, 2019, 17:23:46 »
а този бил и той от дрийм тима на джукичката - цък:
Quote (selected)
15 години Боил Банов е директор на Драматично-куклен театър „Иван Димов“ – Хасково.
ето, потвърждаваш думите ми
основният интерес у нас е, кой на кого е човек, в чия група е
и като се посочи това ,какво става - ами нищо, отношенията се легализират и утвърждават, това даже популяризира посочения, той  излиза от анонимността
не знам какво съм потвърдил, но това твоето са глупости. ако беше основен интерес, щеше да си го прочела вече по сайтовете. аз реших да го видя този откъде са го намерили и то си му пише в биографията на сайта на мс.

точно мафиотските методи трябва да се посочват методично. за да стане ясно както на герберите, така и на гъбарите, че така не може да продължава.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #31 -: Януари 30, 2019, 17:45:16 »

Доживях, Господи, да чуя, че опитите за ЗАКОННО сваляне на правителството поради НЕЗАКОННОСТТА на действията на същото това правителство представляват ПОВЪРХНОСТНО отношение към въпроса и оставят неприятен вкус!

хубав пост 67, но се боя ,че е доста схоластичен
или си се откъснала от българската реалност, или се опитваш да отречеш заради идеите си, че Борисов премина необезпокояван всяко стъпало от кариерата си
нещо повече, направи го съпроводен от "народната" любов
даже аз се надявам, че Minderbinder e прав, като твърди,че са безнаказани, защото са овладели структурите,
а не са безнаказани, защото са харесвани, защото"народът" се отъждествява с тях, с техния манталитет и житейски модел
за съжаление подозирам второто, как иначе щяха да овладеят всичко?

Пешо

  • Гост
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #32 -: Януари 30, 2019, 17:49:34 »
Quote (selected)
отделно, че те даже и да не разбират, има доста от тези, които ходят за гъби в деня на изборите. на тях спокойно може да им писне и да се разходят с цел наказателен вот, нали?
За да има наказателен вот, трябва да има за кого другиго да гласуват. Под чисто наказателен вот от доста време се разбира  тъкмо отказ от гласуване.

Няма лошо в журналистически разследвания като това на Йончева, напротив, хубаво е да ги има. Но да се очаква някакъв ефект върху ББ е наивно - той отдавна е показал, че умее да отработва подобни ситуации. Ще уволни Банов и ще си припише заслугата, че е безкомпромисен борец с корупцията. Това вече сме го гледали.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #33 -: Януари 30, 2019, 18:06:16 »
а този бил и той от дрийм тима на джукичката - цък:
Quote (selected)
15 години Боил Банов е директор на Драматично-куклен театър „Иван Димов“ – Хасково.

Кадрите решават всичко!
А тоз сладур голям кадър.
1999 се дипломирал и веднага директор за 15 години няма и ден загубен на неръководна длъжност.
После 2014 заместник министър.

Лилиан хубаво е повдигнала темата, но коментарите и не ми харесват.
Права е че едни 700 хилки за гербавите са "джоб парасъ" и ако бяха от нашия бюджет даже нямаше да ги коментират.
Проблем се явява, че парите не били наши.
Това вече е друга бира.
Ударът на Йончева е малък, но в смъртоносна точка.
Сигналът е пратен и до ОЛАФ, времето подбрано перфектно.
Идат избори, всички се натягат.
Трудно ще е да се замете под еврочергата.

Дали ударът е силен?
Вижте реакцията на цацаратурата, минути след обвиненията са се задействали.
АЙ, сефте!
« Последна редакция: Януари 30, 2019, 18:14:53 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #34 -: Януари 30, 2019, 18:17:21 »
Quote (selected)
и второ няма как Борисов да не е знаел. Нали получава едната от трите папки.
Е? И кво?!
Той е емблематичен гьонсурат! Доказано досега 2435987345987345 пъти!
Да не мисли някой, че се е засегнал, или е получил някакво угризение или нещо от сорта?!
Лилиан каза, че въпреки криминалното му минало, т. нар. "народ", в качеството си на негови избиратели, го възкачва!
Така си щрапа в политиката и мачка с калните си кубинки все по-малко оставащата деликатност на интелигенцията ни.
И каквото и да предполагаме и да прогнозираме, той може да бъде махнат качествено и единствено, само по един начин.
А, бе... какво стана със Сретен?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #35 -: Януари 30, 2019, 18:17:43 »
Сега гледам как нефелно се обясняват Банов и Веждичката (Наздраве!). Били завели дело! Ало, Враца, какво дело ще завеждаш, като не си им взел парите, когато са ти били в сметката като пърформънс бонд? Той им освободил гаранциите, те си ги прибрали и после ще ми съди ДЗЗД. Ще вземат на босия цървулите.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #36 -: Януари 30, 2019, 18:26:54 »
Пуста алчност, колко глави е изяла..
ИД мОнстъра се възползвал от отсъствието на титуляра и обрал каймак.
Титуляра се прибрал, видял, че няма за него и завел дело.
Така става в ОПГ-то.
Ако от ония суджуци бяха пратили един прът да виси в Банкя, сега нямаше да го има и онова нещастие.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #37 -: Януари 30, 2019, 18:27:22 »
Ха-ха! Бъчварова и тя неадекватна на амбразурата! Началник на политическия кабинет Суджук.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #38 -: Януари 30, 2019, 19:18:41 »

Доживях, Господи, да чуя, че опитите за ЗАКОННО сваляне на правителството поради НЕЗАКОННОСТТА на действията на същото това правителство представляват ПОВЪРХНОСТНО отношение към въпроса и оставят неприятен вкус!

хубав пост 67, но се боя, че е доста схоластичен

И кое му е схоластичното*, и то доста?  :t1817:

Quote (selected)
* схоластичен = формалистичен, догматичен, педантичен, отвлечен, буквоедски

https://bg.wiktionary.org/wiki/%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD

Това, че имало опити за законно сваляне на правителството поради незаконните действия на същото това правителство?

Това, че тези действия представлявали повърхностно отношение към въпроса?

Или пък че тези действия оставяли неприятен вкус?
« Последна редакция: Януари 30, 2019, 19:21:31 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #39 -: Януари 30, 2019, 19:26:11 »
даже аз се надявам, че Minderbinder e прав, като твърди,че са безнаказани, защото са овладели структурите,
а не са безнаказани, защото са харесвани, защото"народът" се отъждествява с тях, с техния манталитет и житейски модел
за съжаление подозирам второто, как иначе щяха да овладеят всичко?

Е тук вече, както и да се напъвах, не разбрах ...  :t2333:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #40 -: Януари 30, 2019, 19:29:24 »
......

и въобще не вреди да се набива в куфалницата на гербавите избиратели какво са си избрали.
да, но не разбират, нали виждаш какво става, мислят, че е в реда на нещата, има  много нисък праг на чувствителност към престъпленията ,ако ги правят "нашите"
и не е само в ГЕРБ, за съжаление
родово -общинен строй цари в държавата ни
и като не разбират - дай да не правим нищо, така ли? що за овча логика?

Е, тука вече разбрах ...  :bigok:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #41 -: Януари 30, 2019, 19:37:59 »
:blush-3296: /имам право на 2 емотикона!/

Два максимум. И наличието на квота не вменява задължение за непременното ѝ използване.

Нито съм превишила квотата от нейното отпускане, нито всеки път съм се възползвала от цялата ѝ наличност от максимум два емотикона.

N'est-ce pas, Mr. Blue?
 

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #42 -: Януари 30, 2019, 19:41:33 »
Даже спести тук там. :t2027:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7384
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #43 -: Януари 30, 2019, 19:42:57 »
Главният проблем на българите е, че 80-те % искат не в Б-я да не се краде, а те да са тези, които крадат.
Ганий ще каже, че това далеч не е само в Б-я, но аз твърдя, че при нас е особено подчертано.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Mr. Blue

  • Гост
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #44 -: Януари 30, 2019, 19:44:33 »
:blush-3296: /имам право на 2 емотикона!/

Два максимум. И наличието на квота не вменява задължение за непременното ѝ използване.

Нито съм превишила квотата от нейното отпускане, нито всеки път съм се възползвала от цялата ѝ наличност от максимум два емотикона.

