Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 24, 2024, 10:25:12

Автор Тема: "Ало, Банов съм"  (Прочетена 25933 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4344
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #120 -: Февруари 04, 2019, 14:10:45 »

Викаш, за Станишев, при тази "схема", ще гласуваме той, аз и някой заблуден от инициативния му комитет?  8)

Дансъ изнинадъш само!  8)
Нямам нищо против. Би било приятна изненада.

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #121 -: Февруари 04, 2019, 14:26:43 »
Quote (selected)
Викаш, за Станишев, при тази "схема", ще гласуваме той, аз и някой заблуден от инициативния му комитет?  8)

Дансъ изнинадъш само!  8)
Иначе си чета форума, но т.к. си ми на игнор, не обръщах внимание, докато не прочетох някои цитати.
Фирмин, за втори път ми се случва да ти кажа в прав текст, че си вреден за партията си.
И т.к. това поне според мен е доста сериозно, ще се опитам да се аргументирам.
Пледираш за инициативен комитет за издигане на Станишев.
Твое право си е.
Но! на тези избори ще гласуват макс. 2 млн. и като махнем разсеяният вот, за 17-те представители ще са необходими около 100К гласа. Това ми е отправната точка грубо.
Нататък.
Твоята инициатива може да донесе от 1 /твоя/ до към 200К гласа на Станишев.
Най вероятно 3-4 в зависимост от роднинските оДношения /при Цеццооуу поне още един од тъщата, а при бахура може и повече/. Знаеш ги героите, нали, да не ти ги разшифровам?
200к може да донесе, щото има доста хора, които гласуват като автомат за лимонада - чули Станишев - "ааа, знайм го туй момче..." и до такива като мен включително, които са на мнение, че Станишката за нищо друго не става, но за еврозелка си е утепал на мястото! Толераст, езици, правилен од секъде, с нищо по долу от сека еврозелка и...до там! Но за там - пърфект!!! За да не ме пцует колегите - само за еврозелка! За нашенска - отнюдь! И кисело зеуе не мой си спретнеш от ньега!
Та понеже еврозелки избираме и аз дори може да се поколебая да гласувам за ньега, щот ше си е на мястото.
Де да знам още колко има такива като мен с напреднала деменция? Айде аз още устисквам и нема а направим тази идиотия, мъ некой по напреднал?
И така - горна граница слагам 200К чисто от неразбиране, грешки, деменции и т.н. И това ми изглежда реалност.
В крайна сметка, ти Фирмин, ще си отнел едно депутатско място с тази си инициатива за Станишев. По точно - ще си загубил гласовете за това място.Но пък ще си си начесал егокрастата.
Вреден си Фирмин, но бъди здрав!
Ако на това е останала БСП, да зависи от малка част от членовете/феновете си и това да дава възможност за преобръщане на вот -  все едно, по добре да се гръмне човек, отколкото да го фанат жив канибалите.
Или да продължи това, което е сега булгаристан.
Още веднъж, бъди здрав и продължи да ги измисляш все такива инициативи.
Може пък и да е верна максимата, че всичко, което не ни убива ни прави по силни! Е, малко извън Сун Дзъ, ама кво пък!
Горния, може и да не забележи!
« Последна редакция: Февруари 04, 2019, 14:48:08 от Old_BG »
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #122 -: Февруари 04, 2019, 14:59:47 »
Умно е, Сергей, да ти направим един инициативен комитет и да те кандидатираме през него. Знаеш как е ... "беру огонь на себя". Оставаме Нинова да се оправя с черносотниците си с листата. Поемаме огъня за Истанбулската конвенция и Глобалния пакт за миграция и разтоварваме БСП от него. Така няма да правим компромис с убеждения и ще подкрепим платформата на ПЕС. Няма да пречим и на БСП. В тази ситуация, това е максимумът.

Умно е, разбира се! Те, Сорос и социаллибералите, не са тъпи парчета. Що възове потрошиха по вас, а една Нинова не можете да бутнете, та ви направи на маймуни. Жалко, че не е жив чичко Ленин да ги направи в ПЕС на ситна дреб.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #123 -: Февруари 04, 2019, 15:03:35 »
станишев така си постла с миналите евроизбори /помните ли онова "няма бе, няма, няма да ставам евродепутат"/, че...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11145
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #124 -: Февруари 04, 2019, 15:06:35 »
Quote (selected)
Що възове потрошиха по
Какво е това "възове"?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #125 -: Февруари 04, 2019, 15:27:32 »
Какво е това "възове"?

Пари, на комарджийски жаргон. "Въз" идва от вързвам. Т.е. някаква скъпа вещ (обикновено златен ланец), която залагаш срещу суха пара, да ходиш да джиткаш. Оттам - възове.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #126 -: Февруари 04, 2019, 15:33:08 »
станишев така си постла с миналите евроизбори /помните ли онова "няма бе, няма, няма да ставам евродепутат"/, че..

Голем майтап! Тогава всичкото либерал ревеше по телевизора, че Станишев бил излъгал и не трябва да ходи евродепутат. Сега - точно обратното. Всичко реве, че станишев трябвало да води листата, защото бил шеф на ПЕС. Цветанка ризова толкова се е загрижила Станишев да води листата, че си изплака очите.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #127 -: Февруари 04, 2019, 20:46:00 »
Quote (selected)
Вреден си Фирмин, но бъди здрав!

Много ти здраве и на теб. Някак ми е трудно да намеря решение, та да начеша сърбела на ... колко бяха ... 200К дементни без малкото евроскептици, с половиния си акъл. Що пък трябва да ми пука за теб и за изцепките ти? Еврозелки? Евролапад не щеш ли? Всякакви други обиди за Европа и за Европейския съюз.

А вземете, па се разберете там. Станишев го обявихте за радиоактивен за листата. Кълнат тук всякакви, кинат ризи, дерат с нокти мъжки гърди - Станишев? Никога! Няма да гласувам за БСП! (не че са гласували някога, де. то, по въпроси, свързани с БСП, се упражняват предимно кибици, дето нямат нищо общо с нея, това е сигурно)

Е? Аз, като рационален човек, търся решение, приемливо за всички. Ама не! На Старото му се губели 200К дементни маразматици, олигофрени и дебили, де щели да гласуват за Станишев. Дебили, дебили, ама 200К! Що да стават зян!

Айде един въпрос за размисъл, на изпроводяк. За кого да гласуват тези леви, които не искат да гласуват за партия, която проведе кръстоносен поход срещу Истанбулската конвенция? Кво? Що рече? Не били леви ли? И кой го каза това? Кой е този, дето дава етикетчетата? Ти да не би? Я не ме расмивай.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23740
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #128 -: Февруари 04, 2019, 20:52:17 »
Тия "леви" ( в добрият смисъл ) дето подкрепят стамбулската отдавна са полегнали на политкоректните.
Някой късно осъзнали се "леви" още не, ама доколкото разбрах и Вие ще се отцепите ли, разцепите ли?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #129 -: Февруари 04, 2019, 20:56:35 »
Днешният Комарницки по повод на БаноФФФ:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #130 -: Февруари 04, 2019, 21:03:03 »
Някой късно осъзнали се "леви" още не, ама доколкото разбрах и Вие ще се отцепите ли, разцепите ли?

Ти към кого персонално се обръщаш тук с главна буква на "Ви"? 

Дан'съ йе появил случайно некой от Началниците?  :nuts:
КОЙ?  :too_happy-1067:
« Последна редакция: Февруари 04, 2019, 21:05:36 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23740
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #131 -: Февруари 04, 2019, 21:06:29 »
Имаме си тук един високопарен парень.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #132 -: Февруари 04, 2019, 21:14:59 »
Тия "леви" ( в добрият смисъл ) дето подкрепят стамбулската отдавна са полегнали на политкоректните.

Защото не са марксисти. Защото не са чели Ленин и Сталин. Защото нямат представа от марксистката идеология. Защото ги избудалкаха като баламурници и им внушиха, че "левите трябва да се борят за правата на всички". Ако на времето бяха чели, щяха да знаят, че нищо извън наемния труд не трябва да ги интересува. Никакви гьотферени и имигранти, а само бедния и работещия. Защото са дребнобуржоазни либералчета, които са повярвали, че историята наистина свърши. Само дето историята тепърва ще започва наново. 

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23740
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #133 -: Февруари 04, 2019, 21:17:15 »
Тия "леви" ( в добрият смисъл ) дето подкрепят стамбулската отдавна са полегнали на политкоректните.

Защото не са марксисти. Защото не са чели Ленин и Сталин. Защото нямат представа от марксистката идеология. Защото ги избудалкаха като баламурници и им внушиха, че "левите трябва да се борят за правата на всички". Ако на времето бяха чели, щяха да знаят, че нищо извън наемния труд не трябва да ги интересува. Никакви гьотферени и имигранти, а само бедния и работещия. Защото са дребнобуржоазни либералчета, които са повярвали, че историята наистина свърши. Само дето историята тепърва ще започва наново.

Чели, не чели, като ги сърби на юг от кръста спасение няма. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #134 -: Февруари 04, 2019, 21:21:03 »
Тия "леви" ( в добрият смисъл ) дето подкрепят стамбулската отдавна са полегнали на политкоректните.

Защото не са марксисти. Защото не са чели Ленин и Сталин. Защото нямат представа от марксистката идеология. Защото ги избудалкаха като баламурници и им внушиха, че "левите трябва да се борят за правата на всички". Ако на времето бяха чели, щяха да знаят, че нищо извън наемния труд не трябва да ги интересува. Никакви гьотферени и имигранти, а само бедния и работещия. Защото са дребнобуржоазни либералчета, които са повярвали, че историята наистина свърши. Само дето историята тепърва ще започва наново.

Отврат. 1952.   :image008:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #135 -: Февруари 05, 2019, 03:25:37 »
Не е мое, откраднато е!
"Сергей Станишев ще обезглави листата на БСП за евровота!"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23740
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #136 -: Февруари 05, 2019, 07:24:49 »
Не е мое, откраднато е!
"Сергей Станишев ще обезглави листата на БСП за евровота!"

 :yes-1289:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #137 -: Февруари 05, 2019, 10:18:10 »
Този otvrat същият ли е, дето го баннаха за 300 години в стария форум за неполиткоректност, но не в разпространения ѝ там смисъл - да плюем на воля бежанци, джендъри, цигани и жени, даже и ако сме жени? Нещо не ми прилича на него.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #138 -: Февруари 05, 2019, 11:17:08 »
Този otvrat същият ли е, дето го баннаха за 300 години в стария форум за неполиткоректност, но не в разпространения ѝ там смисъл - да плюем на воля бежанци, джендъри, цигани и жени, даже и ако сме жени? Нещо не ми прилича на него.

Този отврат си е същият от 2003. И най-дългият му бан беше 1 година. Преди една година. И неполиткоректността му се изразяваше в неправилно отношение към САЩ. Можеше да го питаш директно, а не чрез посредници.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11145
    • Профил
Re: "Ало, Банов съм"
« Отговор #139 -: Февруари 05, 2019, 18:18:31 »
Quote (selected)
Дебили, дебили, ама 200К! Що да стават зян!
То, мен ако питат, даже и твоят глас ми се струва ценен.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.