Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Юни 21, 2024, 08:55:53

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 2062146 пъти)

0 Потребители и 246 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3679
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15000 -: Август 11, 2021, 08:19:18 »
От П(ламен) Николов на П(етър) Николов
Петър Николов е първороден син на Пламен Николов и Петър Илиев.

П.П. Същото се отнася за Пламен Илиев, если что.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4405
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15001 -: Август 11, 2021, 08:20:55 »
 "някакъв Николов":

"Все по-важно става десницата да излъчи силна и авторитетна фигура за кандидат-президент, която да отърве страната ни от цялата комунистическо-фанфаронска бутафория. При добър избор и успешно представяне на парламентарните и президентските избори, ще можем..."

И аз искам. Би било добре читав човек с ярко очертан десен профил да излезе срещу Радев. Само че не виждам откъде ще го изкопаят за 2 месеца...

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15002 -: Август 11, 2021, 08:39:00 »
И аз искам. Би било добре читав човек с ярко очертан десен профил да излезе срещу Радев. Само че не виждам откъде ще го изкопаят за 2 месеца...

разлюбихте го вие радев, разлюбихте го... :bigok:

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15003 -: Август 11, 2021, 08:41:29 »
Quote (selected)
Мен Гарибалдиеца само дето не ме тупа с тупалката, като предложих тоз метод за установяване на плагиата - ама тогава май не беше публикувано навсякъде.
Ууу, че сте натропали, няам ся време да ви чета, само процедурата - тоз или оня метод, аз или ти - ше прощаваш ама нямаме никакво значение!
Има си комисия, която щяла била да го разгледа и да се произнесе, а нататък - сигурно също си има ред за съдене, отсъждани, ли квото и да е там!
Ти тогава вече РЕШИ - оногова е за jебн и партнерите му тоже и онея дето преговарят с тях - ъс уел, и проч!
Не става така, нали преди това спорихме с бонгича, а и ти се включваше, че и ожалваше Малинов ли бе, Мушанов ли, балигивече!
Не става с двойни стандарти и то от ени и същи застъпници.
 :t26157:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4405
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15004 -: Август 11, 2021, 08:42:26 »
...

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4405
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15005 -: Август 11, 2021, 08:42:57 »
разлюбихте го вие радев, разлюбихте го...
"вие" може и да са го разлюбили. Аз към твърдо ЗА него.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3679
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15006 -: Август 11, 2021, 08:54:06 »
"Все по-важно става десницата да излъчи силна и авторитетна фигура за кандидат-президент, която да отърве страната ни от цялата комунистическо-фанфаронска бутафория. При добър избор и успешно представяне на парламентарните и президентските избори, ще можем..."

И аз искам. Би било добре читав човек с ярко очертан десен профил да излезе срещу Радев. Само че не виждам откъде ще го изкопаят за 2 месеца...
Ето истински и съвсем ярко очертан десен профил.
Това с чиста съвест наричам десен профил. А идиот, който през 2021 г. търси президент да го „отърве от комунизма“ не виждам какво му е дясното. Той си е просто идиот.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15007 -: Август 11, 2021, 09:03:45 »
Днес е денят на последния напън при Шипка.
Дърпащите конците не са лишени от чувство за хумор.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15008 -: Август 11, 2021, 09:04:26 »
Еееххх тия... И Тъй Нататък... мерзавци излязоха, дорде не речеш... Цяла седмица др. Нинова ги възпитава, култивира... иии... таковата де...
Депеши пращаха... програми съгласуваха... споразумения подписваха... тия деветдесет-процентници... и накрая? А? Накрая не чуха воплите народни... и провалиха - апять - изчегъртването...
P.S. Докато цялата Партия чакаше да скочат у силната ѝ майчина прегръдка, те я изненадàà... и буххх - десет метра в дясно...
Мерзавци излязоха...ъхъ...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15009 -: Август 11, 2021, 09:12:57 »
Quote (selected)
мерзавци излязоха,
Ми не. Келеши.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15010 -: Август 11, 2021, 09:15:42 »
 и буххх - десет метра в дясно...

На асфалта или на паважа?

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15011 -: Август 11, 2021, 09:19:44 »
"На асфалта или на паважа?"
А бе, на жълтите павета...
Лошото е, че и тези рекоха, че Кравата е прегоряла... и ни рачиха да се приютят у майчината ѝ прегръдка...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15012 -: Август 11, 2021, 09:30:36 »
Генерал Ива размаха камшика и постави на място парламента.Никъф дебат.

 :nuts:


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15013 -: Август 11, 2021, 09:31:41 »
и ни рачиха да се приютят у майчината ѝ прегръдка...

Остави я ти сега "майчината прегръдка". Не ни занимавай с обсесиите си. Зини, речи: кого изненадаха като изплющаха на паважа?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15014 -: Август 11, 2021, 09:31:55 »
Бившият председател на Народното събрание проф. Огнян Герджиков смята, че няма нужда от гласуване в пленарната зала: "Кабинетът не минава, защото е оттеглен от тези, които го предлагат", коментира Герджиков пред "Дневник". "
Герджика е престъпник. Когато и да бъде обесен за държавна измяна, заради скритите 300 000 подписа за Козлудуй все ще е късно. Коментирал бил изменника, кой ко право имал  :piss!:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15015 -: Август 11, 2021, 09:33:29 »
Генерал Ива размаха камшика и постави на място парламента.Никъф дебат.

Глупости! Нищо не е решил още председателският съвет. На обяд ще заседават отново с екип от президентството.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15016 -: Август 11, 2021, 09:35:19 »
Генерал Ива размаха камшика и постави на място парламента.Никъф дебат.

 :nuts:
Съща като Цецка, Главчев и фамозната госпожа Караянчева.

Quote (selected)
На обяд ще заседават отново с екип от президентството.

Пардон, тва съм го пропуснала. Но не променя мнението ми в конкретната ситуация.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15017 -: Август 11, 2021, 09:39:12 »
Не може. Досието ми е достъпно и на всичкото отгоре съм изграждала хипотези в диалог точно с теб :nuts:

Диалогът с теб е точно в тази тема и то от 04.08.2021 г.  :nuts:

Аха... Т.е. ДБ трябва да подкрепи ваш мандат , нали?
Но , ако помня правилно , пак в диалог с мен ти заяви , че ако трябва да се съобразяваме с мнението на електората и общественото мнение, по-важно е това на електората, нали?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15018 -: Август 11, 2021, 09:40:30 »
Генерал Ива размаха камшика и постави на място парламента.Никъф дебат.

Глупости! Нищо не е решил още председателският съвет. На обяд ще заседават отново с екип от президентството.
ДОбре де Д№ончева не е ли сега в "председателския съвет" да отвърги два шамара на тая, някаква Ива и да я събуди.
А колку и да са дърпат по-лошо ще става. Чалгарите ща требе изпият горчивата чаша до дъно и да се гласува в зала "декларацията за отказ" Нема друг вариант.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15019 -: Август 11, 2021, 09:40:43 »
Пардон, тва съм го пропуснала. Но не променя мнението ми в конкретната ситуация.

Не знам какво имаш предвид, ама дебатът за кабинета в зала просто е отложен. Няма как такова чудо да мине без дебат.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15020 -: Август 11, 2021, 09:42:05 »
" Не ни занимавай с обсесиите си. Зини, речи: кого изненадаха като изплющаха на паважа?"
Какви... кхъ... кхъ... обсесии, бе драги? Аз съм опериран ут таквизи партийни емоции и тежнения - владещи вашето инферно...
А досежно изненаданите - ми върни се у предните страници на трагикомедия. И виж как тия - дет' др. Нинова приласкаваше - изведнъж ут послушни, и клекнали пред пламенните ѝ слова деветдесет-процентници - се превърнаха мигом в дебили, простаци И Тъй Нататък :crying_with_laughter-3302:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2951
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15021 -: Август 11, 2021, 09:44:11 »
Пардон, тва съм го пропуснала. Но не променя мнението ми в конкретната ситуация.

Не знам какво имаш предвид, ама дебатът за кабинета в зала просто е отложен. Няма как такова чудо да мине без дебат.
Какво ще дебатират? Дали да не изберат правителство или да не изберат правителство ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15022 -: Август 11, 2021, 09:44:56 »
Всъщност къф дебат, за кво?
За нероден Петко?
Да се наприказват?
Биковчето да си излива логореята?
Ми може да не е морално, но тъкмо си има оправдание- няма предложен кабинет.
Да използват времето си да сеършат нещо полезно.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15023 -: Август 11, 2021, 09:47:56 »
И виж как тия - дет' др. Нинова приласкаваше - изведнъж ут послушни, и клекнали пред пламенните ѝ слова деветдесет-процентници - се превърнаха мигом в дебили, простаци И Тъй Нататък

Ама, ти май освен обсесии имаш и видения. Първо викаш, че изненадали БСП като се размазали на паважа. Сега викаш, яе БСП ги били обявили за дебили и простаци. Кой, кога и къде е изрекъл това? Ади, пий един Имодиум +, белким го пресечеш.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15024 -: Август 11, 2021, 09:48:52 »
" Не ни занимавай с обсесиите си. Зини, речи: кого изненадаха като изплющаха на паважа?"

Не знам кого са изненадали. От всички говорещи глави сутринта, гербавата, тая на Стойчо каза нещо - ми това (ИТН) са хора, които мислят мажоритарно - че най-големият взема всичко. 

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15025 -: Август 11, 2021, 09:57:06 »
ИТН отива на тотална война с ДБ и ЕБНИ.

Безподобно ШОО се заформя.

Мамковината e в безпрецедентна политическа криза.

Всичко е в ръцете на Румен Радев.

 :popcorn:

« Последна редакция: Август 11, 2021, 10:03:24 от ЗИП »

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15026 -: Август 11, 2021, 09:58:23 »
Ндааа... забелязвам, че вази трудно могат да ви изненадат... Дет' рекъл Иванчо за двете крави...
Няма нищо - хубавото е, че сте подготвени за изненадите, и мигом ги превръщате в "охоо... това откога съм го рекъл и писал"
P.S.Нямам ищах да се ровя в постингите... щото каквото и да сте писали, вие не сте били изненадани - все пак нали лайтмотива ви е "За Партията - винаги готови"
P.P.S. Бонго, ти що се буташ? На всички стана ясно, че единствените, които лелеха надежди да се докопат до власт - макар и през отхода - бяха нашенските социалисти... за съжаление се оказа, че билетът им бил до Транай :bigok:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15027 -: Август 11, 2021, 10:00:04 »
Всъщност къф дебат, за кво?
За нероден Петко?
Да се наприказват?
Биковчето да си излива логореята?
Ми може да не е морално, но тъкмо си има оправдание- няма предложен кабинет.
Да използват времето си да сеършат нещо полезно.
Предложен кабинет има. Чети указа.
А тва че кандидатчето се врътнало е друг въпрос.
Няма как процедурата да продължи без гласуване в зала. ЩОто примерно Президента е институция, ама никой депутат по отделно не е.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15028 -: Август 11, 2021, 10:00:09 »
И така... Току що блестяща Нинова.  :smokin:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15029 -: Август 11, 2021, 10:02:41 »
Всъщност всичко е прекрасно.Румен Радев ще управлява поне до края на годината.

С оглед задаващия се военен fun в Украйна и между Беларус и Литва то е добре, че истински генерал от армията държи юздите на държавата.

 :smokin:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15030 -: Август 11, 2021, 10:05:09 »
И така... Току що блестяща Нинова.  :smokin:

Всъщност каза същото, което вече каза Дончева, каза го и Иванов, вкл. постави въпроса за мандата с "не извивайте ръцете на президента (ни)". Поставил съм "ни" в скоби, защото - макар да не го каза - то беше ясно.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15031 -: Август 11, 2021, 10:09:01 »
Quote (selected)
Поставил съм "ни" в скоби, защото - макар да не го каза - то беше ясно.

Ми не. Твое лично мнение е.  :smokin:

Мога да си позволя да твърдя това, защото не толкова отдавна написах тук, че за мен е без значение на коя от трите партии президентът ще възложи третия мандат, ако с него се състави правителство с няколко важни задачи и ограничен хоризонт. От вашего брата такова нещо не съм прочела.
« Последна редакция: Август 11, 2021, 10:16:44 от Simplified Solutions »

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15032 -: Август 11, 2021, 10:14:40 »
Виктория Василева с тотална атака срещу ДБ и ИБНИ:

Време е за  изхвърляне на боклука!

 :m1708:

Кръгът Капитал вече според мен жестоко съжалява, че се опита да атакува Славуца.


Славуца се качи на дяснопопулистката вълна и се готви за  мегаговорене срещу "СОРОСОИДИТЕ".


На Козяк 16 са в потрес....

 :nuts:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15033 -: Август 11, 2021, 10:16:23 »
Да, така написа. Но въпреки всичко стана ясно от думите на Нинова (която очевидно не е запозната с мнението ти), че очаква мандата да бъде връчен на БСП, а другите да не си правят устата за него  :smokin:
« Последна редакция: Август 11, 2021, 10:22:31 от Бонго »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15034 -: Август 11, 2021, 10:23:24 »
Впрочем аз съм навита президентът компромисно да даде третия мандат на най-малката група (третият се дава на парламентарна група), БСП и ДБО да го подкрепят, и и т.н. да остане в пакет с ГЕРБ и ДПС. Щото вече не очаквам някой от и т.н. да си позволи да гласува по съвест държавнически. Комисарката им вече предопредели поведението им.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3679
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15035 -: Август 11, 2021, 10:24:41 »
въпреки всичко стана ясно от думите на Нинова, че очаква мандата да бъде връчен на БСП, а другите да не си правят устата за него
Въпреки кое „всичко“ е станало ясно? И дали наистина е „станало ясно“ или на теб някакси така ти звучи? И по-нормално ли е всъщност „другите да си правят устата“, отколкото да се очаква, че БСП ще получи третия мандат, ако се стигне до такъв?

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15036 -: Август 11, 2021, 10:25:05 »
Славуца се качи на дяснопопулистката вълна и се готви за  мегаговорене срещу "СОРОСОИДИТЕ".

Че той винаги е бил на тая каруца. Просто се опитваха да си сдържат устата доколкото могат. Нали не предполагаш, че тези неща, които разправят сега, са им хрумнали в последните няколко часа ?!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15037 -: Август 11, 2021, 10:26:09 »
Впрочем аз съм навита президентът компромисно да даде третия мандат на най-малката група (третият се дава на парламентарна група), БСП и ДБО да го подкрепят, и и т.н. да остане в пакет с ГЕРБ и ДПС. Щото вече не очаквам някой от и т.н. да си позволи да гласува по съвест държавнически. Комисарката им вече предопредели поведението им.
Никакви такива!
Това беше актуално през април. ДА се даде на БСП ако няма да се пробва правителство или на ИМВ за да се пробват да правят.
Сега сме Август. Ситуацията е коренно различна.
 
Всъщност единствения шанс на чалгарите да се измъкнат с минимални щети от лайняното блато в което се набутаха е да кажат - "Имаме забележки към някои от предложените министри, но на полза роду ще подкрепим"
 
А калинката Ива нищо не може да предопредели. При нея актуалния въпрос е пише ли редовно писма до брюсель като оригиналната калинка или се въздържа.
« Последна редакция: Август 11, 2021, 10:43:18 от 66 »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15038 -: Август 11, 2021, 10:26:36 »
Впрочем аз съм навита президентът компромисно да даде третия мандат на най-малката група (третият се дава на парламентарна група), БСП и ДБО да го подкрепят, и и т.н. да остане в пакет с ГЕРБ и ДПС. Щото вече не очаквам някой от и т.н. да си позволи да гласува по съвест държавнически. Комисарката им вече предопредели поведението им.

И аз така мисля. Но въпреки всичко - мисля, че у когото и да иде мандатът, ИТН няма да подкрепят. Казах то, че надеждите за "отцепване на вот" са напразни.
« Последна редакция: Август 11, 2021, 10:32:27 от Бонго »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15039 -: Август 11, 2021, 10:29:40 »
И по-нормално ли е всъщност „другите да си правят устата“, отколкото да се очаква, че БСП ще получи третия мандат, ако се стигне до такъв?

Има конституция - тя позволява всички, вкл. ДПС, "да си правят устата" за трети мандат. Никъде не е речено, че мандатът трябва да се даде на третата, четвъртата, петата или шестата парл. сила, а на една от тях - по избор на президента.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15040 -: Август 11, 2021, 10:32:42 »
Quote (selected)
мисля, че у когото и да иде мандатът, ИТН няма да подкрепят.

Няма. Но поне да се видят в пакет с ГЕРБ и ДПС. Дип, че ги аплодираха. И т.н. очевидно е замислено от малка група отмъстителни социопати.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3679
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15041 -: Август 11, 2021, 10:33:35 »
Има конституция - тя позволява всички, вкл. ДПС, "да си правят устата" за трети мандат. Никъде не е речено, че мандатът трябва да се даде на третата, четвъртата, петата или шестата парл. сила.
Попитах те нещо съвсем друго, а не дали има конституция, нито какво тя казва за третия мандат. Представи си, тези неща са ми известни, а и са факти, а не предмет на лично мнение.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15042 -: Август 11, 2021, 10:36:28 »
Какво точно си ме попитал?
Нинова се обърна към дясната част на залата и заяви "не извивайте ръцете на президента за мандата". И след това веднага каза какво БСП ще направи с мандата. Заявката беше ясна. не се опитвай да се правиш на йезуит - с такива съм общувал достатъчно. Асол достатъчно ясно и членоразделно го е артикулирала, както напомни. Това им е идеята. И на тях им е ясно, че трети мандат няма да има. Вече се води предизборна борба. Нинова трябва да изцеди образа на "обединителката" докрай.   
« Последна редакция: Август 11, 2021, 10:41:52 от Бонго »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15043 -: Август 11, 2021, 10:37:33 »
Ох, сега отново пуснаха финалните изречения от последната проповед на Славчо, според когото - сега вече ще кажа аз кво разбрах от уж думите за подкрепа -  Радев да си опича акъла, ако иска да бъде презибран и то още на първи тур.  :smokin:

Активен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 712
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15044 -: Август 11, 2021, 10:38:48 »
Абсолютно излишно е дрънкането за оттеглилия се кабинет на Котьо Николов. Не може ли да се гласува актуализация на бюджета, предложена от служебното правителство? В "Усмивки от стадиона" Тонич описва събитие, за честване на нещо си. На колоритния Стою Недялков* му писнало от дрънкането и знаейки логиката на тържествата, се провикнал - Стига речи, дайте вино!

*Стою Николов Стефанов, известен като Стою Недялков и с прякора си Доктор Кох е български футболист, централен халф и капитан на ЖСК („Локомотив“ София) от 1936 до 1949 г., и една от легендите от старото поколение български футболисти.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15045 -: Август 11, 2021, 10:42:31 »
Хехе... Сега видях и какво е казал Александър Маринов за подкрепата на и т.н..

Quote (selected)
Всяка политическа сила има правото да обяви подкрепата си за даден кандидат, но подкрепата на ИТН е подранила, защото сме далеч от предизборната кампания - нямаме кандидати, не сме чули какви са техните политики. Разбира се, ако не е свързана с допълнителни условия, тя е нещо положително, но трябва да се има предвид, че президентът има своя собствена визия и не е готов да се пазари за сериозни политически концесии.

Дам...  :smokin:


Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15046 -: Август 11, 2021, 10:43:48 »
И сега какво - избори 2в1 наесен?! С резултат ГЕРБ с 0.53% пред ИТН, останалото сан шанжман, или какво?

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15047 -: Август 11, 2021, 10:45:49 »
Ох, сега отново пуснаха финалните изречения от последната проповед на Славчо, според когото - сега вече ще кажа аз кво разбрах от уж думите за подкрепа -  Радев да си опича акъла, ако иска да бъде презибран и то още на първи тур.  :smokin:

Аз пък го разбрах, че именно тяхната подкрепа ще даде убедителна победа за Радев на първи тур, а не някой друг. Един вид го обсебват.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15048 -: Август 11, 2021, 10:49:58 »
И сега какво - избори 2в1 наесен?! С резултат ГЕРБ с 0.53% пред ИТН, останалото сан шанжман, или какво?

2 в 1 ще изкриви вота. От друга страна , ако са разделно - ниска активност и пак изкривяване на вота.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15049 -: Август 11, 2021, 10:50:45 »
Петър Николов е първороден син на Пламен Николов и Петър Илиев.
А кой го е кърмил

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15050 -: Август 11, 2021, 10:52:57 »
Аз пък го разбрах, че именно тяхната подкрепа ще даде убедителна победа за Радев на първи тур, а не някой друг.
МИ не. Твърде откъснато беше казаното за президентските избори от останалата част.
ТОва че Слафчу след получените шамари, а провален мандат несъмнено е, гледа да е близо до "силния човек" е едно.
Но в контекста на момента и обсъждането си мисля, че това е и заявка, че ще разгледат сериозно подкрепа за "правиталството на Радев" при третия мандат. ВЕрно имаше непремерени изказвания в миналото от тях, но е поправимо. Пък и както казах по-горе това е единствения им шанс да се измъкнат с менемални щети от лайняното блати в което се набутаха.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15051 -: Август 11, 2021, 10:53:22 »
Аз пък го разбрах, че именно тяхната подкрепа ще даде убедителна победа за Радев на първи тур, а не някой друг. Един вид го обсебват.
Ми многопластова проповед са измислили славчовите сценаристи (той пак чЕте  :nuts:). Хем да си прелеят от рейтинга на Радев, хем да му съобщят, че изборът му зависи от тях, та да си опича акъла, хем да го завлекат със себе си, ако потънат.



Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1374
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15052 -: Август 11, 2021, 10:54:40 »
Много е важно БСП, ДБ и ИБНИ да могат да предложат правителство. Внасяйки го в парламента за гласуване ще си проличи кой и за какво се бори.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3679
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15053 -: Август 11, 2021, 10:55:24 »
Какво точно си ме попитал?
Стои си ясно написано, колкото и да се правиш на разсеян.
Quote (selected)
не се опитвай да се правиш на йезуит - с такива съм общувал достатъчно
Предполагам, че думата „йезуит“ не ти е много ясна – само така репликата ти може да има някакво обяснение.
И ох, колко забавно е да гледам как се усукваш пред прост въпрос!

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15054 -: Август 11, 2021, 10:59:02 »
МИ не. Твърде откъснато беше казаното за президентските избори от останалата част.

Какво "ми не". Точните думи: " с нашата подкрепа, ние се надяваме, че той ще стане президент още на първия тур."
Ясна е заявката, че именно те ще гарантират убедителната победа на Радев. 


Активен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 712
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15055 -: Август 11, 2021, 10:59:57 »
Много е важно БСП, ДБ и ИБНИ да могат да предложат правителство. Внасяйки го в парламента за гласуване ще си проличи кой и за какво се бори.

И за министър на вътрешните работи - непременно Бойко Рашков. При обявяване на такава новина, задължително трябва да има доктор около Боцата. Може и Мозъка!  :nuts:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15056 -: Август 11, 2021, 11:02:47 »
Стои си ясно написано, колкото и да се правиш на разсеян.Предполагам, че думата „йезуит“ не ти е много ясна – само така репликата ти може да има някакво обяснение.
И ох, колко забавно е да гледам как се усукваш пред прост въпрос!

Добре, нека го кажа по друг начин - недей да лицемерничиш. Нищо не усуквам. Обяснил съм ясно. Нинова обвини другите, че се опитвали да извиват ръцете на президента за третия мандат и даде заявка БСП да го реализират.
Само - да подчертая - в момента Манолова заяви , че ще подкрепят трети мандат, независимо у кого отиде, изключи ГЕРБ и ДПС. Малка разлика в смисъла, нали? 
« Последна редакция: Август 11, 2021, 11:08:52 от Бонго »

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15057 -: Август 11, 2021, 11:05:16 »
"И за министър на вътрешните работи - непременно Бойко Рашков."
Не си пожелавайте неща, които после да ви карат да плачете :smokin:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15058 -: Август 11, 2021, 11:10:43 »
Какво "ми не". Точните думи: " с нашата подкрепа, ние се надяваме, че той ще стане президент още на първия тур."
Ясна е заявката, че именно те ще гарантират убедителната победа на Радев.

тва можеше да се търкува и така, но при реализиран мандат.
В настоящата ситуация на мен ми мяза на "Батька помагай" .
 
Което мен не ме изненадва. При залитанията по "мажоритарност" има заложен мажоритарен избор, като слънце. Просто трябва известно "ребалансиране" на властите.
« Последна редакция: Август 11, 2021, 11:17:37 от 66 »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3679
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15059 -: Август 11, 2021, 11:12:25 »
недей да лицемерничиш. Нищо не усуквам
Усукваш, като избягваш въпроса ми към написано от теб, и това е очевидно.
Сега обясни, в какво аз „лицемернича“. Или и тази думичка ти е непозната?