Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Юни 26, 2024, 07:47:32

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 2101317 пъти)

0 Потребители и 122 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4560 -: Май 10, 2021, 14:53:15 »
И така:
- можеш да пишеш за Парламента, само ако си бил там народен представител
- ясно, за САЩ, Русия, Европейския съюз извън България - само живеещи (или живели ) там
- за ваксините - само ако си ваксиниран
- за COVID19 - само ако си се разболял или вече си преболедувал
- за умрелите от COVID19 - само ако си умрял от COVID19

Айде да се уважаваме, а?
 :nuts: :smokin:

ми не.

Адресирано е до бонго

манипулира агресивно и гнусно, като копипейства малоумията на всичката седерастия и герберастия.
Човек тия неща сам не може да ги следи, има определен обем спам, който може да прехвърли, за да стигне до активната контрадезинформация само....

те тва ми е грижата, а не нещо друго.

Че не е положителен герой съм разбрал отдавна. Ма що ни третира за малоумни - те тва ме дразни.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4561 -: Май 10, 2021, 14:57:04 »
Това е някаква пълна тъпотия. БСП да не е някаква частна организация ?
БСП е политическа партия, която участва в управлението на страната на на национално и местно ниво (да опозицията участва в уравлението на страната - НС е най-висш орган на властта).
Сетне, ако си забелязал , аз обсъждам аспектите на БСП, пряко свързани с парламентарна и дейност, която дейност засяга всички граждани.

ахам, Гранитски е явно точно такъв случай. Участва в парламентарната дейност на БСП, гласува срещу изслушването на главния прокурор, координира цялостната дейност на бсп в подкрепа на гешевия или кво? *sarcasm*

Бе ти вярваш ли си, като ги плещиш едни такива елементарни глупости........

Отнасяй се с другите така, както искаш да се отнасят с теб, и престани с тия пропагандни полюции....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4562 -: Май 10, 2021, 14:58:46 »
Ми аз го писах вече, че в началния форум поне мислещите се уважаваха помежду си и използваха са гъбаркане само полезните идиоти. Опосредствено.
Не обърнаха внимание и продължават.
Че и полезните и те се появиха с нови никове тук и доста познати от "там" - що ви е срам бе?
Карайте си със старите и така и така сте ясни.
Та за бонго - ми да се труди пък, само да не взема много работа за вкъщи, че то на възраст - знай ли се, я!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4563 -: Май 10, 2021, 15:00:57 »
Какви малоумия съм копи-пейстнал?
Факт ли е, че Границки публично подкрепи избора на Гешев - факт?
Поместената снимка факт ли е- факт е.
Председателката на БСП наложи в листата за 25 МИР преко волята на Софийската организация - факт ли е, Факт е.
« Последна редакция: Май 10, 2021, 15:08:19 от Памфуций »

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4564 -: Май 10, 2021, 15:01:42 »
ми аз съм си със стария ник, не съм се пребаданосал

Друг е въпроса, че по доноси на ловкия прекарвах повече време във фризера, отколкото във форума, ма го преболедувах някак си.

еле пък оттогава ми е любимо да ползвам ай-сиктир, щот на мен ми донесе седмица бан, а на ловкия тридневен, който се оказа на проверка 28 часов....

Оттогаз окончателно не възприемам мазнещите се на модераторите.....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4565 -: Май 10, 2021, 15:03:10 »
Какви малоумия са копи-пейстнал?
Факт ли е, че Границки публично подкрепи избора на Гешев - факт?
Поместената снимка факт ли е- факт е.
Председателката на БСП наложи в листата за 25 МИР преко волята на Софийската организация - факт ли е, Факт е.

и? наложила го е, щото е подкрепил гешев, така ли?

Бе ти верно ли си такъв..... или караш по лиШчетата?

пъ съ. При положение, че в ЦЯЛАТА листа на сичкото ДейБе и останалите, комуто симпатизираш, НЯМА ЕДИН, който да става за морален стожер на квото и да е, поради що изискваш агресивно точно опонентите ти да носят нимбчета и да си правят ритуално секуко като ти щукне на теб????


тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4566 -: Май 10, 2021, 15:03:33 »
Quote (selected)
аз обсъждам аспектите на БСП, пряко свързани с парламентарна и дейност,
Ооособено аспектите /така ли им викат вече?/ на Нинова, та Нинова, айде пак Нинова...а, да , и на всеки изпаднал от влака ренегат, изходил се нещо в посока Нинова и само Нинова, та Нинова...
Дейби, кво ше правите ако земе че се гътне таа Нинова бе?
 :t0153:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4567 -: Май 10, 2021, 15:07:30 »
ахам, Гранитски е явно точно такъв случай. Участва в парламентарната дейност на БСП, гласува срещу изслушването на главния прокурор, координира цялостната дейност на бсп в подкрепа на гешевия или кво? *sarcasm*

Бе ти вярваш ли си, като ги плещиш едни такива елементарни глупости........

Отнасяй се с другите така, както искаш да се отнасят с теб, и престани с тия пропагандни полюции....

Непрекъснато си позволяваш да ми приписваш разни неща, които не съм написал - къде и гога съ м написал, че БСП са гласували срещу изслушването на Гешевия?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4568 -: Май 10, 2021, 15:09:12 »
Непрекъснато си позволяваш да ми приписваш разни неща, които не съм написал - къде и гога съ м написал, че БСП са гласували срещу изслушването на Гешевия?

че целия ни спор, в който ти намеси и НОЙ, беше точно заради тва

Че ти обяви, че с ТАКА гласувания окончателен вариант БСП е гласувало на практика ПРОТИВ викането на гешев....

Ай, резилии, ти не помниш кви си ги къдрил преди три седмици ли?????
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4569 -: Май 10, 2021, 15:09:23 »
В момента няма как да има опозиция.

Всяко нещо в тоя свят има противоположност. "Няма как да има опозиция" е пълен нонсенс.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4570 -: Май 10, 2021, 15:12:10 »
че целия ни спор, в който ти намеси и НОЙ, беше точно заради тва

Че ти обяви, че с ТАКА гласувания окончателен вариант БСП е гласувало на практика ПРОТИВ викането на гешев....

Ай, резилии, ти не помниш кви си ги къдрил преди три седмици ли?????

Лъжеш

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4571 -: Май 10, 2021, 15:12:27 »
13 неудобни въпроса към Нинова
В БСП нещо много фаталистки се изявяват.
 :popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4572 -: Май 10, 2021, 15:15:03 »
Ооособено аспектите /така ли им викат вече?/ на Нинова, та Нинова, айде пак Нинова...а, да , и на всеки изпаднал от влака ренегат, изходил се нещо в посока Нинова и само Нинова, та Нинова...
Дейби, кво ше правите ако земе че се гътне таа Нинова бе?
 :t0153:
Квото и ако се гътне Баце.
 :cool-1084:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4573 -: Май 10, 2021, 15:15:35 »
Лъжеш

не, бонго, ТИ ПАК ЛЪЖЕШ.

Ето "нефелното" предложение на Славов, което комисията отхвърли, сетне БСП каза, че подкрепя и накрая се отметна




или това си го писал не ти, а някой твой аватар?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 715
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4574 -: Май 10, 2021, 15:16:27 »
Хубава карикатура на Комарницки в СЕГА, но без да ща видях оригинала:
https://narod.bg/wp-content/uploads/2021/05/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B8%D0%BB4.jpg

Страхотно, Симпли!  :0007: Този каратист дали някога вече ще си види пацата?

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4575 -: Май 10, 2021, 15:21:11 »
Че ти обяви, че с ТАКА гласувания окончателен вариант БСП е гласувало на практика ПРОТИВ викането на гешев....


Къде в мнението ми , което е просто картинка с предложението на Славов, виждаш каквото и да е сходство с твърдението ти:
Quote (selected)
Че ти обяви, че с ТАКА гласувания окончателен вариант БСП е гласувало на практика ПРОТИВ викането на гешев....

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4576 -: Май 10, 2021, 15:21:14 »
Ама Енгелс, оди цитирай ПИК бе, кви са тия простотии в стандартнюз - социалисти "настояват" ми пиклюфците напрау за БУНТ пишат бе, ти къде си тръгнал с тез лежерно цвъкнати лайница!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4578 -: Май 10, 2021, 15:23:55 »

Къде в мнението ми , което е просто картинка с предложението на Славов, виждаш каквото и да е сходство с твърдението ти:


Ето "нефелното" предложение на Славов, което комисията отхвърли, сетне БСП каза, че подкрепя и накрая се отметна


така белки видиш КАКВИ си ги писал :))


сериозно ли искаш да ти напействам тук всички простотии, които изрече по темата?

Щото ти си бог на избирателното цитиране, а аз нямам проблем да дам ЦЯЛОСТНАТА картина, за разлика от теб :)


За енти път ти казвам, не ни третирай, все едно имаме двуцифрено iq.....
« Последна редакция: Май 10, 2021, 15:30:43 от cekyko »
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4579 -: Май 10, 2021, 15:24:41 »
Quote (selected)
Квото и ако се гътне Баце.
Бе не съм забелязал да риташ срещу бацето тъй, затуй си мисля, че Корнелата ако се гътне - ше земеш да се наспиш най сетне!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4580 -: Май 10, 2021, 15:27:50 »
сериозно ли искаш да ти напействам тук всички простотии, които изрече по темата?

Щото ти си бог на избирателното цитиране, а аз нямам проблем да дам ЦЯЛОСТНАТА картина, за разлика от теб :)


За енти път ти казвам, не ни третирай, все едно имаме двуцифрено iq.....

Значи отново излъга .... QED

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2613
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4581 -: Май 10, 2021, 15:28:21 »
Арканите по широко размерната снимка от предната страница са сладки пиунца. За радване е, че не се блъскат в рамките на вратите когато ги целят. Или не? - Кой знае.....

Та за таваг. Гечева и заложилите честта си зард' него, дрогарета, ми е думата. Затуй ми е и забавно:

- Получил златният Банан заради самоотвержната си изтощителна борба по фалитирането на "онази" банка 'дето дебелото момченце я преработи заедно с тогова от снимката в Kakkerchen, я прекараха през дебелите си черва по тротоарите на Божем европейската столица. Тях пък мисирките ги ползваха за да пишат болдирани-Дитирамби за Ореолоносеца. Храбрият  боец за щастието на ОПГ-тата "Зад Завесата" (игра на думи по 4-те книги на Калин Тодоров - препоръчвам ги като деилюзинатори за "Дай България" адептите).

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4582 -: Май 10, 2021, 15:28:56 »
сериозно ли искаш да ти напействам тук всички простотии, които изрече по темата?

Щото ти си бог на избирателното цитиране, а аз нямам проблем да дам ЦЯЛОСТНАТА картина, за разлика от теб :)


За енти път ти казвам, не ни третирай, все едно имаме двуцифрено iq.....
Уф, ама съвсем ми писна! Аз имам трицифрено сертифицирано iq (остатък от суетната ми младост) и смятам, че не си прав. Но предлагам и двамата да си запазите личните мнения и да удавите този спор в питие по ваш избор.  :t0328:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10178
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4583 -: Май 10, 2021, 15:32:15 »
В БСП нещо много фаталистки се изявяват.

БСП не спират да се излагат като кифладжии, а после се чудят защо хората не ги припознавали за нещо. Корнела много им бръкна в съглашенския джигер и не могат да се спрат. Техните вопли по вестници и студиа край нямат. Но доколкото знам на партийни форуми мълчат като кияци.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4584 -: Май 10, 2021, 15:34:01 »
Уф, ама съвсем ми писна! Аз имам трицифрено сертифицирано iq (остатък от суетната ми младост) и смятам, че не си прав. Но предлагам и двамата да си запазите личните мнения и да удавите този спор в питие по ваш избор.  :t0328:

не, ной, бонго подмина момента, в който можеше да мине само с едно извинение

Твърде много лъжи изпльока тук, и да се прави, че това, което е писал не е това, което четем си е чиста обида за интелекта ни
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2613
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4585 -: Май 10, 2021, 15:35:33 »
Я вижте отговора на Съглашенствуването на БСП...

- Да не вземе и Нинова да пристане на Жан Виденовата нова партия? https://glasove.com/categories/novini/news/zhan-videnov-szdavame-nova-partiya-i-shche-uchastvame-na-izborite

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4586 -: Май 10, 2021, 15:36:01 »
Значи отново излъга .... QED

Какво съм излъгал?
Цитата ли не е твой или твърдението не е твое?

Има и линк, може сам да видиш ЧЕ ТОЧНО ТОВА СИ ПИСАЛ.

А в последващите постове се разви точно ОНЗИ спор.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4588 -: Май 10, 2021, 15:40:36 »


пъ съ. При положение, че в ЦЯЛАТА листа на сичкото ДейБе и останалите, комуто симпатизираш, НЯМА ЕДИН, който да става за морален стожер на квото и да е, поради що изискваш агресивно точно опонентите ти да носят нимбчета и да си правят ритуално секуко като ти щукне на теб????


Някога да съм забранявал на някого да пише за ДБ или за народните представители на ДБ?
Няма да напомням с какви епитети в тая тема е окичван Г. Ганев при това без да бъде обсъждано какво казва по същество.
Аз съм коментирал в тази тема изключително политически действия на БСП - гласуване в зала, законопроекти, предложения за решения. КОментирал съм ги както по същество, така и от гледна точка на тяхната юридическа обоснованост, обвързаност с други закони, а оттук и възможността за приемане и привеждане в изпълнение.

 

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4589 -: Май 10, 2021, 15:42:08 »
Бе не съм забелязал да риташ срещу бацето тъй, затуй си мисля, че Корнелата ако се гътне - ше земеш да се наспиш най сетне!
Бацето като Доган ще дърпа конците зад завесата, докато Корни ще отнесе още доста шамари, защото няма как да стане кукловод.
 
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4590 -: Май 10, 2021, 15:42:38 »
Някога да съм забранявал на някого да пише за ДБ или за народните представители на ДБ?
Няма да напомням с какви епитети в тая тема е окичван Г. Ганев при това без да бъде обсъждано какво казва по същество.
Аз съм коментирал в тази тема изключително политически действия на БСП - гласуване в зала, законопроекти, предложения за решения. КОментирал съм ги както по същество, така и от гледна точка на тяхната юридическа обоснованост, обвързаност с други закони, а оттук и възможността за приемане и привеждане в изпълнение.

ок, тук имаме различия.

Аз смятам за нечистоплътно да спамя и да троля със всякакви гнусотии за политическите си опоненти,
ти смяташ това за нормално и препоръчително.

Няма да се разберем, въпрос на нравствени позиции е. Пиши си, то те характеризира като личност.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4591 -: Май 10, 2021, 15:43:59 »
След дългогодишна обработка на населението с индийски и турски сапунки, това е най-печелившата тактика да прецакаш народонаселението.
 :lol:

Quote (selected)
Тaкoвa мнeниe изрaзи журнaлиcтът Ивaн Гaрeлoв

Това не е никво мнение на Гарелов. ИТН го заявиха наскоро:
Quote (selected)
Слави Трифонов няма амбициите да става премиер! Това разкритие направиха за "България Днес" от екипа на лидера на "Има такъв народ".

Гарелов се прави на интересен.



Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4592 -: Май 10, 2021, 15:45:04 »
Quote (selected)
Слави ще вкара пак патриотите в парламента.
И оня с оцъкления поглед покрай тях - ами нищо ново под небето.
Матрялната база на гробарите, седерастията, националистите от последния ден /различавам Атака от тях - жалко за нея, там сбърканият и лидер и такова майката!/, царисти, беснодесни /с малки изключения от рода на идеалистите - помфуционалисти/, фризьорки, таксиджии, плеймейтки и обикновенни околовръстни труженички, секкви пидали / пак с малки изключения - знаете ги/, ренегати от т.н. "комунисти", чалгари, будуровки, манерки -интересуващи се само от себе си и вярвайки си че могат и без другите   ...и вся остальная /станищовото е ф предните/,та сите тези са от един и същи лайномет.
Прескачам проследяването до корените, че ще стане мноо дълго и опираме до простотията българска, пак прескачам описанието и го изразявам само ф ено - да се прайм на "американци" и да си верваме, че можем да бъдем.
Е, от тази база мое се пръкне сичко - що го разделяте бре?
За съжаление, към дългото изреждане бих прибавил и една група хора, които ги съжалявам - изключилите се от обществото. Оскотелите. Тях никой няма да ги върне вече!
ИТН!
Нъъълиии, като не му сложих точките, се озорихте, че е "и т.н."
С ена дума -беее, Нинова, кво да говорим повичи?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4593 -: Май 10, 2021, 15:49:00 »
Quote (selected)
Аз имам трицифрено сертифицирано iq (остатък от суетната ми младост)
Моето е от ...трета възраст, да го сканирам ли?
А, да не си ги ...таковънкътъ де.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4594 -: Май 10, 2021, 15:52:54 »
Quote (selected)
Бацето като Доган ще дърпа конците зад завесата, докато Корни ще отнесе още доста шамари, защото няма как да стане кукловод.
Отново го надценяваш, бе що си се захласнал толкова по това нИщо?
Доган си има верни  - нека го нарека "поданици". Бацето ти си има само дребно платени лизачи, които ще се изпарят, веднага след като друг стане сайбия на дребните плащания.
Едро платените, ще затрият сами баце ти - глей Лукановия.
Помниш го, нали?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.


Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4596 -: Май 10, 2021, 15:54:30 »
Цитат на: Памфуций в Днес в 15:21:11

Къде в мнението ми , което е просто картинка с предложението на Славов, виждаш каквото и да е сходство с твърдението ти:


Ето "нефелното" предложение на Славов, което комисията отхвърли, сетне БСП каза, че подкрепя и накрая се отметна


така белки видиш КАКВИ си ги писал


сериозно ли искаш да ти напействам тук всички простотии, които изрече по темата?

Щото ти си бог на избирателното цитиране, а аз нямам проблем да дам ЦЯЛОСТНАТА картина, за разлика от теб


За енти път ти казвам, не ни третирай, все едно имаме двуцифрено iq.....


Ами - понеже ти повдигаш въпроса отново - започвам да се опасявам за едноцифрена стойност.
Ти сам си дал снимката на предложението на Славов:
https://www.parliament.bg/bg/plenaryst/ns/55/ID/10556
Ето думите на Ф. Попов:
ФИЛИП ПОПОВ (БСП за България): Благодаря.
Уважаема госпожо Председател, ние също подкрепяме и редакционното предложение, което преди малко колегата отправи, а пък и моят спомен вчера от Комисията е, че и Комисията подкрепи тази редакция. Може би е техническа грешка – Комисията не подкрепя предложението. Ние също подкрепяме това предложение от Славов и група народни представители. (Ръкопляскания.)

БСП не гласува "редакционно предложение на Славов", както казва др. Попов от трибуната. Вместо това БСП, заедно с ГЕРБ гласува една редакция на предложението на Славов, предложена от Хамид Хамид.


Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4597 -: Май 10, 2021, 15:55:56 »
Моето е от ...трета възраст, да го сканирам ли?
А, да не си ги ...таковънкътъ де.
 :smokin:
Ми той сепукото пръв почна!  :t0328: Вместо да остави всеки да си чете според айкюто или аутокюто, кой каквото има, той врънка!  :t0153:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4598 -: Май 10, 2021, 15:57:26 »
Отново го надценяваш, бе що си се захласнал толкова по това нИщо?
Доган си има верни  - нека го нарека "поданици". Бацето ти си има само дребно платени лизачи, които ще се изпарят, веднага след като друг стане сайбия на дребните плащания.
Едро платените, ще затрият сами баце ти - глей Лукановия.
Помниш го, нали?
Ще има една съществена разлика между Бацето и Доган, Баце няма да спре да ви се блещи от телевизора с всички последствия от това.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4599 -: Май 10, 2021, 15:59:25 »
Ми той сепукото пръв почна!  :t0328: Вместо да остави всеки да си чете според айкюто или аутокюто, кой каквото има, той врънка!  :t0153:

врънкам щот толерираш лъжец, затова врънкам, не се прави на неразбрала....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4600 -: Май 10, 2021, 15:59:33 »
Ще има една съществена разлика между Бацето и Доган, Баце няма да спре да ви се блещи от телевизора с всички последствия от това.
Не съм сигурна, че ще има кой да го кани в телевизора.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4601 -: Май 10, 2021, 16:00:34 »
Ххееех!
Абе не мога да разбера сериозни форумци, да се замерят с екскременти произведени от други.
Дайте да си заложим никовете тук - ама от нас си само да бъдат като прогнози, да няма сетне оправдания - ама оня бил казал!
Предлагам да пуснем една тема за резултати от извънредните избори - ей къде са.
За да има сравнимост на мненията обаче, трябва да опростим нещата - напр. да прогнозираме влизане на 6 партии и да им дадем процент.
Съгласни ли сте?
И едно ограничение - анкетата да е явна и да няма сетне коментари от мишоци, които не са си казали мнението.
Щото лично на мен ми писна от анонимници от типа - бе аз разправях ли ви?
ОК?
Имате ли мнение по подробности и да пускаме темата, че да не омъгляваме тук напъните на Пешко и сие?
п.с. тва в отговора на Енгелс за клякането на Гарелката.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4602 -: Май 10, 2021, 16:02:06 »
врънкам щот толерираш лъжец, затова врънкам, не се прави на неразбрала....
Върти го, сучи го, но в дадения случай не си прав. Ти екстраполираш това, което си разбрал, върху това, което той е рекъл. При мен е още рано за едно малко, но наистина мисля, че спорът трябва да бъде удавен. Първо, на никого вече не е интересен, а е надговорване между вас двамата, инак речено спам в темата. И не води наникъде, което пък е тема на темата. Сериозно!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4603 -: Май 10, 2021, 16:02:11 »
Я вижте отговора на Съглашенствуването на БСП...

- Да не вземе и Нинова да пристане на Жан Виденовата нова партия? https://glasove.com/categories/novini/news/zhan-videnov-szdavame-nova-partiya-i-shche-uchastvame-na-izborite
Quote (selected)
БСП няма бъдеще. Аз напуснах партията още през 2000 година. Това беше очевидно още тогава, оставиха я да деградира като отпаден продукт на Генералското движение.

То на БСП само още една лява партия и липсва, съвсем да и източи електората.
 :popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4604 -: Май 10, 2021, 16:02:41 »

Ами - понеже ти повдигаш въпроса отново - започвам да се опасявам за едноцифрена стойност.
Ти сам си дал снимката на предложението на Славов:
https://www.parliament.bg/bg/plenaryst/ns/55/ID/10556
Ето думите на Ф. Попов:
ФИЛИП ПОПОВ (БСП за България): Благодаря.
Уважаема госпожо Председател, ние също подкрепяме и редакционното предложение, което преди малко колегата отправи, а пък и моят спомен вчера от Комисията е, че и Комисията подкрепи тази редакция. Може би е техническа грешка – Комисията не подкрепя предложението. Ние също подкрепяме това предложение от Славов и група народни представители. (Ръкопляскания.)

БСП не гласува "редакционно предложение на Славов", както казва др. Попов от трибуната. Вместо това БСП, заедно с ГЕРБ гласува една редакция на предложението на Славов, предложена от Хамид Хамид.

боооонгоооооооо

ти овоня орталъка, че така гласуваното на практика опорочавало / правило противоконституционно и  тъ нъ
оргиналното предложение....

АЙДЕ ПРОБВАЙ ДА СЕ ПРИДЪРЖАШ КЪМ ФАКТИТЕ поне по изключение, а?

Верно че боли, че се оля, ма е крайно време да си признаеш и да престанеш да тролиш.

я още ко писал бонго по темата.....

Онци - важното е, че и тук се събра болшинство, че Главният прокурор и председателите на върховните съдилища трябва да са в един кюп.
QED

А СЕГА какво се оказа.... не само че са две изречения, ма са и ДВЕ напълно различни процедури....
Или и това ще отречеш?!

баси, беше смешно, почна да става гнусно.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4605 -: Май 10, 2021, 16:06:25 »
ок, тук имаме различия.

Аз смятам за нечистоплътно да спамя и да троля със всякакви гнусотии за политическите си опоненти,
ти смяташ това за нормално и препоръчително.

Няма да се разберем, въпрос на нравствени позиции е. Пиши си, то те характеризира като личност.
Да, имаме различия.
У нас така наречените "политици" се тролят сами себе си - достатъчно е да ги оставиш да говорят по-дълго време, или пък да съпоставиш говореното неотдавна с казаното току-що.
Това, което основно прави Памфуций, е главно изравяне и съпоставяне на такива цитати и/или факти - срещу което получава обикновено етикети от рода на фашист, подлога... но не и опровергаване на изложеното (защото, както вече обясни някой, "човек няма време за всичко да опровергава, а този форум се чете и от много хора, които не пишат, а само четат и те не бива да бъдат лъгани".

Минамеретевремебе, господа!

И за да не е голословно - ето една гнусотия, изровена от Памфуций, с която той троли политическия си опонент:
Тома Биков 2013:
https://www.burgas24.bg/novini/print/427620.html2021:
Quote (selected)
Водачът на листата (на Кунева) в Бургас Тома Биков бе категоричен, че поема ангажимент, който ще бъде изключително важен за него: "Ако бъда избран за депутат, ще бъда един от хората, които ще инициират проверка в парламента на цялостната дейност на Цветан Цветанов като вътрешен министър. Няма да спра докато не видя този човек обвинен и осъден за всички престъпления, които е извършил през последните четири години".

    Биков смята, че трябва да има наказани след всяка злоупотреба с власт, особено, когато става дума да рекетирани бизнесмени, за иззет бизнес чрез методи на нерегламентирано подслушване.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/na-gerb-mu-se-prividya-pripokrivane-itn-i-shans-za-upravlenie
Quote (selected)
Твърденията за отчисления (б.р. на бизнеси към ГЕРБ, за да оцелеят) е рециркулация на политическа опорна точка, която е в оборот от няколко години. Това е незаконно, как си го представяте? Това е несериозно! Имам дълъг управленски стаж, но аз такова нещо не съм виждал. Това в никакъв случай не е практика! За такова нещо нито съм виждал, нито съм чувал.
И, както казва Секуко: "Няма да се разберем, въпрос на нравствени позиции е. Пиши си, то те характеризира като личност."
Въпрос с понижена трудност: къде в горния цитат на Памфуций е скрито троленето със всякакви гнусотии?
 :smokin:
« Последна редакция: Май 10, 2021, 16:12:37 от Юмжагийн Целденбал »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4606 -: Май 10, 2021, 16:08:14 »
ок, тук имаме различия.

Аз смятам за нечистоплътно да спамя и да троля със всякакви гнусотии за политическите си опоненти,
ти смяташ това за нормално и препоръчително.

Няма да се разберем, въпрос на нравствени позиции е. Пиши си, то те характеризира като личност.

Какви нравствени позиции - парламентарната дейност по Конституция засяга всички български граждани.
Когато Калинчо сподели, че БСП са наложили в здравна комисия нефелното предложение за Спутника, аз заявих, че е грешка и , че - ако ДБ го гласуват в тоя вид в зала, губят гласа ми на изборите (а той върви с още няколко фамилни гласа). Това не е въпрос на "нравственост" , а на елементарно спазване на законността в тая държава. Не може НС да нарушава законите! То не е над законите, които гласува!
Още повече, на Здравна комисия Дариткова е предупредила, че едно такова решение върви с промяна на няколко закона. От БСП и отговорили - ако трябва, ще променим и тях. А кога да стане това? Предложения за промяна на тези закони няма.
 
БСП се опита да създаде правен хаос с чисто предизборни цели, блокира на няколко пъти работата на НС с въпроси, които не могат да бъдат решени по начина, по който предлагат - това не е въпрос на "нравственост" и "лична оценка" - това засяга всички граждани на Република България!
Аз 12 години съм бил против ГЕРБ заради това, че унищожава парламентаризма, правовоия ред и правосъдието, па ще цепя басма на Нинова, че решила да играе Боко с пола. 

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4607 -: Май 10, 2021, 16:08:50 »
Върти го, сучи го, но в дадения случай не си прав.
не. цитирам какво е казал. това, че няма доблест да си признае, а ти го подкрепяш, е проблем - негов и се превръща в проблем на модерацията

Ти екстраполираш това, което си разбрал, върху това, което той е рекъл.

Не. Аз го цитирам, той се прави на луд и отмества темата. не бива

При мен е още рано за едно малко, но наистина мисля, че спорът трябва да бъде удавен. Първо, на никого вече не е интересен, а е надговорване между вас двамата, инак речено спам в темата. И не води наникъде, което пък е тема на темата. Сериозно!

ми да ги отделим тия постове в отделна тема, и да си говорим.
Да не пречим на другите.

Младежа просто трябва да си признае, че се предовери или на листчетата, или на пропагандата на неговите, и да не се прави тук че темета е била да се публикува стенограмата или текста на правилника САМО.

Номера бе да се докажат или опровергаят твърденията му, че с ТОВА грасуване - за което дори имаше инсинуации дали е по правилника законно или не - се прави така, че прокурора НЕ може да бъде викнат и вината за това е на БСП

толкоз
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4608 -: Май 10, 2021, 16:10:45 »
Не съм сигурна, че ще има кой да го кани в телевизора.
Сакън, пепел ти на езика, току виж тогава и той си направил телевизия.
Вместо "Карай направо с Диана Найденова" ще има "Карай направо по магистралите с Баце".
 :lol:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4609 -: Май 10, 2021, 16:12:56 »
Quote (selected)
Въпрос с понижена трудност: къде в горния цитат на Памфуций е скрито троленето със всякакви гнусотии?

Отговор, за понижено IQ - на умрело куче нож вади.Биков. Покрай ньега и другия.
п.с. при надценяване на IQ-то, може и обяснения.
Първото - for free.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4610 -: Май 10, 2021, 16:13:35 »
Номера бе да се докажат или опровергаят твърденията му, че с ТОВА грасуване - за което дори имаше инсинуации дали е по правилника законно или не - се прави така, че прокурора НЕ може да бъде викнат и вината за това е на БСП
Бонго никога не е твърдял това. Той твърди, че БСП заедно с ГЕРБ и ДПС подкрепи предложението на ДПС, което не отговаряше на предвателния текст на ДБ.
Новото предложение, което вкарва в един кюп тримата големи, вече не е добро нещо.
И това са неопровержими факти, а не "твърденията му че това, онова и трето".

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4611 -: Май 10, 2021, 16:14:05 »
Какви нравствени позиции - парламентарната дейност по Конституция засяга всички български граждани.
Когато Калинчо сподели, че БСП са наложили в здравна комисия нефелното предложение за Спутника, аз заявих, че е грешка и , че - ако ДБ го гласуват в тоя вид в зала, губят гласа ми на изборите (а той върви с още няколко фамилни гласа). Това не е въпрос на "нравственост" , а на елементарно спазване на законността в тая държава. Не може НС да нарушава законите! То не е над законите, които гласува!
Още повече, на Здравна комисия Дариткова е предупредила, че едно такова решение върви с промяна на няколко закона. От БСП и отговорили - ако трябва, ще променим и тях - а кога.
БСП се оитва да създаде правен хаос, блокира на няклко пъти работата на НС с въпроси, които не могат да бъдат решени по начина, по който предлагат - това не е въпрос на "нравственост" и "лична оценка" това засяга всички граждани на Република България!
Аз 12 години съм бил против ГЕРБ заради това, че унищожава парламентаризма, правовоия ред и правосъдието, па ще цепя басма на Нинова, че решила да играе Боко с пола.

както казах - нравствени позиции„

за теб поливането на опонента с помия е единствения път към възвеличаването на своите.

Аз не мисля така, може би щот съм не така възпитан като теб.

.... само ми е любопитно, ако единствения шанс да спасят децата ти
е да им бият спутник-v ще откажеш ли, щото е руски?
(това във връзка с епитетите, дето ползва бонго и не дразнят ной, докато епитетите,
които аз ползвам я дразнят, даже си бе направила колекция в един пост)

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4612 -: Май 10, 2021, 16:14:42 »
"Карай направо по магистралите с Баце".
Кратко ще е то, при тези магистрали...  :t0153:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4613 -: Май 10, 2021, 16:15:55 »
Бонго никога не е твърдял това. Той твърди, че БСП заедно с ГЕРБ и ДПС подкрепи предложението на ДПС, което не отговаряше на предвателния текст на ДБ.
Новото предложение, което вкарва в един кюп тримата големи, вече не е добро нещо.
И това са неопровержими факти, а не "твърденията му че това, онова и трето".

кое им е неоспоримото на тези факти, че нещо ми се губи?

Щото така искаш, или щото бонго е казал?

и не, той твърдеше, че така се блокирал оргиналния текст.....

бе ходете четете страници 34 от темата и следваща, не се излагайте, то бива бива ма чак толкова не бива....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10178
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4614 -: Май 10, 2021, 16:19:20 »
Новото предложение, което вкарва в един кюп тримата големи, вече не е добро нещо.

Няма такова нещо! Това са примитивизми, насаждани от примитивни манипулатори. Това, че мнението на герп и БСП или БСП и ДПС съвпада по някои въпроси не значи, че са съюз, коалиция или темподобни. Много по-тъпо е да гласуваш несправедливо, или пряко идеите си само защото ще ти кажат "Ама, ти гласува с БСП за това". Да, гласувах, защото това е смислено.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4615 -: Май 10, 2021, 16:20:12 »
.... само ми е любопитно, ако единствения шанс да спасят децата ти
е да им бият спутник-v ще откажеш ли, щото е руски?
(това във връзка с епитетите, дето ползва бонго и не дразнят ной, докато епитетите,
които аз ползвам я дразнят, даже си бе направила колекция в един пост)

Боя се, че логиката между последните два параграфа ми убягва!
"Не цепя басма на някого" не е обидна фраза, а означава "не се старая да бъда снизходителен".

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4616 -: Май 10, 2021, 16:20:22 »
Quote (selected)
Аз 12 години съм бил против ГЕРБ заради това, че унищожава парламентаризма, правовоия ред и правосъдието, па ще цепя басма на Нинова, че решила да играе Боко с пола.
Абе бонго, ти днес да не си пропуснал да си вземеш предписаното?
Мутрата унищожи ОБЩЕСТВОТО в мамковината, ти за част от темелите му си се залЕпил и не вдигаш и не вдигаш поглед!
Не Нинова ти е проблема радетелю за правов ред, Боку ти е проблема и този проблем трябва да се премахне!
Твай!
Ако не може по друг начин - нека да е с по малкото зло, ако ще и то да се нарича омразната ти Нинова.
След това, нея ще я премахваш лесно, тя и без това е мандатна - сама си сложи въжето, дори и да ти е трудно - сама си е свършила работата по премахването.
Щото, ако чакаше такива като тебе да я бутнат- можеше и да векува!
Аман бе!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4617 -: Май 10, 2021, 16:20:29 »

Отговор, за понижено IQ - на умрело куче нож вади.Биков. Покрай ньега и другия.
п.с. при надценяване на IQ-то, може и обяснения.
Първото - for free.
Много фино експертно мнение. Че и пари искаш вдобавък.
Как беше дефиницията - "Експерт е човек, който се опитва срещу пари да прави неща, заради които жена му би го изгонила веднага, ако се опита да ги прави у дома".
Та и ти така.
Дерзай.
 :smokin:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2785
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4618 -: Май 10, 2021, 16:22:32 »
Боя се, че логиката между последните два параграфа ми убягва!
"Не цепя басма на някого" не е обидна фраза, а означава "не се старая да бъда снизходителен".

ами прочети ме пак, ама не със цензорските капаци, а със желание да разбереш опонента.

благодаря за тълкуванието, то се покрива с моето, но не е единственото, което бонго е написал в пращулката си.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4619 -: Май 10, 2021, 16:23:59 »
Новото предложение, което вкарва в един кюп тримата големи, вече не е добро нещо.

Няма такова нещо! Това са примитивизми, насаждани от примитивни манипулатори. Това, че мнението на герп и БСП или БСП и ДПС съвпада по някои въпроси не значи, че са съюз, коалиция или темподобни. Много по-тъпо е да гласуваш несправедливо, или пряко идеите си само защото ще ти кажат "Ама, ти гласува с БСП за това". Да, гласувах, защото това е смислено.
Новото предложение не е добро, не защото БСП е гласувала също за него, а просто защото не е добре да се мешат изпълнителната и съдебната власти. За момента те са достатъчно объркани, прокуратурата е в съдебната власт, където не й е мястото. Тази фраза за тримата големи добавя объркване вместо да го намали. Това е лошото й, а не кой я е гласувал.

Абе отместете се малко от партийните си пристрастия и помислете логически! Има си юридически пътечки, които трябва да се спазват, просто не бива да се върви все по-навътре в блатото. Ако ГЕРБ няма  капацитета да изведе държавата, защо трява да му се помага в набутването?!