Преглед на печата … > Теми на форумците …

Толерантност и реалност

<< < (2/241) > >>

Firmin:

--- Quote (selected) ---Ся... Толерантност има. Ако нямаше, отдавна да съм отлетял.
--- Край на цитат ---

... и даже грижа има. Аз, например, съм загрижен за менталното ти здраве. Ама без майтап.  :sad-3295:

От друга страна, някак не се виждам в ролята на Queen of Hearts, търчащ с неистов вопъл "Off with his/her head!" или "Off with their heads!". По би ми харесало "Most everyone's mad here" или "You may have noticed that I'm not all there myself", речено с изчезващата усмивка на Cheshire Cat.  :cool-1084:

SgtTroy:

--- Цитат на: Калинчо в Октомври 21, 2019, 21:09:59 ---Освен банове и глоби, трябва и публично онождане на провинилия се. Наказанието естествено ще се прилага само за съществата от класически мъжки пол. :smokin:

--- Край на цитат ---

Архаичният мъжки пол е ли класически?

Фсмисъл въпрос на наличие ли е или на функционалност?  :image008:

Giuseppe:

--- Quote (selected) ---Кажи си точно къде те стяга чепикът и кое не ти достига до пълно форумно щастие
--- Край на цитат ---
Искаш ли многознайко, да се махнем двамата заедно, а?
Стиска ли ти /не чепикът/ да го направим?
Колкото и да обяснявам, види се няма как да го разбереш, затова ти предлагам тази сделка, не е ли джентълменска?
Няма как да не ни разпознаят ако се явим под друг ник, нали?
Кажи бе съвършенство непоръбено?

micky:

--- Quote (selected) ---Освен банове и глоби, трябва и публично онождане на провинилия се.
--- Край на цитат ---
Моля! Моля! Стамбулския конфекшън още не сме го приели. Това си е чиста проба склоняване на дамите към публичен секс.

Firmin:

--- Quote (selected) ---Освен банове и глоби, трябва и публично онождане на провинилия се.
--- Край на цитат ---

Това, разбира се, е скрита реклама с цел форумна масовизация? Нали?  :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия