Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 19, 2024, 05:59:17

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1904436 пъти)

0 Потребители и 65 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5400 -: Май 20, 2021, 18:30:40 »
Тя е плътно гербава и е против българте в чужбина да гласуват. Затова е дала примера.

Щото па неплътно гербавите има от кво да се информират, нали...

БГ медиите са пропагандни рупори. Няма кво да научиш от тях.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5401 -: Май 20, 2021, 18:34:06 »
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/sluzhbite-sa-podslushvali-32-ma-politici-itn-db-i-izpravi-se

Това днес го съобщаваха почти по всички ТВ новини, но да не се притесняваме ...

Както вече са ги подпукали служебните министри – и Янаки Стоилов, и Бойко Рашков – за нула време ще ги оправят!!! :ok:


Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5402 -: Май 20, 2021, 18:39:27 »
Пак казвам, ве виждам защо хера живеещи по английдси или турски закони ще казварт какви да са законите в България

Оня ден слушах една кокошка, Мира Радева, дет се бара за голем социотаковата. Та тя, с натуралната си простота, даде най-силния аргумент защо на българите в чужбина трябва да им се забрани да гласуват. Тя разказа как децата ѝ се обадили от Лондон да я питат "Мамо, ама за кой да гласуваме? От интернета изобщо не можем да разберем какво става в България" И тя им казала за кого да гласуват. Нямам нищо против тези хора, но те не са в час и по-добре да си гледат "реализацията".

Ся, и мойте деца са в чужбина, но прекрасно се ориентират какво става в България, щото това ги интересува. Гласуваха различно един от друг по собствено убеждение, при това различно и от мен, и не за ГЕРБ или ДПС. И не само гласуваха, но постоянно обсъждат с приятели и с мен вижданията си, и често спорим, щото си говорим ежедневно.
Общуването и информирането по интернет в чужбина с нищо вече не се различава от общуването и информирането тук. Ние в татковината как се информираме? Също по интернет - четем вестниците, гледаме телевизиите, слушаме радио, четем форумите. Някой от нас тук да не би да се среща на живо с политици? М?
Така че кокошката е разказала глупост, а по-вероятно е излъгала - децата ѝ просто не се интересуват от ставащото в България, но пък им е казала да гласуват и за кого.  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23948
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5403 -: Май 20, 2021, 18:42:09 »
Quote (selected)
Та пак - внимателно с камъните.
Май се е отнасяло за всеки.

Няма вече камъни, това демокрацията и на камъка му намери цаката.
Всичко вече е торф, тор и пресни изпражнения.
Не се налага да се ползват метателни машини, един вентилатор чудеса върши.
Понякога  пулвелизатор или нанораздробител. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 405
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5404 -: Май 20, 2021, 18:42:36 »
Конституционният съд разглеждал ли е този казус?

Не! Но нищо не пречи да го разгледа. Във всеки случай, каквото и да е решението му, няма да е единодушно. Ако не ме лъже паметта, в Русия имаше същия казус с тов. Путин.
Съгласен съм с Вас, но без решение на Конституционният съд, не вярвам да се състои двубой Радев-Първанов.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5405 -: Май 20, 2021, 18:43:38 »
Ся, и мойте деца са в чужбина, но прекрасно се ориентират какво става в България, щото това ги интересува. Гласуваха различно един от друг по собствено убеждение, при това различно и от мен, и не за ГЕРБ или ДПС. И не само гласуваха, но постоянно обсъждат с приятели и с мен вижданията си, и често спорим, щото си говорим ежедневно.
Общуването и информирането по интернет в чужбина с нищо вече не се различава от общуването и информирането тук. Ние в татковината как се информираме? Също по интернет - четем вестниците, гледаме телевизиите, слушаме радио, четем форумите. Някой от нас тук да не би да се среща на живо с политици? М?
Така че кокошката е разказала глупост, а по-вероятно е излъгала - децата ѝ просто не се интересуват от ставащото в България, но пък им е казала да гласуват и за кого.  :smokin:

Много лесно. Кат вляза в магазина, кат се срещна с адвокат, като ми се наложи да ходя до някоя банка... виждам на кво прилича татковината. Едно мрачно и безкрайно... дебело черво.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3009
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5406 -: Май 20, 2021, 18:44:36 »
Quote (selected)
Ако човек не е бил подслушван, или ако е бил контролиран законно, няма да получи отговор. Освен това бюрото не е обвързано със срокове за произнасяне, тъй като работата му зависи от други институции, от които чака информация

Да ви имам оптимизЪма.
А понеже не следя новините, тия 12 дето са били подслушвани от Вътрешна сигурност, може ли, така, едно списъче с имената им, че ми стана интересно.
*********   ✹    *********

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5407 -: Май 20, 2021, 18:48:51 »
но без решение на Конституционният съд, не вярвам да се състои двубои Радев-Първанов.

