Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 15:07:48

Автор Тема: Технически …  (Прочетена 445955 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1080 -: Декември 01, 2018, 17:44:41 »
Аз никога не съм се интересувал кой е модераторът или администраторът на някакъв форум.
А съм бил в достатъчно.
В "Арената" и досега съм VIP и бях по едно време и модератор.
Честно казано, не виждам какво би ми било от полза ако знам името на модератора.
Мисля, че е по-важно да се знаят и спазват правилата.
Дискусията тук започна с реплика, която аз мигом подкрепих, за някои по-остри "термини" от разговорната ни реч.
И която реч за повечето от нас е ежедневие.
Модераторите и администраторът ни увериха, че ще имаме относителна свобода, стига да не е персонално насочена.
А относно квалификациите на "любимите ни ръководители"... ще се наложи пак да цитирам класика Хашек:

"— Ще заповядам да ви затворят! — изкряска отчаян кандидат-подофицерът. Школникът се усмихна: — Вие навярно бихте искали да заповядате да ме затворят, задето съм ви ругал. Но вие бихте излъгали, тъй като вашият умствен багаж не е годен да различи никакви обиди, а освен това бих се обзаложил с вас на каквото пожелаете, че не помните абсолютно нищо от целия ни разговор. Ако ви кажа, че сте ембрио, вие ще го забравите може би преди още да пристигнем на най-близката гара, не, вие ще го забравите, преди да се е мярнал покрай нас най-близкият телеграфен стълб. Вие сте атрофирана мозъчна гънка. Изобщо не мога да си представя, че сте в състояние някъде свързано да изложите всичко, което чухте да говоря. Освен това можете да попитате когото пожелаете от присъствуващите дали в думите ми е имало и най-малък намек за вашия душевен кръгозор и дали съм ви обидил с нещо.
— Разбира се — потвърди Швейк, — на вас тук никой не ви е казал нито думица, която бихте могли да изтълкувате някак накриво. Винаги прави много лошо впечатление, когато някой се почувствува засегнат. Веднъж седях в „Тунелът“, едно нощно заведение. Водехме много интересен разговор за орангутаните. На нашата маса имаше един моряк и той разправяше, че орангутанът често пъти не можел да бъде различен от някой брадат и мустакат гражданин. Че лицето на такъв орангутан било обрасло с косми като… „Като — казва, — да речем, ей оня господин на съседната маса.“ Ние всички се обърнахме, а господинът с брадата стана, дойде при моряка и му удари плесница. Морякът пък му счупи главата с една бирена бутилка. Брадатият господин се катурна и остана да лежи в безсъзнание. Ние се сбогувахме с моряка, който драсна, защото помисли, че го е пречукал. После свестихме припадналия господин и, разбира се, направихме голяма грешка, защото веднага след това той извика полиция и всички ни заведоха в участъка. А ние всъщност нямахме нищо общо с цялата работа. В участъка той не преставаше да повтаря, че сме го били смятали за орангутан, че не сме били говорили за нищо друго освен за него. И все тая песен пее. Ние пък разправяме, че не е така, че не е никакъв орангутан. А той пак повтаря, че е, чул бил много добре. Помолих господин комисаря да му обясни. И той най-доброжелателно направи това — господинът и тогава остана незадоволен и каза на господин комисаря, че не ги разбира тия работи и че се е сдружил с нас. Тогава господин комисарят нареди да го затворят, докато изтрезнее. Ние пък поискахме да се върнем отново в „Тунелът“, но това не ни се удаде, защото и нас ни кошариха. Виждате ли, господин кандидат-подофицер, какви последици може да има едно малко и незначително недоразумение, за което не си струва дори да си хабиш думите. В Окроухлице пък имаше гражданин, който се обиди, когато веднъж в Немски брод го нарекоха питон. Думите, които изобщо не са наказуеми, са много. Примерно, кажем ви, че сте видра. Бихте ли могли да ни се сърдите за това?
Кандидат-подофицерът изцвили. Не може да се каже, че изрева. Гняв, бяс, отчаяние, всичко се сля в редица силни звуци и тоя концертен номер бе съпроводен от свиренето, което произвеждаше с носа си хъркащият оберфелдкурат.
След изцвилването настъпи пълна депресия. Кандидат-подофицерът седна на пейката и воднистите му, неизразителни очи се устремиха към горите и планините в далечината."

С което искам да кажа (наспроти курсивът в текста), че пак ще можем, но по формулата на великият Хашек!!!

Пешо

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1081 -: Декември 01, 2018, 17:52:10 »
На новоизбраните модератори - честито!

Прочетох правилата. Все още не е ясно дали модераторите ще участват в дискусиите на общо основание или само като цензори. Ако участват, дали и как ще се прилага принципът "с модератор не се спори" ?

За целта на модерирането са създадени отделни модераторски акаунти. Не е трудно да се предположи, че модераторите няма да участват в дискусиите с тях.

Да, не е трудно и ако си обърнал внимание, вече съм коментирал тъкмо този вариант, който ми се вижда доста непочтен.

Кой точно вариант е непочтен? ...

Това го обясних поне три пъти. Няма да почетвъртвам.

Добре, няма да повтарям тогава, но ще попитам пак — какво конкретно предлагаш ти?

Как да бъде модериран този форум? Да наемем външни хора? Или нещо още по-екзотично?
Засега не виждам особена нужда от модерация. По-нататък може да привлечете някой доброволец, езиков пурист и естет.

gossinger

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1082 -: Декември 01, 2018, 18:17:13 »
На новоизбраните модератори - честито!

Прочетох правилата. Все още не е ясно дали модераторите ще участват в дискусиите на общо основание или само като цензори. Ако участват, дали и как ще се прилага принципът "с модератор не се спори" ?

За целта на модерирането са създадени отделни модераторски акаунти. Не е трудно да се предположи, че модераторите няма да участват в дискусиите с тях.

Да, не е трудно и ако си обърнал внимание, вече съм коментирал тъкмо този вариант, който ми се вижда доста непочтен.

Кой точно вариант е непочтен? ...

Това го обясних поне три пъти. Няма да почетвъртвам.

Добре, няма да повтарям тогава, но ще попитам пак — какво конкретно предлагаш ти?

Как да бъде модериран този форум? Да наемем външни хора? Или нещо още по-екзотично?

Засега не виждам особена нужда от модерация. По-нататък може да привлечете някой доброволец, езиков пурист и естет.

Тогава защо беше цялата тази драма около тях?

Да не мислиш, че те имат норматив за изпълнение, за който те умират от нетърпение да изпълнят?!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1083 -: Декември 01, 2018, 18:19:31 »
Minderbinder, въпросът вече е решен има някакви модератори, дано се се справят.
Не ми пука как ще ме нарече някой тук, ако чак толкова се обидя ще отида другаде.
Важно е да не се дават поводи на външни зложелатели да атакуват форума иначе има ли модератори ( цензори) няма начин някой да не се разсърди,че го тормозят, а друг ще страда че не го тормозят ( не го приемат сериозно). :beer-405:
Ако ти кажат,че модератор "блонди" е форумен участник "зрънчо" когото пак не познаваш лично, какво печелиш?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1084 -: Декември 01, 2018, 18:44:57 »
На новоизбраните модератори - честито!

Прочетох правилата. Все още не е ясно дали модераторите ще участват в дискусиите на общо основание или само като цензори. Ако участват, дали и как ще се прилага принципът "с модератор не се спори" ?

За целта на модерирането са създадени отделни модераторски акаунти. Не е трудно да се предположи, че модераторите няма да участват в дискусиите с тях.

Да, не е трудно и ако си обърнал внимание, вече съм коментирал тъкмо този вариант, който ми се вижда доста непочтен.

Кой точно вариант е непочтен? ...

Това го обясних поне три пъти. Няма да почетвъртвам.

Добре, няма да повтарям тогава, но ще попитам пак — какво конкретно предлагаш ти?

Как да бъде модериран този форум? Да наемем външни хора? Или нещо още по-екзотично?

Засега не виждам особена нужда от модерация. По-нататък може да привлечете някой доброволец, езиков пурист и естет.

Тогава защо беше цялата тази драма около тях?

Да не мислиш, че те имат норматив за изпълнение, за който те умират от нетърпение да изпълнят?!
Не знам защо. И не виждам никаква драма - целият диалог е шест изречения от моя страна.
Позволих да изкажа мнение, а ти подскочи. Позачудих се, защото те познавам като човек, много държащ на тънкостите и нюансите.

Какво мисля писах няколко пъти, надявам се - пределно ясно.

Предлагам ти, впрочем, да спреш засега модерацията. Да оставиш форума на самотек за три-четири месеца. След това сам или с помощта на някой като onzi, да направиш статистически анализ и да подбереш някой(и), който участва само в дискусии с тясно насочена тематика.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1085 -: Декември 01, 2018, 18:46:30 »
Цитат на: buratinob
Ако ти кажат,че модератор "блонди" е форумен участник "зрънчо" когото пак не познаваш лично, какво печелиш?
Печеля една малка истина.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1086 -: Декември 01, 2018, 18:48:33 »
Предпочитам малка мастика! :beer-405:
Истината е разтегливо понятие, малката по-разтегливо.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1087 -: Декември 01, 2018, 18:54:03 »
Ай стига вече бе колеги.
Голям праз със или без модерация, кой щял бил да бъде, защо този , а не онзи!
90% тук сМе все такива, дето ако ни беше еня за модерацията - нямаше да сМе тук.
Особено пък някои от нас, дето отвъд са ни отсвирили май доживотно.
Е, и?
Всеки пак ще си изказва мислите точно така, както е решил.
Ако и тук - не, другаде, е - що е този зор?
Някой пострадал да има?
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Пешо

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1088 -: Декември 01, 2018, 18:54:10 »
Предлагам и още нещо (за което вече е ставало дума).

Да бъдат упълномощени 4-5 участника да правят преглед на новините и да пускат тук онова, което им се стори важно и интригуващо. Така ще имаме повече материал за разговор. Хубаво би било тези 'новинари' да са с разнопосочна ориентация и предпочитания.

По същия начин би могла да се оформи и коментарна рубрика.

ПП. Задължително на български !

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1089 -: Декември 01, 2018, 19:03:53 »
Що да са упълномощени?
Ми аз си пускам тук квот ми е интересно или кеф.
Който иска - да чете, който не иска - пропуска.
Всеки може да постне новина, що да има "по задължение" и/или "оторизация".
Това, поне засега е свободен форум на хора, правещи опит да мислят. Или поне според тях е така, отстрани не знам как изглежда.
Що да се слагат граници, пранги и т.н.?
Аз напр. не бих се поколебал да си дигна дисагите от тук, ако усетя само, че има цензора или някакви неприемливи ограничения или...нещо от сорта.
Живей като човек уважаващ ценностите според своите разбирания, другото е съобразяване с "правилната линия".
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Пешо

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1090 -: Декември 01, 2018, 19:07:05 »
Quote (selected)
Що да са упълномощени?
За да не бъдат упреквани в пристрастие. И за да се чувстват задължени.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1091 -: Декември 01, 2018, 19:16:45 »
Quote (selected)
Що да се слагат граници, пранги и т.н.?
Нещо подобно имах предвид, когато в началото на дискусията в тази тема зададох въпроса си.
Отговориха ми, хората, че ще е така, както би ми харесало и аз съм доволен.
А в последния си "чаршаф" съм се опитал да намекна как, евентуално, бихме се изразявали за да не създадем проблеми на създателите от страна на видрите...

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1092 -: Декември 01, 2018, 19:30:27 »
Ай стига вече бе колеги.
Голям праз със или без модерация, кой щял бил да бъде, защо този , а не онзи!
90% тук сМе все такива, дето ако ни беше еня за модерацията - нямаше да сМе тук.
Особено пък някои от нас, дето отвъд са ни отсвирили май доживотно.
Е, и?
Всеки пак ще си изказва мислите точно така, както е решил.
Ако и тук - не, другаде, е - що е този зор?
Някой пострадал да има?
Да , няколко пострадали и напуснали от собствената си гордост ! Без да се усещат , че така са обидили хора , с които са били съмишленици и приятели .

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1093 -: Декември 01, 2018, 19:34:47 »
Чоки,
не те разбрах, ако искаш, светни ме по просто.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1094 -: Декември 01, 2018, 19:34:53 »
Предлагам и още нещо (за което вече е ставало дума).

Да бъдат упълномощени 4-5 участника да правят преглед на новините и да пускат тук онова, което им се стори важно и интригуващо. Така ще имаме повече материал за разговор. Хубаво би било тези 'новинари' да са с разнопосочна ориентация и предпочитания.

По същия начин би могла да се оформи и коментарна рубрика.

ПП. Задължително на български !
Аз се опитвам да направя такова нещо , обикаляйки регионалните новинарски сайтове и това , което получавам и следя лично , но ми е трудно да правя преводи от чужд език  - едно , че не ги знам добре и второ , че ще ми отнема много време , дори и на руски .

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1095 -: Декември 01, 2018, 19:46:18 »
Quote (selected)
Да, няколко пострадали и напуснали от собствената си гордост! Без да се усещат, че така са обидили хора, с които са били съмишленици и приятели.
Чоки,
Не схванах за кой форум говориш? За оня там ли, или за този тук?

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1096 -: Декември 01, 2018, 19:56:35 »
Засега не виждам особена нужда от модерация. По-нататък може да привлечете някой доброволец, езиков пурист и естет.

Оооооо , не ! ! ! Някой , който ще ми брои запетайките , пълният член , и уважителната форма "Ви" ? Навремето Геновева лека ѝ пръст ми "подвикваше :"Интервалаааа!" , като няма ше интервал между дума и запетайка . Аз съм инженер , а граматика съм учил преди 52 години , отделно , че на български пиша сегиз-тогиз в интернет само и почти толкова говоря . Като добавя и недоглеждане при писане на клавиатурата и модератора ще трябва да клечи над главата ми да ме поправя само мен !

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1097 -: Декември 01, 2018, 20:01:17 »
Quote (selected)
Да, няколко пострадали и напуснали от собствената си гордост! Без да се усещат, че така са обидили хора, с които са били съмишленици и приятели.
Чоки,
Не схванах за кой форум говориш? За оня там ли, или за този тук?
За този тук . Запънаха се , че не искат модерация , за едно , за друго и си заминаха Фелдкурат Кац , Туткалчев и бонго-бонго . Заместващтата и тя май се нацупи за нещо .

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1098 -: Декември 01, 2018, 20:06:02 »
Попа и Тути едва ли са си заминали.
Преместващата не знам, а бонго е свободен човек, който може да върви на...където си иска.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1099 -: Декември 01, 2018, 20:12:37 »
Тяхна си работа , но оттатък ги виждам да коментират , а тук не ги виждам .

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1100 -: Декември 01, 2018, 20:29:07 »
Засега не виждам особена нужда от модерация. По-нататък може да привлечете някой доброволец, езиков пурист и естет.

Оооооо , не ! ! ! Някой , който ще ми брои запетайките , пълният член , и уважителната форма "Ви" ? Навремето Геновева лека ѝ пръст ми "подвикваше :"Интервалаааа!" , като няма ше интервал между дума и запетайка . Аз съм инженер , а граматика съм учил преди 52 години , отделно , че на български пиша сегиз-тогиз в интернет само и почти толкова говоря . Като добавя и недоглеждане при писане на клавиатурата и модератора ще трябва да клечи над главата ми да ме поправя само мен !
Quote (selected)
Въпрос:
"Досистемниятадминистратор:
-Скапамисешпацията,какводаправя?"
Отговор:
"-На_напредналия_потребител_шпация_не_му_трябва!"

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1101 -: Декември 01, 2018, 21:30:37 »
Quote (selected)
За този тук.
Добре де, ама аз не разбирам защо те са обидили други хора?!
Освен ако не ме напсува директно, не виждам по какъв начин може да ме обиди мен, примерно, някой!
Дори и тогава не бих се обидил, защото се научих да не поемам негативните емисии на отправящите ги към мен.
Съжалявам ги тези хора.
Съмишленик може да ми е човек, който мисли СЪ- с мен. Т.е. еднакво, или с голям процент покритие на мненията.
............
Няма да коментирам тръгналите си от тук.
За кой ли не път ще кажа, че това си е лично тяхна работа, предполагам, базирана на техните усещания за онова СЪ-, за което стана въпрос.
И това се отнася за абсолютно всеки съфорумец тук, независимо колко за мен той е СЪ- или не е.
Пък, ако някому не се харесват основни концепции на мненията на някого, има начин да не го чете.
Така бях направил с оня куп кретени от оня форум, за които човек не си заслужава да си хаби дори зрението.
За мисълта изобщо не става и въпрос. Щото измежду лозунгите, щампите, ЕАТЦ внушенията и какво ли още не - античовешко и антибългарско, при тях такава нямаше.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1102 -: Декември 01, 2018, 22:04:56 »
Божке, сега забелязах токчетата...


И аз сега ги забелязах и се присетих, че по едно време се движех с един много готин аватар.
Много ми гила на моменти...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1103 -: Декември 01, 2018, 22:53:53 »
Цитат

    За този тук.

Добре де, ама аз не разбирам защо те са обидили други хора?


Защото както казах , тук сме се събрали предимно единомишленици . И естествено модераторите ще бъдат някои от нас . Да напускаш форума , защото ще те модерира единомишленик(те пък са се разсипали да модерират!) и да отиваш във Форум , където ще те модерират едни "партнери" и ще те обиждат безнаказано други - не е ли обида за всички нас ? Ако не е - взимам си думите назад и си изтривам коментара .

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1104 -: Декември 01, 2018, 23:51:40 »
Ти, явно, си по-чувствителен от мен.
Поне в такава посока.
А и защо мериш другите по себе си?
Quote (selected)
тук сме се събрали предимно единомишленици
казваш.
Обаче, явно има и други.
На които разбиранията им са различни от твоите. И от моите.
И това няма да е последния случай в този форум.
Да му даде Господ дълги дни и успех!!!
Ще има и още.
Като нищо ще се промъкне и добитък. От онова стадо - от оня форум.
И затова са ни и модераторите.
За да има ред, ерго, спокойствие и възможност да си общуваме по човешки.

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1105 -: Декември 02, 2018, 07:30:25 »
А и защо мериш другите по себе си?

Може би защото познавам себе си и очаквам другите да са поне на моето ниво , ако не по-горе .(става дума за приятелите ми)

Но това е последният ми коментар на тази тема . :t10502:

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1106 -: Декември 02, 2018, 12:40:24 »
Quote (selected)
Ами ето това представлява списъка на емотиконите:

...

Искаш ли да ги опаковам в един файл, да ти го метна някъде и ти да им смениш имената спрямо големината
Тоя проблем още ли е актуален? Ако е, мисля. че мога да помогна, малко :)
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1107 -: Декември 02, 2018, 13:02:01 »
Quote (selected)
Ами ето това представлява списъка на емотиконите:

...

Искаш ли да ги опаковам в един файл, да ти го метна някъде и ти да им смениш имената спрямо големината
Тоя проблем още ли е актуален? Ако е, мисля. че мога да помогна, малко :)

По принцип — да, работата не е свършена. Джиджи и 67 споменаха, че са заети.

Така, че благодаря за предложението.
the lamers club honourable member …

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1108 -: Декември 02, 2018, 13:28:00 »
Списък с картинките в папката /Smileys/SCK/, първа колона е ширината (в пиксели), втора е височината, в трета е името на файла:
25 27 0002.gif
40 24 0004.gif
28 30 0005.gif
19 16 0006.gif
31 23 0007.gif
28 29 0008.gif
40 24 0013.gif
31 25 0014.gif
38 28 0019.gif
100 27 0020.gif
137 131 937860.gif
23 23 afro.gif
50 30 angel.gif
15 15 angry.gif
24 23 angry-smiley-014.gif
128 17 animated-smileys-stargate-015.gif
83 83 anvil_drop-2133.gif
20 30 aplause.gif
58 42 apology-1312.gif
185 77 army.gif
15 15 azn.gif
60 44 b0201.gif
66 51 b0203.gif
50 45 b0205.gif
100 74 b0230.gif
70 66 b0301.gif
48 48 b0302.gif
64 53 b0303.gif
51 27 b0315.gif
75 50 b0316.gif
83 83 b0340.gif
110 110 b0348.gif
66 66 b0401.gif
66 44 b0405.gif
50 50 b0412.gif
50 50 b0414.gif
34 31 b0705.gif
32 32 b0706.gif
60 54 b0707.gif
50 50 b0708.gif
43 48 b0756.gif
49 50 beer-405.gif
49 50 beer.gif
49 19 bigok.gif
50 50 blackeye-431.gif
15 15 blank.gif
69 66 blings-1100.gif
64 53 blow_kisses-1105.gif
48 48 bluegrab.gif
47 27 blurry_drunk-2127.gif
50 50 blush-3296.gif
34 50 bounce-3294.gif
50 45 bounce-946.gif
69 34 bouncy-1054.gif
70 66 bouquet-1089.gif
83 83 bravo-1290.gif
40 50 bubblegum.gif
15 15 cheesy.gif
50 43 clap-3332.gif
50 50 cocktail.gif
83 83 computer_smash-892.gif
50 44 cooking.gif
31 29 cool-1084.gif
15 15 cool.gif
66 66 couples-1108.gif
110 72 crazy-1358.gif
88 84 crazy-2239.gif
15 15 cry.gif
60 60 crying-1315.gif
61 50 crying-1324.gif
50 41 crying_with_laughter-3302.gif
50 50 doofus-2124.gif
101 82 drooling_bouncy_smileys-959.gif
66 62 duh-1007.gif
71 71 embarrassed-2156.gif
15 15 embarrassed.gif
37 28 erotic3.gif
15 18 evil.gif
60 54 faint-2220.gif
41 50 finger.gif
31 31 firefrog.gif
67 62 flower-1088.gif
47 50 giggle-3307.gif
50 35 good_job-1300.gif
31 29 goofy-1071.gif
15 15 grin.gif
51 46 grrr-879.gif
50 50 happy-3336.gif
50 50 hug.gif
15 15 huh.gif
80 102 hurry_up-932.gif
50 50 hypnotised-3320.gif
15 15 icon_idea.gif
130 67 i_didnt_do_it!-2146.gif
50 45 ill.gif
15 15 image008.gif
74 61 i_miss_you-1316.gif
index.php
59 52 in_love-1101.gif
20 20 i_sheepish.gif
37 37 ive_got_it-1379.gif
50 41 joint.gif
94 41 jump_for_joy-951.gif
15 15 kiss.gif
15 15 laugh.gif
50 45 laughing-1078.gif
50 39 laughter-3293.gif
83 83 light_bulb-1377.gif
83 83 lightbulb_idea-1364.gif
15 15 lipsrsealed.gif
50 50 loser.gif
66 66 love_song-1086.gif
50 22 m0941.gif
111 60 m0955.gif
18 43 m1201.gif
42 43 m1235.gif
81 26 m1241.gif
44 22 m1248.gif
46 32 m1273.gif
100 65 m1277.gif
100 34 m1302.gif
54 19 m1313.gif
52 25 m1314.gif
60 22 m1329.gif
74 33 m1708.gif
28 34 m1728.gif
37 32 m1731.gif
91 32 m1924.gif
41 50 middle_finger-434.gif
83 83 miss_you-1323.gif
59 54 moon-2177.gif
50 50 mooning-448.gif
50 50 no-1012.gif
50 50 no-1325.gif
64 46 no-883.gif
15 15 nuts.gif
57 40 ouch-2144.gif
110 52 ouch-2147.gif
48 28 peeing-2085.gif
phew.html
51 37 piss2.gif
34 19 pissed-891.gif
51 37 piss.gif
17 19 police.gif
57 49 pulling_your_hair_out-875.gif
65 52 raise_the_roof-1045.gif
49 50 raspberry.gif
50 45 roll-1076.gif
15 15 rolleyes.gif
49 51 rolling_eyes-1314.gif
55 30 rolly-1063.gif
58 47 sad-1321.gif
19 19 sad-3295.gif
50 50 sad-3311.gif
15 15 sad.gif
50 50 scared-1349.gif
50 45 scared-1350.gif
45 50 scared-3306.gif
50 49 scream-3313.gif
66 44 shocked-1341.gif
15 15 shocked.gif
100 50 shy-1079.gif
75 75 shy_whistler-1043.gif
44 50 sleazy-422.gif
50 50 smile-1081.gif
15 15 smiley.gif
50 45 smoke-407.gif
50 43 smokelots.gif
50 41 smoking_a_joint-408.gif
50 43 smoking_a_lot-419.gif
21 15 smokin.gif
79 19 sniperer.gif
50 43 stumble-2155.gif
39 39 sunshine-1072.gif
43 20 t0101.gif
32 21 t0102.gif
59 32 t0103.gif
15 20 t0104.gif
40 28 t0106.gif
21 25 t0107.gif
43 29 t0108.gif
31 20 t0109.gif
37 25 t0110.gif
33 24 t0111.gif
36 27 t0112.gif
28 24 t0113.gif
28 24 t0114.gif
51 46 t0115.gif
57 49 t0116.gif
50 50 t0117.gif
17 23 t0118.gif
75 26 t0119.gif
32 32 t0120.gif
23 29 t0121.gif
40 20 t0122.gif
38 24 t0123.gif
24 35 t0124.gif
45 35 t0125.gif
33 26 t0127.gif
60 22 t0128.gif
63 25 t0129.gif
41 33 t0130.gif
40 40 t0131.gif
41 28 t0133.gif
45 35 t0134.gif
50 40 t0135.gif
50 15 t0136.gif
43 26 t0137.gif
50 15 t0138.gif
45 40 t0139.gif
49 23 t0140.gif
47 29 t0145.gif
39 79 t0147.gif
82 32 t0148.gif
53 25 t0153.gif
48 20 t0168.gif
34 19 t0169.gif
31 25 t0174.gif
79 28 t0301.gif
42 36 t0308.gif
51 28 t0328.gif
48 18 t10502.gif
50 46 t10513.gif
59 60 t10516.gif
60 41 t10520.gif
48 49 t1202.gif
58 52 t1203.gif
63 49 t1204.gif
41 38 t1205.gif
44 48 t1206.gif
46 51 t1207.gif
39 36 t1212.gif
40 48 t1213.gif
48 46 t1218.gif
45 51 t1220.gif
52 42 t1228.gif
41 46 t1229.gif
60 45 t1230.gif
50 41 t1232.gif
41 46 t1233.gif
41 46 t1234.gif
56 60 t1236.gif
67 50 t1238.png
46 51 t1244.gif
39 36 t1245.gif
48 46 t1248.gif
61 45 t1251.gif
26 26 t1252.gif
55 67 t1253.gif
64 46 t1254.gif
64 46 t1255.gif
32 32 t1811.gif
32 32 t1812.gif
54 32 t1813.gif
32 32 t1814.gif
32 32 t1815.gif
32 32 t1816.gif
32 32 t1817.gif
32 32 t1818.gif
51 46 t1933.gif
23 23 t1939.gif
50 50 t1944.gif
66 66 t2002.gif
35 31 t2015.gif
30 30 t2017.gif
82 42 t2027.gif
49 32 t2030.gif
31 20 t2042.gif
32 28 t2044.gif
48 32 t2102.gif
66 66 t2105.gif
50 50 t23105.gif
50 50 t23127.gif
40 40 t23145.gif
32 32 t2319.gif
32 32 t2333.gif
30 30 t2334.gif
34 19 t2407.gif
31 25 t2412.gif
38 50 t26102.gif
50 31 t26114.gif
49 31 t26115.gif
58 35 t26130.gif
31 30 t26157.gif
39 27 t2615.gif
25 25 t2617.gif
31 26 t2618.gif
56 25 t2619.gif
43 38 t2622.gif
32 32 t2626.gif
44 42 t2629.gif
68 44 t2654.gif
50 50 t2689.gif
41 50 t2824.gif
29 28 t3601.gif
30 32 t3616.gif
41 46 t3720.gif
41 46 t3721.gif
67 50 t3726.gif
41 46 t3741.gif
50 50 t9409.gif
50 50 t9411.gif
83 83 thank_you-1098.gif
47 49 thinking-1376.gif
66 66 thumbs_down-1005.gif
47 50 thumbs_up-3334.gif
30 32 tongue.gif
71 71 tongue-out.gif
56 62 too_funny-1052.gif
47 37 too_happy-1067.gif
30 32 undecided.gif
32 50 wacky-3318.gif
77 77 walking_garbage_can-2232.gif
23 35 walking_home_crying-1328.gif
30 23 way_to_go-1308.gif
69 39 well_done-1299.gif
30 32 wink.gif
50 50 yawn-3335.gif
50 45 yes-1289.gif
77 77 yes-1292.gif
65 61 you_suck-874.gif
Сортирани са по име на файл.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1109 -: Декември 02, 2018, 13:46:53 »
Списък с картинките в папката /Smileys/SCK/, първа колона е ширината (в пиксели), втора е височината, в трета е името на файла:



Сортирани са по име на файл.

Благодаря.

Ще го сортирам по височина и ще оставя двете дами да свършат останалото, когато намерят време за това.

[tt]15 15 angry.gif
15 15 azn.gif
15 15 blank.gif
15 15 cheesy.gif
15 15 cool.gif
15 15 cry.gif
15 15 embarrassed.gif
15 18 evil.gif
15 15 grin.gif
15 15 huh.gif
15 15 icon_idea.gif
15 15 image008.gif
15 15 kiss.gif
15 15 laugh.gif
15 15 lipsrsealed.gif
15 15 nuts.gif
15 15 rolleyes.gif
15 15 sad.gif
15 15 shocked.gif
15 15 smiley.gif
15 20 t0104.gif
17 19 police.gif
17 23 t0118.gif
18 43 m1201.gif
19 16 0006.gif
19 19 sad-3295.gif
20 30 aplause.gif
20 20 i_sheepish.gif
21 15 smokin.gif
21 25 t0107.gif
23 23 afro.gif
23 29 t0121.gif
23 23 t1939.gif
23 35 walking_home_crying-1328.gif
24 23 angry-smiley-014.gif
24 35 t0124.gif
25 27 0002.gif
25 25 t2617.gif
26 26 t1252.gif
28 30 0005.gif
28 29 0008.gif
28 34 m1728.gif
28 24 t0113.gif
28 24 t0114.gif
29 28 t3601.gif
30 30 t2017.gif
30 30 t2334.gif
30 32 t3616.gif
30 32 tongue.gif
30 32 undecided.gif
30 23 way_to_go-1308.gif
30 32 wink.gif
31 23 0007.gif
31 25 0014.gif
31 29 cool-1084.gif
31 31 firefrog.gif
31 29 goofy-1071.gif
31 20 t0109.gif
31 25 t0174.gif
31 20 t2042.gif
31 25 t2412.gif
31 30 t26157.gif
31 26 t2618.gif
32 32 b0706.gif
32 21 t0102.gif
32 32 t0120.gif
32 32 t1811.gif
32 32 t1812.gif
32 32 t1814.gif
32 32 t1815.gif
32 32 t1816.gif
32 32 t1817.gif
32 32 t1818.gif
32 28 t2044.gif
32 32 t2319.gif
32 32 t2333.gif
32 32 t2626.gif
32 50 wacky-3318.gif
33 24 t0111.gif
33 26 t0127.gif
34 31 b0705.gif
34 50 bounce-3294.gif
34 19 pissed-891.gif
34 19 t0169.gif
34 19 t2407.gif
35 31 t2015.gif
36 27 t0112.gif
37 28 erotic3.gif
37 37 ive_got_it-1379.gif
37 32 m1731.gif
37 25 t0110.gif
38 28 0019.gif
38 24 t0123.gif
38 50 t26102.gif
39 39 sunshine-1072.gif
39 79 t0147.gif
39 36 t1212.gif
39 36 t1245.gif
39 27 t2615.gif
40 24 0004.gif
40 24 0013.gif
40 50 bubblegum.gif
40 28 t0106.gif
40 20 t0122.gif
40 40 t0131.gif
40 48 t1213.gif
40 40 t23145.gif
41 50 finger.gif
41 50 middle_finger-434.gif
41 33 t0130.gif
41 28 t0133.gif
41 38 t1205.gif
41 46 t1229.gif
41 46 t1233.gif
41 46 t1234.gif
41 50 t2824.gif
41 46 t3720.gif
41 46 t3721.gif
41 46 t3741.gif
42 43 m1235.gif
42 36 t0308.gif
43 48 b0756.gif
43 20 t0101.gif
43 29 t0108.gif
43 26 t0137.gif
43 38 t2622.gif
44 22 m1248.gif
44 50 sleazy-422.gif
44 48 t1206.gif
44 42 t2629.gif
45 50 scared-3306.gif
45 35 t0125.gif
45 35 t0134.gif
45 40 t0139.gif
45 51 t1220.gif
46 32 m1273.gif
46 51 t1207.gif
46 51 t1244.gif
47 27 blurry_drunk-2127.gif
47 50 giggle-3307.gif
47 29 t0145.gif
47 49 thinking-1376.gif
47 50 thumbs_up-3334.gif
47 37 too_happy-1067.gif
48 48 b0302.gif
48 48 bluegrab.gif
48 28 peeing-2085.gif
48 20 t0168.gif
48 18 t10502.gif
48 49 t1202.gif
48 46 t1218.gif
48 46 t1248.gif
48 32 t2102.gif
49 50 beer-405.gif
49 50 beer.gif
49 19 bigok.gif
49 50 raspberry.gif
49 51 rolling_eyes-1314.gif
49 23 t0140.gif
49 32 t2030.gif
49 31 t26115.gif
50 30 angel.gif
50 45 b0205.gif
50 50 b0412.gif
50 50 b0414.gif
50 50 b0708.gif
50 50 blackeye-431.gif
50 50 blush-3296.gif
50 45 bounce-946.gif
50 43 clap-3332.gif
50 50 cocktail.gif
50 44 cooking.gif
50 41 crying_with_laughter-3302.gif
50 50 doofus-2124.gif
50 35 good_job-1300.gif
50 50 happy-3336.gif
50 50 hug.gif
50 50 hypnotised-3320.gif
50 45 ill.gif
50 41 joint.gif
50 45 laughing-1078.gif
50 39 laughter-3293.gif
50 50 loser.gif
50 22 m0941.gif
50 50 mooning-448.gif
50 50 no-1012.gif
50 50 no-1325.gif
50 45 roll-1076.gif
50 50 sad-3311.gif
50 50 scared-1349.gif
50 45 scared-1350.gif
50 49 scream-3313.gif
50 50 smile-1081.gif
50 45 smoke-407.gif
50 43 smokelots.gif
50 41 smoking_a_joint-408.gif
50 43 smoking_a_lot-419.gif
50 43 stumble-2155.gif
50 50 t0117.gif
50 40 t0135.gif
50 15 t0136.gif
50 15 t0138.gif
50 46 t10513.gif
50 41 t1232.gif
50 50 t1944.gif
50 50 t23105.gif
50 50 t23127.gif
50 31 t26114.gif
50 50 t2689.gif
50 50 t9409.gif
50 50 t9411.gif
50 50 yawn-3335.gif
50 45 yes-1289.gif
51 27 b0315.gif
51 46 grrr-879.gif
51 37 piss2.gif
51 37 piss.gif
51 46 t0115.gif
51 28 t0328.gif
51 46 t1933.gif
52 25 m1314.gif
52 42 t1228.gif
53 25 t0153.gif
54 19 m1313.gif
54 32 t1813.gif
55 30 rolly-1063.gif
55 67 t1253.gif
56 60 t1236.gif
56 25 t2619.gif
56 62 too_funny-1052.gif
57 40 ouch-2144.gif
57 49 pulling_your_hair_out-875.gif
57 49 t0116.gif
58 42 apology-1312.gif
58 47 sad-1321.gif
58 52 t1203.gif
58 35 t26130.gif
59 52 in_love-1101.gif
59 54 moon-2177.gif
59 32 t0103.gif
59 60 t10516.gif
60 44 b0201.gif
60 54 b0707.gif
60 60 crying-1315.gif
60 54 faint-2220.gif
60 22 m1329.gif
60 22 t0128.gif
60 41 t10520.gif
60 45 t1230.gif
61 50 crying-1324.gif
61 45 t1251.gif
63 25 t0129.gif
63 49 t1204.gif
64 53 b0303.gif
64 53 blow_kisses-1105.gif
64 46 no-883.gif
64 46 t1254.gif
64 46 t1255.gif
65 52 raise_the_roof-1045.gif
65 61 you_suck-874.gif
66 51 b0203.gif
66 66 b0401.gif
66 44 b0405.gif
66 66 couples-1108.gif
66 62 duh-1007.gif
66 66 love_song-1086.gif
66 44 shocked-1341.gif
66 66 t2002.gif
66 66 t2105.gif
66 66 thumbs_down-1005.gif
67 62 flower-1088.gif
67 50 t1238.png
67 50 t3726.gif
68 44 t2654.gif
69 66 blings-1100.gif
69 34 bouncy-1054.gif
69 39 well_done-1299.gif
70 66 b0301.gif
70 66 bouquet-1089.gif
71 71 embarrassed-2156.gif
71 71 tongue-out.gif
74 61 i_miss_you-1316.gif
74 33 m1708.gif
75 50 b0316.gif
75 75 shy_whistler-1043.gif
75 26 t0119.gif
77 77 walking_garbage_can-2232.gif
77 77 yes-1292.gif
79 19 sniperer.gif
79 28 t0301.gif
80 102 hurry_up-932.gif
81 26 m1241.gif
82 32 t0148.gif
82 42 t2027.gif
83 83 anvil_drop-2133.gif
83 83 b0340.gif
83 83 bravo-1290.gif
83 83 computer_smash-892.gif
83 83 light_bulb-1377.gif
83 83 lightbulb_idea-1364.gif
83 83 miss_you-1323.gif
83 83 thank_you-1098.gif
88 84 crazy-2239.gif
91 32 m1924.gif
94 41 jump_for_joy-951.gif
100 27 0020.gif
100 74 b0230.gif
100 65 m1277.gif
100 34 m1302.gif
100 50 shy-1079.gif
101 82 drooling_bouncy_smileys-959.gif
110 110 b0348.gif
110 72 crazy-1358.gif
110 52 ouch-2147.gif
111 60 m0955.gif
128 17 animated-smileys-stargate-015.gif
130 67 i_didnt_do_it!-2146.gif
137 131 937860.gif
185 77 army.gif[/tt]
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1110 -: Декември 02, 2018, 15:18:20 »
Тоя проблем още ли е актуален? Ако е, мисля. че мога да помогна, малко :)
По принцип — да, работата не е свършена. Джиджи и 67 споменаха, че са заети.

Смятам, че за Джиджи това ще важи още малко – някъде докъм средата на този месец. Но като знам ЗА кого работя … Миналата година ме размотаваха до последно, така че предадох последния си превод в 18.30 ч. на 31 декември!  :b0707:

Затова, докато съм се сетила – Чоки също има страхотни емотикони!

А междувременно правя и списъче с такива, за които колегите са споменали, че липсват. На първо време:

СЪРЦЕ /само сърце, без нищо друго!/

GIVE ME FIVE! /Чоки го има/

ПУКАНКИ /за изчакване или нещо подобно/

ЯХНАЛА МЕТЛАТА

BALLS /смешно е, но поне на мен са ми липсвали тук на няколко пъти!/

ПРЕКРЪСТВАНЕ
/от ужас или като пожелание за сбъдване на нещо/

Моля, колеги, добавяйте и вие …
« Последна редакция: Декември 02, 2018, 15:51:21 от Джиджи »

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1111 -: Декември 03, 2018, 23:21:24 »
Quote (selected)
Моля, колеги, добавяйте и вие …
Ето това от стария форум: biggrin.gif   
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1112 -: Декември 04, 2018, 06:52:06 »
Ето за Коледа

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1113 -: Декември 04, 2018, 06:53:39 »
Ето за изненада

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1114 -: Декември 04, 2018, 06:55:46 »
Ето го и Джиджи

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1115 -: Декември 04, 2018, 15:00:18 »
Ето го и Джиджи

Чоки, страхотно!  :0005: :0008: :0005: А защо точно Джиджи?   :t1817:

Engels, аз имам особен афинитет към емотиконите от стария форум, но за момента все още „нито приемам, нито предавам”. 

Само надничам тук от време на време …  :t1813:
« Последна редакция: Декември 04, 2018, 15:03:22 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1116 -: Декември 04, 2018, 19:04:56 »
има някакъв проблем с търсачката на форума. не работи като свят. току/що пробвах да търся "визия" и не ми даде даже мнението на чоки
Преди да пусна темата потърсих тема "Визия за България" или нещо близко , но или няма такава , или аз не съм догледал . Смятах да сложа тази в същия раздел . Не знам до колко Администраторите или Модераторите могат да правят такива премествания още повече , когато има натрупани мнения по темата .

сега пък, след публикуването на мнението, даде един куп телевизии като резултат :m1728:

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1117 -: Декември 04, 2018, 19:21:09 »
Така е онзи, нещо не работи търсачката.
Принце, още един проблем.
Моля, ако може да се увеличи тази граница от 8162 символа на пост. Вече 80% от темите които се опитвам да пускам са по голечи и това създава неудобства. Не че се глезя, справям се, но много е тегаво, да знайш!
Един път те връща, сетне ако не уцелиш /кой ти брои в уърда символи!/, пак те връща, сетне триеш, постваш едно, сетне две...е  ако е една тема - убуу, ама ако са повече - отказвам се. нели казваш, че не нараства толкова ДБ, дай малко повече "въздух", а?
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1118 -: Декември 04, 2018, 19:28:20 »
всъщност си работи, ама трябва първо да идеш най-горе в йерархията, на "Societe Chez Kerpeden v2.0" и оттам да търсиш. иначе търсиш в раздела или темата.

Неактивен MichaelL

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 75
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1119 -: Декември 04, 2018, 20:27:53 »
И аз сега ги забелязах и се присетих, че по едно време се движех с един много готин аватар.
Много ми гила на моменти...

Олеле!  Това мацката преди или след сечта е?  :t0123: 

Да ти кажа, предпочитам токчета!  :bouquet-1089:

gossinger

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1120 -: Декември 04, 2018, 21:07:06 »
Моля, ако може да се увеличи тази граница от 8162 символа на пост. Вече 80% от темите които се опитвам да пускам са по голечи и това създава неудобства. Не че се глезя, справям се, но много е тегаво, да знайш!

Нищо де, така се учите на Ordnung und Diszipline  :smokin:

Направено е, но само с малко :cool-1084:

Quote (selected)
Един път те връща, сетне ако не уцелиш /кой ти брои в уърда символи!/, пак те връща, сетне триеш, постваш едно, сетне две...е  ако е една тема - убуу, ама ако са повече - отказвам се. нели казваш, че не нараства толкова ДБ, дай малко повече "въздух", а?

Е що ползвате Word?!

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1121 -: Декември 04, 2018, 22:05:56 »
Quote (selected)
Е що ползвате Word?!
Ми щото няма "дума".
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

gossinger

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1122 -: Декември 04, 2018, 22:19:24 »
Quote (selected)
Е що ползвате Word?!

Ми щото няма "дума".

Ми пишете направо тук  :cool-1084:

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1123 -: Декември 05, 2018, 12:34:24 »
О, йеее!
На мен ми го пращат или го намирам в уърд и почвам да преписвам!
Не се бях сетил!
 :smokin:
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1124 -: Декември 06, 2018, 21:41:42 »
Значи като е по-стара темата и никой не е писал в нея, не излиза в търсачката. Днес опитах с Брекзит, сега се наврях в По света и пробвах с Bellingcat и ПВО.
Не излиза нищо.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1125 -: Декември 06, 2018, 21:51:34 »
Значи като е по-стара темата и никой не е писал в нея, не излиза в търсачката. Днес опитах с Брекзит, сега се наврях в По света и пробвах с Bellingcat и ПВО.
Не излиза нищо.

https://www.google.com/search?q=bellingcat+site%3Asociete-chez-kerpeden.eu&ie=utf-8&oe=utf-8  :m1708:
the lamers club honourable member …

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1126 -: Декември 06, 2018, 21:59:34 »
Ми аз ползвам търсачката тук, не гугъла

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1127 -: Декември 06, 2018, 22:26:23 »
Ми аз ползвам търсачката тук, не гугъла
преди да я ползваш иди на главната страница, сиреч чукни на "Societe Chez Kerpeden v2.0". иначе търсиш в текущата тема/рздел, а не навсякъде.

Неактивен MichaelL

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 75
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1128 -: Декември 10, 2018, 01:52:37 »
 :love_song-1086:
« Последна редакция: Декември 10, 2018, 02:30:41 от MichaelL »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1129 -: Декември 10, 2018, 10:31:59 »
Само да питам, пък и евентуално да предупредя. Току що видях нова регистрация на Госингер във форума на Сега... :b0706:

https://www.segabg.com/forum

gossinger

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1130 -: Декември 10, 2018, 11:01:01 »
Само да питам, пък и евентуално да предупредя. Току що видях нова регистрация на Госингер във форума на Сега... :b0706:

https://www.segabg.com/forum

https://www.segabg.com/comment/151853#comment-151853 :rolling_eyes-1314:

Неактивен MichaelL

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 75
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1131 -: Декември 10, 2018, 11:50:12 »
И аз да предупредя, че модераторите всъщност не са анонимни.  Поне единият от тях не е. 

Ако искат да бъдат анонимни, трябва нещо да променят и да бъдат по-внимателни в бъдеще.  (Не говоря за компютърни хватки.)

Успешна седмица!  :love_song-1086:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1132 -: Декември 10, 2018, 13:51:55 »
За теб може да не са, но за мен са. Поради което аз загубих желание да пиша и ще го правя рядко.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен MichaelL

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 75
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1133 -: Декември 10, 2018, 15:12:20 »
*
« Последна редакция: Декември 28, 2018, 05:35:09 от MichaelL »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1134 -: Декември 10, 2018, 15:23:04 »
Модераторите са такива, че повечето потребители биха гласували за тях.  До момента се справят отлично.

Ако бъдат обявени, това би означавало да не могат да участват в дискусиите нормално, а те затова са тук.

Мисля, че в случая тази позиция е правилна и не бива да те спира да пишеш.
:way_to_go-1308:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1135 -: Декември 10, 2018, 15:59:45 »
Вероятно и аз бих гласувал за тях, но тази анонимност никак не ми харесва.
Както вече писах - никой и нищо не може да ме убеди в обратното.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Технически …
« Отговор #1136 -: Декември 10, 2018, 16:47:56 »
И аз да предупредя, че модераторите всъщност не са анонимни.  Поне единият от тях не е. 

Ако искат да бъдат анонимни, трябва нещо да променят и да бъдат по-внимателни в бъдеще.
Ох, метни ми на лични кой се е обявил, че умирам вече от любопитство, а?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1137 -: Декември 14, 2018, 01:33:49 »
Аз не съм достатъчно компетентен, но вече го писах.
Ако няма хора които да генерират дискусии няма да има и форум.
Погледнете последните коментари кога са направени.
И то благодарение на няколко форумци.
Най-добрия вариант е да се публикуват (не зная как и колко струва) текущите новини.
Не може да чакаме коментари за неща които са отшумели.
А в съвременния свят това става много бързо.
Мисля че може да се помисли за някакво финансово участие на форумците, но на доброволна основа. Който може и който иска да помогне.
Ако стане задължително ще се превърне в някаква ограничена секта.
Надявам се че форумът ще тръгне, но според мен засега му липсва динамика.
Мисля че нещата ще се оправят и няма да можем да се вредим да пишем коментари.
« Последна редакция: Декември 14, 2018, 01:42:01 от AnonimusBG »

Чок觧

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1138 -: Декември 14, 2018, 07:09:20 »

 AnonimusBG

  Ако няма хора които да генерират дискусии няма да има и форум.


За да има дискусии - трябва да има новини .
 За да са новини , те трябва да изпреварват новините поне в "газетата" , трябва да са от други(регионални) медии , трябва да са от чужди медии .
Аз се опитвам , от три-четири чужди рускоезични медии , да внасям по нещо . Не ги превеждам , защото са на кирилица и защото си мисля , че руският език като славянски е разбираем за почти всички , но ако има претенции - ще ги пускам преведени , знам що годе прилично руски . Умишлено не пускам новини на израелски сайтове на иврит макар и преведени , за да не ми се налага да отговарям на някои коментари с псувни и да отварям работа на администратори и модератори . За съжаление други чужди езици вече* не знам , иначе бих потърсил новини и на френски и немски .
Бих помолил колегите , владеещи добре чужди езици , когато пускат новина на съответния език , ако нямат време или възможност да я преведат цялата , да пускат поне резюме на български и линк към новината .

AnonimusBG

  • Гост
Re: Технически …
« Отговор #1139 -: Декември 14, 2018, 10:10:19 »
Това и имах предвид като писах че само няколко човека нещо правят.
Не зная как да стане, но трябва да се пускат горещи новини.
Нужни са също така хора с друга гледна точка.
Иначе ще настане "тишь да гладь да божья благодать" и ще умрем от скука.