Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Юли 02, 2024, 16:23:03

Автор Тема: САЩ  (Прочетена 672572 пъти)

Kole и 37 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 786
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #7440 -: Юни 29, 2024, 23:08:46 »
...видях, че втори дебат е насрочен за 10 септември, след двата партийни конгреса, да се оставим да ни изненадат...

Според мен Тръмп направи грешка, че се съгласи на такъв ранен дебат. Трябваше да изчака след официалните номинации на кандидатите. За него няма по-желан противник от Байдън. Всеки друг (с изключение на Харис) ще е по-труден противник.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7762
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #7441 -: Юни 30, 2024, 09:36:29 »
Цитат на: фелдкуратa
да се оставим да ни изненадат

По-добре без изненади, та да знаем кога да си носим новите дрешки.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1256
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #7442 -: Юли 01, 2024, 16:17:47 »
Да река честит 1ви Юли. Хубав ден, хубав празник.
Аз обаче се изнасям по "дивотино" т.е. отиваме с най-големия внук из горите за риба щото тук в момента не е за нормални: Наближава 4ти Юли и хората тренират за "освобождението". Гърми се от тъмно до тъмно, все едно е артилерийската подготовка преди настъпление. Гърми, трещи, пушек се стеле, мирише на барут. Вчера, Неделя в 6.15 някакви дебили взривиха сериозен боеприпас в градинката пред нас. Стъклата задрънчаха, кучето се навря под дивана. Да станеш по тъмно в Неделя за да гърмиш???  :think: Съседът, млад човек под 40 седнал пред вратата си и хвърля пиратки на улицата в продъклжение на половин час. А бе, чоджум, 3 малки деца имаш, а акъла ти като техния.
Мисля си: ако някой реши да направи тук революция, най-подходящото време ще е около 4-07. "Органите" си затварят очите, никой няма да се усети в тоталната "гърмя".
 :0005: 

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 322
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #7443 -: Юли 01, 2024, 20:02:28 »
Гърми, трещи, пушек се стеле, мирише на барут.
При нас - само на деня (легално и нелегално ... иначе съседите и органите не си затварят очите)
активен участник в Брауновото движение

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24332
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #7444 -: Юли 01, 2024, 21:07:19 »
Quote (selected)
Семейството на Байдън, включително първата дама Джил Байдън, синът Хънтър Байдън и внуците им, се събра в Кемп Дейвид на предварително планирана среща и помоли президента да продължи да се бори за преизбиране, пише CNN, позовавайки се на съветници на Байдън. Един от тях споделя, че семейството е предложило своята "недвусмислена подкрепа".
https://manager.bg/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82/semeistvoto-na-baidan-nastoava-da-ostane-v-nadprevarata
Не че нещо.
Тръмп не го окошариха, ама ако Байдън сдаде поста няма да го бавят 2 години, ще го налазят веднага.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1256
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #7445 -: Юли 01, 2024, 23:56:16 »
Гърми, трещи, пушек се стеле, мирише на барут.
При нас - само на деня (легално и нелегално ... иначе съседите и органите не си затварят очите)
При нас беше забранено допреди няколко години, в смисъл в щата не се продаваха фишеци, а притежанието им беше незаконно. Който е мераклия отива на определното място, в определения час на организираната от общината заря. Всяка община го прави, някои имат на 2 разлини места. Нали сме обаче силно демократичен щат свалиха забраните. Сега 1во тренират около 2 седмици преди 4ти, после оползотворяват неизгърмяното пак за около 2 седмици, та докъм месец сме на фронотовата линия. :pissed-891: