Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Юни 26, 2024, 15:05:23

Автор Тема: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци  (Прочетена 283866 пъти)

0 Потребители и 28 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2493
    • Профил
Лапсус по Фройд:

Quote (selected)
Трюдо рассказал, как должен закончиться конфликт на Украине.
— Мы знаем, что Россия должна выиграть эту войну. Простите, Украина должна выиграть эту войну, – сказал премьер-министр Канады.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4415
    • Профил
Трюдо рассказал, как должен закончиться конфликт на Украине.
— Мы знаем, что Россия должна выиграть эту войну. Простите, Украина должна выиграть эту войну, – сказал премьер-министр Канады.
Дори и без лапсус, думите "Ние знем, че Украйна трябва да спечели тази война" звучат нелепо. И какво като знаете?!? От вашето знание произтичат някакви обективни процеси, може би? Тези думи звучат като шаманско заклинание. Дотам се докарахте...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24276
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
МВР-шефът пръв си изкара лична карта с чип, който още не работи
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/mvr-shefut-pruv-si-izkara-lichna-karta-chip-koyto-oshte-ne-raboti
ТоА е голям ЧЕП, герберски, направо чвор.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7732
    • Профил
Цитат на: Bacho Кольо
Дори и без лапсус, думите "Ние знем, че Украйна трябва да спечели тази война" звучат нелепо.
И какво като знаете?!? От вашето знание произтичат някакви обективни процеси, може би?
Тези думи звучат като шаманско заклинание. Дотам се докарахте...

Трябва да се подкваси, трябва да се подкваси, според всички правила на нашия ред морето е длъжно да се подкваси.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8968
  • Fuck the EU
    • Профил

 – Каква е разликата между жената и любовницата?
– На любовницата можеш да се оплачеш от жена ти, но обратното не може…
Ние си ги избрахме!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24276
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
След като крал Чарлз III дойде на трона на Великобритания, армията на страната трябваше да смени кокардите на шапките си. Преходът към преработени отличителни значи обаче отнема повече време. Властите в страната се опасяват, че кокардите за шапки ще бъдат направени в Китай, което носи риск, че в тях може да бъдат инсталирани устройства за проследяване, съобщава Financial Times, цитирайки неназован високопоставен служител от Министерството на отбраната на Великобритания.
https://manager.bg/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82/britanskata-armia-otkazva-novi-kokardi-za-shapkite-zaradi-strah-ot-kitaiski-shpionaz
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 316
    • Профил
жената и любовницата
- Сестра пишете ... Черепна травма.
- Докторе, не се ли пише "Черепно-мозъчна травма"?
- Да бе ... мозък ... отишъл с любовницата на рождения ден на жена си.
активен участник в Брауновото движение

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1756
  • No complain no explain
    • Профил
Президентът Володимир Зеленски продължава да се радва на високо ниво на подкрепа сред украинското население. Според проучване на известния Киевски международен институт по социология   :smokin: около 70 процента от анкетираните смятат, че Зеленски трябва да остане президент на Украйна до края на наложеното военно положение.

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1254
    • Профил
Винаги съм се учудвал, защо тук номерацията на постройките "прескача", те е не е последователна. Често пъти това ми е създавало проблеми. Да речем тук е 122, но след пресечката е вече 200, а в по-рядко населени места може да е дори 2000. Оня ден обаче видях, че го има и обратното т.е. "половинки". Ако видя "четвъртинки" ще информирам. Номер "963.5" направо ме кефи.  :0005:

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1254
    • Профил
Мисля, че бях споделял как тук тротоарите започват отникъде и свършват неочаквано, пад никъде. Ето един пример. Не мога саамо да си отговоря кой и защо ги прави и по-важно - кой плаща? :think:

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2493
    • Профил
Quote (selected)
руският зам.-министър на външните работи  Серегй Рябков в интервю за ТАСС: По думите му, проведената миналата седмица в Швейцария конференция за мир в Украйна, е била просто "семейна снимка". "Важно беше да се наредят на подиума и да се снимат. И се получи слабо, защото съставът беше много ограничен като численост, а нивото не оправда очакванията на организаторите и стоящите зад тях американци"


Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1254
    • Профил
Моля за пояснение: кой от дваната е влюбен и кой кашля?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9573
    • Профил
    • Личен сайт
Мога да отговоря за кашлицата. Това е похват-сравнение, подобно на "с жена и радио не се спори". Т.е. както с радио не се спори, така и с жена. В случая – както кашлицата не може да се скрие, така и любовта.

Послепис: Можем да кръстим снимката и другояче: "Красавицата и звярът" ;)
« Последна редакция: Юни 20, 2024, 12:41:01 от lucho »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24276
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
САЩ: Есента отиваме на избори 2 в 1, за наш президент и за БГ парламент
https://www.nenovinite.com/ne/svqt/2-1-izbori-sasht-otivane
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8968
  • Fuck the EU
    • Профил
Мисля, че бях споделял как тук тротоарите започват отникъде и свършват неочаквано, пад никъде. Ето един пример. Не мога саамо да си отговоря кой и защо ги прави и по-важно - кой плаща?

Това е "прекрасният нов свят", който САЩ натрапиха на своите колонии! Пред моя блок (не квартал, по американски), половината направиха на някаква градинка, катерушки, пейки, шарена оградка, питам, защо другата половина оставихте разорана - Проектът е само за половината, под балкона ми имаше 20 годишна липа, орсякоха я, защо бе - Няма я в проекта, но ще посадим друга!! Да ви ЕПМ и дегенерати!
Ние си ги избрахме!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2347
    • Профил
Quote (selected)
Време е за децървулизация на България!
https://tribune.bg/bg/mrezhata/vreme-e-za-detsarvulizatsiya-n/
За текста  :notworthy: .Само че това на снимката са галоши, а не цървули. :)))

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1667
    • Профил
Quote (selected)
Време е за децървулизация на България!
https://tribune.bg/bg/mrezhata/vreme-e-za-detsarvulizatsiya-n/
За текста  :notworthy: .Само че това на снимката са галоши, а не цървули. :)))

---
 
Точното наименование на този артикул е "АВТОКЛАВЕН САНДАЛ"

 

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 316
    • Профил
Само че това на снимката са галоши, а не цървули
Там откъдето ми е семката галошите се изрязваха и ставаха на "влечки" ... демек - чехли :)
активен участник в Брауновото движение

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7732
    • Профил
'се патъци
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 316
    • Профил
В ТКЗС-то (оп случай успешното приключване на петилетката):
Кмета:
- На Пешо Тракториста - 5лв. и чифт галоши! (ръкопляскания и възгласи)
- На Мара - 5лв. и чифт галоши! (ръкопляскания и възгласи)
...
- На Председателя на ТКЗС-то, др. Иванов - 100лв! (мърморене: "Така му се пада ... нека оди бос!")
активен участник в Брауновото движение

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2347
    • Профил
Виц на деня:
Quote (selected)
Бойко Борисов: Ние винаги сме държали на думата си...
26 юни 2024, 09:50 /   Tribune.bg