Ама, то не може да има решение на КС без някой да го попита. А за да го попита, явно трябва Гоци да се кандидатира. Тогава ще стане интересно мазало. Щото ЦИК ще изквичи на умряло.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5408 -: Май 20, 2021, 18:51:44 »
Quote (selected)
https://blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/dshcheryata-na-mira-radeva-gola-si-be-mamo_news245867.html
Това е Мира бе, онази, същата Мира.
Спомням си, като казал Първанов на Позитано, че ще предлага Станишев за шеф, един изненадан член му казал - "Георги, ама това е Сергей бе, Сергей от третия етаж, него ли..."
Има Такъв Народ.
И сетне му сърбаме попарата всички.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8859
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5409 -: Май 20, 2021, 18:59:26 »
"Мамо, ама за кой да гласуваме? От интернета изобщо не можем да разберем
Социотаковата изобщо не е научила децата си да мислят, очакват интернета, телевизора или мама да им каже за кого! Да си стоят там, в Лондон.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5410 -: Май 20, 2021, 19:01:53 »
"Аз съм нормален човек, добър бохем и езоп за времето си и правя добри неща, а не съм като някои хора, които са стерилни и злобни"

Вежди Рашидов

 :crying_with_laughter-3302:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23948
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5411 -: Май 20, 2021, 19:06:21 »
Не е социотакова, има си термини.
Социо Патка.
Признавам си не съм прецизен с правописа, дали се пише слято или  отделно вие ще кажете. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5412 -: Май 20, 2021, 19:09:25 »
Първанов 2001 - 748 147 гласа
Станишев: 2005- 1129196   гласа
Станишев: 2009 - 748 147 гласа
Станишев: 2013 - 942 541 гласа
Станишев: 2014 - 505 527 гласа
Нинова - 2017 - 955 490   гласа
Нинова 2021 - 480 146 гласа
 
Само да напомня, че всички вие , дето обвинявате Станишев във всички земни грехове, бехте до един на амбразурата да браните Правителството на Ореаарски и неговата политика , заради които БСП получи толкова малко гласове 2014.
Както и венцехвалехте сектанската политика на Нинова, която доведе до исторически минимум на подадени за БСП гласове за последните 90 години.
« Последна редакция: Май 20, 2021, 19:22:24 от Бонго »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5413 -: Май 20, 2021, 19:13:40 »
Quote (selected)
бехте до един на амбразурата да браните Правителството на Ореаарски и неговата политика

Ммм, старият форум все още е достъпен.  :smokin:

Quote (selected)
Миков - 2017 - 955 490   гласа

Нинова.  :nuts:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8859
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5414 -: Май 20, 2021, 19:16:54 »
https://frognews.bg/novini/pitame-shefa-mvr-unishtojavana-chast-razrabotkata-buda-sreshtu-borisov-darji-tsatsarov-ognian-gerdjikov-razsledvaneto-sindika.html

Не по-малко интересна е разработката на икономическа полиция в Пловдив, известна под името „Синдика“. Твърди се, че тя е свързана с дейността на Огнян Греджиков като такъв през 90-те години на миналия век. Наши източници от прокуратурата казват, че дни сред като Герджиков станал служебен премиер, секретната папка била изискана от тогавашния главен прокурор Сотир Цацаров, където преседяла дълго време. Какво има в нея реално остава загадка. Знае се само, че тя е дело на икономическа полиция в Пловдив... Факт е, обаче, че бившият служебен премиер публично дава подкрепата си за партиите на статуквото... Факт е, обаче, че бившият служебен премиер публично дава подкрепата си за партиите на статуквото.

Мазния п----с!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5415 -: Май 20, 2021, 19:18:13 »
бехте до един на амбразурата да браните Правителството на Ореаарски и неговата политика

Да, и аз бех един от тех. Защото това правителство искаше и щеше да приключи с герп още тогава. А либерастията го свали с протести, върна мутрите и създаде новия, нерушим съюз Биби-Шиши. Затова сега да не риват, либерасчетата.

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 405
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5416 -: Май 20, 2021, 19:18:34 »
Дублиране на мнение.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5417 -: Май 20, 2021, 19:20:20 »
Quote (selected)
венцехвалехте сектанската политика на Нинова,
Първо докажи че е била сектанска, щото си мислехме тогава, че е очистителна.
И продължаваме тъй да си мислим.
За венцехваленето също ще ти трябват повечко аргументи от твоите "констатации".
Абе нервност ли усещам?
И що тъй?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5418 -: Май 20, 2021, 19:22:06 »
Дублиране на мнение.
Извинявам се, Нинова
https://results.cik.bg/pi2017/rezultati/index.html

БСП за БЪЛГАРИЯ   955 490   27.93%   12 812

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5419 -: Май 20, 2021, 19:23:49 »
Quote (selected)
А либерастията го свали с протести, върна мутрите и създаде новия, нерушим съюз Биби-Шиши.
А! Може пък тва да обяснява всичко - вдигай пушилка, да не ти забележат...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8859
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5420 -: Май 20, 2021, 19:24:23 »
Да, и аз бех един от тех. Защото това правителство искаше и щеше да приключи с герп още тогава. А либерастията го свали с протести, върна мутрите и създаде новия, нерушим съюз Биби-Шиши. Затова сега да не риват, либерасчетата.
:thup: :thup:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5421 -: Май 20, 2021, 19:25:23 »
Първо докажи че е била сектанска, щото си мислехме тогава, че е очистителна.
И продължаваме тъй да си мислим.
За венцехваленето също ще ти трябват повечко аргументи от твоите "констатации".
Абе нервност ли усещам?
И що тъй?

Ами те сектантите тъй си мислят - че чистят....
Райчев най-добре го каза: "От голяма и сложна партия, малка и проста".

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5422 -: Май 20, 2021, 19:26:37 »
О!
Райчев!
О! Отивам да си налея, може пък и аргумент да ти се завърти!
 :popcorn:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5423 -: Май 20, 2021, 19:28:22 »
Бонго, все пак внимавай с цитати от този каза оня рече, щото през годините има доста от тези особи, които никак, ама никак няма да ти харесат.
Олекваш.
Още.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5424 -: Май 20, 2021, 19:32:05 »
бехте до един на амбразурата да браните Правителството на Ореаарски и неговата политика

Да, и аз бех един от тех. Защото това правителство искаше и щеше да приключи с герп още тогава. А либерастията го свали с протести, върна мутрите и създаде новия, нерушим съюз Биби-Шиши. Затова сега да не риват, либерасчетата.

Я пак? Свалиха го онези, които направиха властта му възможна: ДПС.
Загубата на над 400 хил гласа , на над 46% от гласувалите за БСП през 2013 г. за година и половина е ясен показател.
На Нинова явно разликата в гласовете и е нашепнала, че не само Ковид е виновен за загубата през април и коригира политиката си.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7761
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5425 -: Май 20, 2021, 19:32:34 »
Ами те сектантите тъй си мислят - че чистят....
Райчев най-добре го каза: "От голяма и сложна партия, малка и проста".

тя таз секта възголемичка иде, даже мнозинството от партията е в нея:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5426 -: Май 20, 2021, 19:33:13 »
Ами те сектантите тъй си мислят - че чистят....

По-скоро е обратното. Тях ги чистят. Защото сектантството е вредно за всяка партия. Няма случай сектанти да са овладели ръководство на която и да е партия. Сектант = лузър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8859
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5427 -: Май 20, 2021, 19:37:41 »
Свалиха го Орешарски сенаторите  Джон Маккейн, Рон Джонсън и Кристофър Мърфи, протестите бяха платени от САЩ, за 3 милиона $ сами признаха, за да се спре Южен поток, безплатните протестъри сред тях и мои познати, имащи се за интелигенция, си бяха само от 85-те % дебили!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5428 -: Май 20, 2021, 19:38:49 »
Quote (selected)
Нинова досущ един нов Коларов - преодоля сектантството и сега организира Трудовия блок.
Кога си честен - пеесе поста нагоре, или сега?
Или никога?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5429 -: Май 20, 2021, 19:40:22 »
Я пак? Свалиха го онези, които направиха властта му възможна: ДПС.

