Преглед на печата … > Теми на форумците …

Къде са?

(1/2) > >>

фелдкурат Ото Катц:
http://old.segabg.com/replies.php?id=277511

 
Предводител на команчите  15 Юни 2016 17:33
   Днес се запитах къде е beagle?
Проверих, не е наказан. Последен пост от 22.01.2016 ... Половин година вече ...
Мнозина от нас млъкват по една или друга причина. И в ежедневни препирни със софтуерни продукти някак неусетно ги забравяме ...
Нека се питаме тук чат-пат къде са смълчаните. И да се надяваме, че са добре ...

Чок觧:
За бигл се чу , че е починал - стига да не греша . Липсват ми Простотията , Шуши , Кин Войло Кабала , Южния редник , Оракълчето ...

фелдкурат Ото Катц:
Чоки, гледам, роптаеш срещу фон Нуйман?
Бива, живеем в свободна и демократична държава.
Ще разрешиш ли да бъде поканена г.жа Недялка Хаджийска и нейния антураж, а?

Чок觧:
Не роптая ! По принцип нямам нищо против който и да било участник . Не е мой сайта , че да определям участниците . Вие сте тези , които да определите както участниците , така и качеството на дискусиите , които ще се водят със съответните участници . Нито роптая , нито мрънкам .

ddantgwyn:

--- Цитат на: Чок觧 в Август 16, 2018, 18:52:48 ---Не е мой сайта, че да определям участниците. Вие сте тези, които да определите както участниците, така и качеството на дискусиите, които ще се водят със съответните участници.

--- Край на цитат ---

Регистрацията тук е свободна, махнах активирането с електронна поща, не възнамерявам засега да въвеждам одобрение за регистрация от администратор, така че не мисля да определям кой да е участник тук.

Но мисля да „назнача“ поне още един администратор на форума и няколко модератора, ако този форум живне в един момент. Това е, което мога да направя за качеството на дискусиите тук. Останалото е от самите участници.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия