Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Септември 08, 2024, 02:46:41

Автор Тема: Медийни войни  (Прочетена 8855 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10281
    • Профил
Re: Медийни войни
« Отговор #60 -: Юни 12, 2024, 14:01:18 »
През 2022 сме били четвъртата страна по наляти щатски пари - след Украйна, Полша и Чехия. И през 2023 спад  с 8 пункта в доверието към САЩ. След нас по  нехаресване на щатите са само Русия и Сърбия. Цялата ни евроатлантическа сган са дълбоко законспирирани путинисти 🙂
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10281
    • Профил
Re: Медийни войни
« Отговор #61 -: Август 27, 2024, 20:58:20 »
„През 2021 г. високопоставени служители от администрацията на Байдън, включително от Белия дом, в течение на месеци постоянно притискаха екипите ни, за да цензурират определено, свързано с КОВИД-19 съдържание, включително хумор и сатира и изразяваха голямо раздразнение към екипите ни при несъгласие“, написа Зукърбърг в писмо, което беше публикувано на страницата във „Фейсбук“ на съдебната комисия в долната камара на Конгреса.

„Вярвам, че правителственият натиск е погрешен и съжалявам, че не бях по-открит. Мисля също, че направихме определени избори, които на задна дата и при нова информация не бихме направили днес“, написа той.

Белият дом и „Мета“ не са отговорили на молбите за коментар.

Писмото е адресирано до председателя на комисията, републиканеца Джим Джордан.

... ъхъ, а сега дали някой го притиска за Украина и ако да, кога ще пише ново писмо?
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24871
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Медийни войни
« Отговор #62 -: Август 27, 2024, 21:03:01 »
Байдън шикалкави в подкрепата за Израел.
Тръмп е на страната на евреите, нищо чудно че Шекереното човече обръща палачинката.
Демократи, републиканци са само мажоретки, истината е в това какво ще кажат истинските господари с цилиндрите и къдриците висящи от тях.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10281
    • Профил
Re: Медийни войни
« Отговор #63 -: Август 27, 2024, 21:11:00 »
Те и американските анализатори казват, че евреите са сложили САЩ на ръчно управление.
А аз все се сещам за острова на Епщайн, как покриха всичко и как все пак се промъкна, че той и кикимората му са агенти на Мосад. Значи всички, били на оня остров, са им подчинени.
Отделно лобистките групи, отделно големите мафии от оръжейната и фармата.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7848
    • Профил
Re: Медийни войни
« Отговор #64 -: Август 28, 2024, 15:58:32 »
Мдаа. 12 камили и няколко милиона "богоизбрани". Може и няколко чисто червени юници за по-сигурно.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.