Преглед на печата … > Теми на форумците …

Толерантност и реалност

(1/241) > >>

Giuseppe:
Ся!
Дотътрил съм се ф тойзи форум, щото ми се видя, че тук ще има толерантност.
Разбира се никога не съм си мислил, че дори в девически пансион не прехвърчат искри и/или вербални доказателства за тънко познаване на обособени части от един от славянските езици - този, на браЦкия српски народ!
Започва обаче да става досадно.
Има определени форумци /тук включвам и скромната си особа/, които прекаляват с пиперливия си език. Може би и с кухо самочувствие. Това отвращава. Все си мисля, че половин дузина форумци ни напуснаха заради това, а може и още да се махнат.
Явно не можем да натоварим прекомерно модератора с изискването да дезинфикцира пространството постоянно, затова предлагам:
Да има една тема с анкета, като всеки може да гласува само по един път на тримесечие /например, може и да е по кратък или по дълъг срока/ и който юзър надхвърли 10/15,20.../ неодобрения - да бъде банван за месец.
Да речем, може и за повече - трябва да се обсъди.
Така ще развържем ръцете на модератора и ще му спестим личните угризения. Който и да е в този или бъдещи моменти той.
Вярвам, че трябва да се въведат някакви ограничения, щото така - ще се разпаднем.
Разбира се, това е само едно от възможните предложения да се самоконтролираме.
Как точно технически ще се организира - не предлагам - да си решава сайбията, ако изобщо това се приеме.
Пак повтарям - скромната ми особа е една от най вероятните кандидати за такава класация и съответно отшибване, но въпреки това предлагам обмисляне на такива санкции.
Който и да е модератор, както се видя и независими личности и познати юзъри - не се спират тези неща само по съвест.
То е ясно - обективната самопреценка е нещото, което въобще липсва като качество в цялото ни общество.
Що пък точно тук да е друго?
Ъ?

Firmin:
Технологията е ясна, мотивите, струва ми се, също. Не разбрах, обаче, целта на упражнението - нечий комфорт или нечие превъзпитание? Смешно.

А не е ли, всъщност, целта ... едно банално прочистване? Нима имаш нужда и на тази възраст от лицемерие? Не си ли прекалено стар за това? Кажи си точно къде те стяга чепикът и кое не ти достига до пълно форумно щастие ???

micky:
Ся... Толерантност има. Ако нямаше, отдавна да съм отлетял.
Може би от там ти идва и раздразнението - всеки пише както му е на душа, което пък нормално дразни другите...
Колкото до фризерчето - може би не си чел модераторката, тя е възможно най-против фризерите и затова само ни замазва мазните постове вместо да го брулне и да накаже хубавеца.
При друга модерация няма да е така. Ама с 67 това е положението.
Колкото до анкетите - ами пусни си анкета! Нещо от сорта: micky съвсем изпростя, моля банче, отговори ДА, НЕ и май толкова...
Форумът няма "екстри" с палчета нагоре-надолу за мнения и/или потребители, тъй че анкета.
Ама с тоя модик си я търси в коша. :)

SgtTroy:
Само месечен бан е малце, тряат и глоби  :nuts:

А и ква е далаверата да баннете един (представляващ всъщност поне 8%) от активните потребители за месец?

По-добре по един тематичен месец - на дядото, на бабата, на целибата, на бекяра, на фашизма, на антифашизма, на превода, на точния превод, на отврата, на правописа, на жалбите по отминалите дни, на младостта и красотата (кх, кх, сочи към себе си) и так далее  :smokin:

Калинчо:
Освен банове и глоби, трябва и публично онождане на провинилия се. Наказанието естествено ще се прилага само за съществата от класически мъжки пол. :smokin:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия