Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Септември 23, 2020, 02:31:33

Автор Тема: Оймякон травъл (или бележки върху хладилника)  (Прочетена 6048 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен паралелепипед

• Administrator
  • Newbie
  • Коментари: 15
    • Профил
Място за информация за падналите в борбата за Нарушение На Правилата Му
« Последна редакция: Февруари 18, 2019, 22:59:45 от паралелепипед »

Mr. Blonde

• Гост
Re: Оймякон травъл (или бележки върху хладилника)
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2019, 23:34:31 »
Тук ще публикуваме бановете - причини и времетраене, за да няма недоразумения кой и защо. Много се надяваме темата да е постна и да няма много да се пише тук.

От предишните:

MichaelL - 21.12.2018 - 1 ден - за ненужни спорове относно нежеланието ми да премахна един текст от South Park, който за него беше "език на омразата".

Nor1 - 01.02.2019 - 3 дни - за спора му с фирмин, който ескалира ненужно

Всичките ти другари ли са педерасти като теб ?
П.П. Налага се да го напиша отново, защото беше изтрито от модератор.
А нямам намерение някой да си помисли, че ще си премълча.
Впрочем, ако пак бъде изтрито, пак ще го напиша.
Ако бъде "охладен", като мине "охлаждането", пак ще го напиша. И т.н.
До окончателното охлаждане. От което не ми пука.

Джиджи - 11.02.2019 - 1 ден - за прекомерната фиксация в постовете върху Lilian, което беше помолена преди това на няколко пъти да не прави, а да се наслаждава на останалата част на форума.

Mr. Blue

• Гост
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2019, 14:27:05 »
Чок觧- бан 1 седмица за отворената тема"За Lillian" и намален от Администратора.

Mr. Blue

• Гост
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2019, 08:43:45 »
Minderbinder за спор с модератора-един ден(24) часа

Mr. Blonde

• Гост
Bacho Кольо за един ден за "вечно пияното , лигаво люксембургско корумпе", което изтрих веднъж, но той държеше да си го публикува пак няколко минути по-късно. Ако някой иска да използва подобни изразни средства към публични личности и да обвинява някого в алкохолизъм и корупция, нека бъде така добър да го прави от личния си блог, да пусне линк тук, ако толкова иска гласът му да бъде чут, и така да ни спести евентуални разправии, свързани с наличието на подобни коментари при нас. Благодарим предварително.
« Последна редакция: Март 01, 2019, 12:47:42 от Mr. Blonde »

Mr. Blonde

• Гост
Micky за 5 дни както следва:
- 1 ден за "Вагинов ще го правите ли гейдепутат?"
- 2х1 ден за двата коментара как Кайли била в мензис, които, струва ми се, изтрих преди дни
- 2х1 ден за "Айде и тука наспамили...Ало, модиките?!"
За последното ще напиша малко повече.
Този форум съществува с безценната добра воля и машина на Госингер. Колко му струва удоволствието да го прави, той си знае.
И аз, и Mr. Blue модерираме на добра воля, не за да се опияняваме от властта да изтрием някоя глупост, а да осигурим евентуално гладки и интересни дискусии. Едва 20-30 активни потребители успяват доста често и доста успешно да се държат като деца - женомразки и женомразци, мъжемразки и мъжемразци, тривиални и тотални мизантропи, недооценени творци, кой знае защо търсещи признание точно тук, геополитици, анализатори, прогностици, обикновени киселяци. Кое защо било изтрито, коя тема била обединена или разделена и защо точно тази и точно сега, а не вчера или след месец...Едва ли наистина си давате сметка колко често, особено напоследък, почвате да обръщате този форум на отходна яма за негативната си енергия и за личните си травми и драми. Държите се с чуждите жени както никога не бихте си позволили да се държите със собствената. Или с чуждите мъже, аналогично. Или изобщо с другите хора. Често пишете неща, които не бихте искали децата ви или по-скоро внуците ви да чуят от вас, защото ще се отвратят. Но тук сте анонимни и може, разбира се.
За да се изглади, доколкото е възможно, всичко това и да може дискусиите да вървят приемливо, има модератори. Които не са на 24 часово разположение или на повикване с "Ало!" Добри или лоши, с това разполагате. И да се обръща някой михлюз към нас с "модики", което от вероятно родния му руски на български се превежда като "модераторчета" е няколко порядъка отвъд лошия вкус.

« Последна редакция: Март 13, 2019, 00:14:30 от Mr. Blonde »

Mr. Blonde

• Гост
« Отговор #6 -: Април 10, 2019, 01:50:07 »
Джиджи - 3 дни за спорове с модераторите.
« Последна редакция: Април 10, 2019, 12:10:20 от Mr. Blonde »

Mr. Blonde

• Гост
« Отговор #7 -: Април 10, 2019, 15:08:49 »
micky - 5 дни за оспорване на модераторско решение.

Неактивен von Gossinger

• Administrator
  • Sr. Member
  • Коментари: 274
  • big brother is watching you …
    • Профил
« Отговор #8 -: Април 20, 2019, 09:21:28 »
micky

За използване на обидни реплики към други участници и за правене на модератор.

Наказанието е за 24 часа.
the lamer's team honourable member …

Неактивен von Gossinger

• Administrator
  • Sr. Member
    • Профил
micky

за невъздържано поведение и неприличен език.

наказанието е за 24 часа.

Неактивен паралелепипед

• Administrator
  • Newbie
  • Коментари: 15
    • Профил
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2019, 17:44:35 »
фирмин.
агресивно демонстриране на неуважение към пишещите.
за седем дни.

Неактивен Ной

• Moderateurs
  • Just Member
  • Коментари: 1450
    • Профил
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2019, 17:00:53 »
По желание на част от пишещите, Firmin е изваден от хладилника. Надявам се да не съм сгрешила в преценката за това.

Неактивен Ной

• Moderateurs
  • Just Member
    • Профил
« Отговор #12 -: Ноември 17, 2019, 03:03:07 »
В хладилника са Мики и Фирмин.
Този форум не е създаден те двамата да си уреждат личните спорове. Писна ми от съдрани рубашки, снайперисти, парашутисти, и прочии версии на "Ти мен уважаваш ли ме?!" ПЕТИМА човека ви направиха забележка, момчета! Попътно биде речено, че наказанията са ви през лопатките/снайперските винтовки. Така да бъде! Имате три дни да помислите. Разгледайте си писанията. Аз ще ги изтрия колективно преди да ви изтече замразяването. Но това е ПОСЛЕДНО предупреждение да се придържате към идеята на форума. Ако тя не ви е по сърце - няма нужда да се тровите излишно, вратата не е заключена.
А, да, преди някой да скочи с цитат от Сун Дзъ за раздразването на противника - умовете са за лично ползване, а друг един военноначалник е рекъл да се държат на хладно. Да видим дали ще има резултат!

« Последна редакция: Ноември 17, 2019, 05:37:09 от Ной »

Неактивен Ной

• Moderateurs
  • Just Member
    • Профил
« Отговор #13 -: Ноември 17, 2019, 17:50:24 »
Съжалявам, нещо не ми се е получило технически с Фирмин. Мисля, че сега е наред.

Неактивен Ной

• Moderateurs
  • Just Member
    • Профил
« Отговор #14 -: Декември 22, 2019, 01:04:23 »
Фирмин е в хладилника за 7 дни.
Писна ми да слушам за нас, хорицата жалки, що не можем да оценим разхвърляните бисери! Затова ЗАТВАРЯМ вежливо вратата за достъп на хвърлящия бисери, за да може той щастливо да намери друго място, с други ценители, които уважава, цени лично и не са му безразлични. Там ще може да разгърне капацитета си, ще бъде ценен и бисерите ще са на наниз. Дето казва Марина Влади, "Это было бы, наверное, очень красиво - жемчужная нитка до пупа..." Начетените ще се сетят.
Вратата не е заключена. Засега. Като се уталожат малко страстите, ще направя още един, вече ПОСЛЕДЕН опит. Ако не стане - така да бъде. Лично не е същото като важно, нали се сещате кой го е казал?!  :t0328:

Неактивен Ной

• Moderateurs
  • Just Member
    • Профил
« Отговор #15 -: Януари 09, 2020, 07:31:55 »
Фирмин е в хладилника за 7 дни.
Онци е в хладилна зала за ден, там е и Асол за обсъждане на личността Фирминова, нежели темата.
Насмалко да го отнесе и постналият сапьорна лопатка ogopogo, но се овладях овреме, щото неговата сапьорна лопатка беше по темата.
Строга забележка получават Саржа, Енгелс и онци за взаимно дребно заяждане, при условие, че има достатъчно място за тримата без да се ръчкат с лакти.

За Фирмин това е последното криогенно отсъствие. Така е защото съм милозлива по природа и не мога да гледам това нечовешко страдание как се прелиства готварска книга с цел намирането на подходящо заклинание за пържене на Асолски уши, как остават непрочетени новите съчинения на Сун Дзъ, колко болезнени са синините от единствената настъпена мотика, или речено бе "Единствената мотика, която съм настъпил, е че въобще съм на този форум, както и на Другото място. Защото личната ми (само)оценка е, че участието ми във форуми като този е форма на деградация."
За Другото място не мога да помогна, но за тук - не ще оставя ближния в беда! Ако компресът не помогне - ще мислим. Но следва да се знае, че лечебните средства са ограничени.

Неактивен Ной

• Moderateurs
  • Just Member
    • Профил
« Отговор #16 -: Февруари 28, 2020, 15:36:16 »
Колегата Огнемир е потушен за шест дни. За обсесивно разглеждане на чужди гащи.

Неактивен von Gossinger

• Administrator
  • Sr. Member
    • Профил
« Отговор #17 -: Март 24, 2020, 23:40:18 »
Джиджи, 72 часа.

За последните и среднощни изцепки и за правене на модератор в сянка.

Неактивен Ной

• Moderateurs
  • Just Member
    • Профил
« Отговор #18 -: Септември 07, 2020, 15:52:29 »
Джиджи е на хладно за три дни заради сквернословие. Кошчето ми е свидетел, нищо лично, ама тук сме се събрали що-годе прилично възпитани хора и можем да си общуваме съответстващо.