Кво пак? Да, ДПС го свалиха. Формално. Защото протестите се беха фокусирали срещу тях. В лицето на Шиши, Трябваше да си спасяват кожата. Но благодарение на тези протести се договориха с герп.
Но заявката, преди протестите, беше да изчегъртат герп. Но щом толкова помниш, би трябвало да помниш, че аз тогава казах от самото начало, че "протестите" целят да върнат герп на бял кон.
А аз много добре знам кое как е, защото тогава парите за протестите се плащаха пред очите ми. И не беше никаква тайна кой и за какво плаща.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5430 -: Май 20, 2021, 19:42:24 »
За сектанти тук май дори не може да се говори, щото само Асол е в БСП и то може би не от тогава - всички други сме се изказвали като хора - от интерес към БСП до симпатизанти. Не можем да бъдем сектанти страничните наблюдатели.
Или може би като сектанти визираш един член на БСП, който все пак бе сред форумните юзъри?
Аааа - може!
Тогава - може!
Я кажи?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5431 -: Май 20, 2021, 19:43:21 »
Бонго, все пак внимавай с цитати от този каза оня рече, щото през годините има доста от тези особи, които никак, ама никак няма да ти харесат.
Олекваш.
Още.

Не е приятно да се припомнят подобни неща, нали? Тогава се нагъзихте на Местан и си платихте. "Ние" се нагъзихме на Боко и си платихме.
Като припомняме некои неща -  когато ДСБ , а и Иванов (нямаше още Да България), излязоха в опозиция, беше доста преди гербавите съюзници на БСП от АБВ. По тоя повод  Гоце заяви, че щял да отвори шампанско. Просто припомням.
« Последна редакция: Май 20, 2021, 19:48:37 от Бонго »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5432 -: Май 20, 2021, 19:47:22 »
Я пак? Свалиха го онези, които направиха властта му възможна: ДПС.

Кво пак? Да, ДПС го свалиха. Формално. Защото протестите се беха фокусирали срещу тях. В лицето на Шиши, Трябваше да си спасяват кожата. Но благодарение на тези протести се договориха с герп.
Но заявката, преди протестите, беше да изчегъртат герп. Но щом толкова помниш, би трябвало да помниш, че аз тогава казах от самото начало, че "протестите" целят да върнат герп на бял кон.
А аз много добре знам кое как е, защото тогава парите за протестите се плащаха пред очите ми. И не беше никаква тайна кой и за какво плаща.

Протестите не върнаха ГЕРБ. ГЕРБ запази основната част от гласоподавателите си, макар през 2014 за тях гласуваха по-малко отколкото през 2013.
Просто нямаше кой друг да управлява.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7423
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5433 -: Май 20, 2021, 19:49:36 »
 
Пак казвам, ве виждам защо хера живеещи по английдси или турски закони ще казварт какви да са законите в България

Некой може ли да "преведе" горното, щото не мен ми е невъзможно?! :lol:

Мен ме направиха на луда за некви си тъпи шрифтове, а тук некои даже не си изчитат написаното!!!

А това би трябвало да е точно както във WC-то:

"Обръщаш се назад, за да видиш, какво си "изтропал", и чак тогава пускаш в водата ..."

Защото всичко останало означава НЕуважение към околните!!!!

Май пак се правиш на модератор в сянка, а? И нещо с атрибутите пак си прекалила, а? За правопис изобщо няма да споменавам. Този път. Пък и още може, да знаеш.
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5434 -: Май 20, 2021, 19:49:54 »
Quote (selected)
Тогава се нагъзихте на Местан и си платихте.
Платихме си!
Мазната целувка обаче знаеш, че отнесе Станищовото.
Ми куца ти логиката нещо като се пънеш за сектанството - очистителното отдели именно станищовчетата, даже още не всички, та кой се чисти и от кого се чисти?
Масата от сектантите или сектантите от ...???
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5435 -: Май 20, 2021, 19:50:47 »
а Иванов (нямаше още Да България) излязоха в опозиция доста преди гербавите съюзници на БСП от АБВ.

Абе, това изобщо никъв "довод" не е. След две години в правителството били излезли. Самият факт, че изобщо са влезли в коалиционно правителство на герп е достатъчен и никакви гърчове не могат да го изтрият. Не може да са такива олигофрени, дето не са разбрали за осем години какво е герп и Бойко Борисов, нале?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5436 -: Май 20, 2021, 19:58:20 »
Протестите не върнаха ГЕРБ. ГЕРБ запази основната част от гласоподавателите си,

Ааа, добре, добре! А протестите само дискредитираха БСП, за да може герп, със съхранен потенциал, да се върне на власт, нали? На кой ги приказвате тея, бе! "Протестите" започнаха още от първата вечер на изборите. Пред НДК-то на културата. "Ние не сме представени". Това май го забравихте, а? Преди да изберат Шиши за ДАНС колко дни имаше протести, а? Това си беше живо "що си с шапка и що си без шапка". Всеки ход на Орешарски се приемаше на нож. И да не беше Шиши, щяха да измислят Шиши.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5437 -: Май 20, 2021, 19:59:11 »
Quote (selected)
никакви гърчове не могат да го изтрият.
Май е така!
Но когато гледаш, че се консолидират в ляво /ако се консолидират де и ако това изобщо донесе желаните ползи/ и в същото време при дясното нещата нещо стоят в насипно състояние - завиждаш и нервничиш.
Ми аре де - очистете се и вие, кво ви пречи?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8859
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5438 -: Май 20, 2021, 19:59:48 »
А сестра Галева май изпада от новия парламент?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23948
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5439 -: Май 20, 2021, 20:00:56 »
Quote (selected)
Ми аре де - очистете се и вие, кво ви пречи?

Те ако се очистят и файтона остана празен.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5440 -: Май 20, 2021, 20:02:19 »
Ми затова нервничат, я!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5441 -: Май 20, 2021, 20:04:17 »
а Иванов (нямаше още Да България) излязоха в опозиция доста преди гербавите съюзници на БСП от АБВ.

Абе, това изобщо никъв "довод" не е. След две години в правителството били излезли. Самият факт, че изобщо са влезли в коалиционно правителство на герп е достатъчен и никакви гърчове не могат да го изтрият. Не може да са такива олигофрени, дето не са разбрали за осем години какво е герп и Бойко Борисов, нале?


Верно - що не го приложиш този подход към новите ви съюзници от АБВ? Прочее, би ли посочил друго възможно управление на страната през 2014?
А "ние" сме влезли в управлението на Борисов , за да постигнем една цел. Провалила се - напуснали сме. Политическо решение със съответните последици. И пак през 2016 г. РБлок, при все участитето си, влизаха през 2017 спокойно в НС. Москов сам се очисти. Но тогава Иванов и ДСБ  поотделно не пожелаха и останаха всички извън НС.   

От кого трябва да се очистваме и защо, бе Олде?
« Последна редакция: Май 20, 2021, 20:10:54 от Бонго »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5442 -: Май 20, 2021, 20:08:18 »
Ристю, убаф или лош е все пак ново явление в политиката - тва че го сложиха министър и две години се гъбаркаха с него, едва ли той е толкова виновен, че да поеме цялата вина за гушкането с мутрю сам. Все пак и сам се оттегли - невиждано явление досега!
Ами останалите участници?
Те какво - малка бях излъгах се ли?
Налитат да апят когато мръсотийките на либерастията в БСП са вредили и на мамковината и на БСП, но га стане дума за техните мръсотийки - пак налитат да апят БСП щото да не лъсне голия им задник в тупурдията!
Аре молим, не сме в оня шибан форум!
Или?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5443 -: Май 20, 2021, 20:11:01 »
Quote (selected)
От кого трябва да се очистваме и защо, бе Олде?
Ми уточни от коя позиция питаш, коя от двете части на "усмихни се България" ли кво беше там, та да ти отговоря?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5444 -: Май 20, 2021, 20:17:16 »
Верно - що не го приложиш този подход към новите ви съюзници от АБВ?

Нещо ме бъркаш. По-скоро бих приложил този подход към новите ни съюзници БСП. Колкото и да са либерални, само те не са се оцапали с герп.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5445 -: Май 20, 2021, 20:17:25 »
Още веднъж да попитам какво управление беше възможно през 2014 г. Всички срещу ГЕРБ?
   Мандати
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС   23
ПП ГЕРБ   84
АТАКА   11
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА   15
Коалиция АБВ – (Алтернатива за българско възраждане)   11
ДПС – Движение за права и свободи   38
БСП лява България   39
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ И ВМРО   19

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5446 -: Май 20, 2021, 20:21:04 »
Още веднъж да попитам какво управление беше възможно през 2014 г. Всички срещу ГЕРБ?

А, тая опорка, че на всяка цена трябва да се направи правителство, за да "спасим" България.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5447 -: Май 20, 2021, 20:24:29 »
Quote (selected)
По-скоро бих приложил този подход към новите ни съюзници БСП.
Аааа, ми тъй си кажи бе човек!
Не, няма да се върна сега да си търся постовете, че съжалявам за разправията с АБВ, мъ те някъде си стоят!
Ц,ц,ц еййй, ама ф смутни времена много давидовци, мноо нещо се пръкват бе! :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5448 -: Май 20, 2021, 20:33:30 »
Още веднъж да попитам какво управление беше възможно през 2014 г. Всички срещу ГЕРБ?