N'est-ce pas, Mr. Blue?
Oui, ma belle, mais pas dans tous les commentaires :t26157:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #45 -: Януари 30, 2019, 19:47:25 »
Освен ако не въведат и лимит за постванията.
Аз първи ще изгоря. :scared-3306:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7384
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #46 -: Януари 30, 2019, 19:50:25 »
Освен ако не въведат и лимит за постванията.
Аз първи ще изгоря. :scared-3306:
Аз предпочитам да изгоря, отколкото да се подчинявам и да си мълча.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #47 -: Януари 30, 2019, 19:52:29 »
Oui, ma belle, mais pas dans tous les commentaires :t26157:

C'est ne pas vrai, Mr. Blue! Да видя, bitte! Може и на Лични. Thks.


« Последна редакция: Януари 30, 2019, 20:32:46 от Джиджи »

Mr. Blue

  • Гост
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #48 -: Януари 30, 2019, 19:55:20 »
:blush-3296: /имам право на 2 емотикона!/

Два максимум. И наличието на квота не вменява задължение за непременното ѝ използване.

Нито съм превишила квотата от нейното отпускане, нито всеки път съм се възползвала от цялата ѝ наличност от максимум два емотикона.

N'est-ce pas, Mr. Blue?
Тоя м-р Блу, който и да е той, няма никакво право да те дискриминира за емотките.
Тъй че да не ти пука.

Не дискриминираме, а се опитваме да ограничим непрекъснато подскачащите емотикони, защото затрудняват четенето. В един момент самите Вие ще се убедите, ако започнете да преглеждате текстове с непрекъснато скачащи муцунки .

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #49 -: Януари 30, 2019, 19:56:26 »
Освен ако не въведат и лимит за постванията.
Аз първи ще изгоря. :scared-3306:
Аз предпочитам да изгоря, отколкото да се подчинявам и да си мълча.

Работата върви на:
Левият завой е разрешен, но платен.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7384
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #50 -: Януари 30, 2019, 20:00:01 »
Не дискриминираме, а се опитваме да ограничим непрекъснато подскачащите емотикони, защото затрудняват четенето. В един момент самите Вие ще се убедите, ако започнете да преглеждате текстове с непрекъснато скачащи муцунки . [/color]
Съгласен съм. И без това не си падам по големи емотки, още повече подскачащи.
Но на дамите можем да направим изключение  :way_to_go-1308:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #51 -: Януари 30, 2019, 20:01:56 »
наистина ли се налага всяка тема да се превърне в това?
Джиджиииии.......

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #52 -: Януари 30, 2019, 20:23:01 »
Новата опорка на всички "социолози", "наблюдатели", "анализатори", "социални антрополози" и ибрикчии : какви гръмки анонси за големи далавери правеха, че ще разкрият, пък то некви мижави 700 хилки. И не в Минсъвета, а в некво си министерство. Смех!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #53 -: Януари 30, 2019, 20:27:27 »
пък то некви мижави 700 хилки

Колко бързо расте нашата икономика.
Миналата година беше:

пък то некви мижави 4 тона суджук.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7384
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #54 -: Януари 30, 2019, 20:29:35 »
Тъй ами, к'во се е хванала тая за няма и 50 тона суджук. Ама ха ...
Дървен, кога ме изпревари, бе  :t0112:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #55 -: Януари 30, 2019, 20:31:46 »
Ти докато си нагласиш оптиката и.. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #56 -: Януари 30, 2019, 20:45:47 »
Quote (selected)
Далаверата вече е "Ало, Баньо". Средно от "Ало, Ваньо" и "Ало, Банов съм".
Е, не само де, тук нямаме звънене на ЕГН!
Тва е кОлтурен министър, не е генерал неккъф!
Яяаа!
« Последна редакция: Януари 30, 2019, 20:48:01 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #57 -: Януари 30, 2019, 20:51:23 »
Quote (selected)
Новата опорка на всички "социолози", "наблюдатели", "анализатори", "социални антрополози" и ибрикчии : какви гръмки анонси за големи далавери правеха, че ще разкрият, пък то некви мижави 700 хилки. И не в Минсъвета, а в некво си министерство. Смех!
И то с нелегални записи!
Жуть!
По Елочки!
Пъррррдонь, по Румяночки!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #58 -: Януари 30, 2019, 20:56:29 »
Един вид отдъхнаха си а?
Какво ли са очаквали само те си ги знаят.
Има време, по едно габърче седмично и все някъде ще се пропукат.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #59 -: Януари 30, 2019, 21:02:04 »
Quote (selected)
Има време, по едно габърче седмично и все някъде ще се пропукат.
И аз такива прогнози имам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.