А, тая опорка, че на всяка цена трябва да се направи правителство, за да "спасим" България.

Не е опорка и не иде реч за спасение. Това беше единственото възможно управление.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5449 -: Май 20, 2021, 20:33:53 »
Quote (selected)
Още веднъж да попитам какво управление беше възможно през 2014 г. Всички срещу ГЕРБ?
Аууу, прежалили се "на ползу роду" - до тук добре, нататък става по интересно - да се гушнат с дявола /престъпника, мутрата, капо ди тути капи - се тая!/.
Съъъчувствам им на такива бееее, дето рекъл Моканина - "колко мъка има .." абе знаете го!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5450 -: Май 20, 2021, 20:41:01 »
Значи, стигаме до въпросчето - кой е по голям дявол - Доган или Мутрата?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8859
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5451 -: Май 20, 2021, 20:43:58 »
Доган или Мутрата? Двамата са двете страни на един и същи фалшив медал.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5452 -: Май 20, 2021, 20:49:57 »
Ти не философствай - слагат те на гилотината и ти казват - или онова отгоре, или правим те цар, обаче ти слагаме задължителен дявол до теб, кого избираш?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5453 -: Май 20, 2021, 20:50:42 »
Значи, стигаме до въпросчето - кой е по голям дявол - Доган или Мутрата?

До Кабинета Орешарски ДПС и мутрите бяха на нож.След "гражданските" протести се разбраха, че могат да си поделят тутманика. За незапознатите да уточним, че тогава Шиши не беше чак толкова голема работа. Е, имаше некои вестници, но повече борчета. Но "протестите" на либералното джубре го превърнаха в милиардер.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5454 -: Май 20, 2021, 21:14:28 »
Аууу, прежалили се "на ползу роду" - до тук добре, нататък става по интересно - да се гушнат с дявола /престъпника, мутрата, капо ди тути капи - се тая!/.
Съъъчувствам им на такива бееее, дето рекъл Моканина - "колко мъка има .." абе знаете го!
 :smokin:

Ми не. ГЕРБ се съгласи да прокара тогава съдебната реформа и прие предложенията на РБ. Когато искаш да прокараш една политика вземаш политическо решение. Света Корнелия не се ли предложи на Слави, стига някои неща от тяхната програма да минат - направи го. 

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5455 -: Май 20, 2021, 21:30:47 »
Значи, стигаме до въпросчето - кой е по голям дявол - Доган или Мутрата?

До Кабинета Орешарски ДПС и мутрите бяха на нож.След "гражданските" протести се разбраха, че могат да си поделят тутманика. За незапознатите да уточним, че тогава Шиши не беше чак толкова голема работа. Е, имаше некои вестници, но повече борчета. Но "протестите" на либералното джубре го превърнаха в милиардер.

Ма верно ли бе. Да се чуди човек защо протестираха хората срещу тоя мил човек тогава. И за какво беше изживял катарзис?
И как точно протестите са го направили милиардер?
Ето една статия на "Капитал" от 2013 г.
https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2013/06/14/2081416_koi_e_noviiat_predsedatel_na_dans_delian_peevski/



Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 405
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5456 -: Май 20, 2021, 21:39:19 »
Ма верно ли бе. Да се чуди човек защо протестираха хората срещу тоя мил човек тогава. И за какво беше изживял катарзис?
И как точно протестите са го направили милиардер?
Ето една статия на "Капитал" от 2013 г.
https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2013/06/14/2081416_koi_e_noviiat_predsedatel_na_dans_delian_peevski/
Не мога да прочета статията, но е интересно e подзаглавието:

Кариерата на сина на Ирена Кръстева винаги се е развивала по "втория начин"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11298
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5457 -: Май 20, 2021, 21:41:38 »
Уффф, май не си струва да си говорим преди третото служебно правителство.
 (:)
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7761
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #5458 -: Май 20, 2021, 21:54:59 »
Не мога да прочета статията...

що? отваряш линка в инкогнито и си готов.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #5459 -: Май 20, 2021, 22:45:01 »
https://youtu.be/hPGizJqq0rE?t=2129

Изключително интересни интервю от 36 мин. насетне.