Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:11:41

Автор Тема: Re: Божков срещу хунтата  (Прочетена 1666 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« -: Юни 05, 2020, 23:57:25 »
Цитат на: аменеменема
Това е значението, което всички знаем, което стои в речниците, и което няма нищо общо с управлението на България в момента. В България няма хунта.

Това, което стои в мухлясалите ти речници, вече няма никакво значение. Управлението на България в момента е точно хунта.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #1 -: Юни 06, 2020, 00:25:43 »
Quote (selected)
Това, което стои в мухлясалите ти речници, вече няма никакво значение. Управлението на България в момента е точно хунта
А това е поредното лишено от основание и всякакъв смисъл, но затова пък категорично и озлобено твое изказване. Нищо повече.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #2 -: Юни 06, 2020, 00:37:31 »
В изказванията си аз влагам мисъл и развитие, а не папагалски безмозъчни клишета като теб  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #3 -: Юни 06, 2020, 00:59:43 »
Quote (selected)
В изказванията си аз влагам мисъл и развитие
Само че тайно. Защото досега никой не го е забелязал.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #4 -: Юни 06, 2020, 01:38:23 »
Цитат на: аменеменема
Quote (selected)
В изказванията си аз влагам мисъл и развитие
Само че тайно. Защото досега никой не го е забелязал.

Не очаквам да забележиш каквото и да било, което изисква собствено мнение  ;D
И не се учудвам на представата ти, че всички са като теб  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #5 -: Юни 06, 2020, 10:03:27 »
Quote (selected)
Не очаквам да забележиш каквото и да било, което изисква собствено мнение
Излиза, че не само думата „хунта“, а и думата „мнение“ ти е непозната.
Това, което ти изглежда смяташ за собствено свое мнение, е да подлайваш подире ми по която и да е тема, неспособен да артикулираш своя теза, а още по-малко да я защитиш с аргументи. Документирано черно на бяло и пред очите на всички във форума.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #6 -: Юни 06, 2020, 11:35:16 »
 :t1232: :t1233: :t3726:
the lamers club honourable member …

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #7 -: Юни 06, 2020, 13:18:02 »
Цитат на: аменеменема
неспособен да артикулираш своя теза, а още по-малко да я защитиш с аргументи

Ясно се изразих и обясних защо. Това, че ти си малоумна и дребнава енема си е само твой проблем  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #8 -: Юни 06, 2020, 17:15:20 »
Quote (selected)
Ясно се изразих и обясних защо. Това, че ти си малоумна и дребнава енема си е само твой проблем
Къде бе, нещастник, къде си се „изразил“ и си „обяснил“? Нито в тази тема, нито когато и да било си правил нещо друго, освен да злобееш. Ти друго освен да се влачиш подир някого, за да бълваш злоба и простащина, не си способен да вършиш. Бъди рахат, че така нареченият „модератор“ никога не обръща внимание на злобните ти изцепки.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #9 -: Юни 06, 2020, 17:24:13 »
Цитат на: аменеменема
Quote (selected)
Ясно се изразих и обясних защо. Това, че ти си малоумна и дребнава енема си е само твой проблем
Къде бе, нещастник, къде си се „изразил“ и си „обяснил“? Нито в тази тема, нито когато и да било си правил нещо друго, освен да злобееш. Ти друго освен да се влачиш подир някого, за да бълваш злоба и простащина, не си способен да вършиш. Бъди рахат, че така нареченият „модератор“ никога не обръща внимание на злобните ти изцепки.

Навсякъде, където надуто си издрънкал нещо невярно, посочвам грешките ти - за неразбирането ти на разликите между представа, вярване и вяра, за това кой може да е християнин, за това, че не вдяваш, че в стандартните шрифтове няма разлика между изобразяването на кирилски букви от различни д-ви.
И след всичко това ти имаш селяндурската наглост да се правиш, че нищо не си прочел, и пак да бръщолевиш "къде, къде, никъде".

Затова ще те мачкам брутално навсякъде, във всяка тема, след всеки твой нагъл, малоумен, лъжлив, тъпанарски, дребнав и заядлив пост  :angry-smiley-014:
« Последна редакция: Юни 06, 2020, 17:30:16 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #10 -: Юни 06, 2020, 17:34:42 »
Quote (selected)
Навсякъде посочвам грешките ти - за разликите между представа, вярване и вяра, за това кой е християнин, за това, че в стандартните шрифтове няма разлика между изобразяването на кирилски букви от различни д-ви, и след всички тях ти имаше селяндурската наглост да се правиш, че нищо не си прочел, и пак да бръщолевиш "къде, къде, никъде".
Никакви грешки не си посочил и не си способен – едно, защото такива няма, и второ, защото си невеж до неправдоподобност. „Изказванията“ ти изявяват само това невежество и неистовата ти злоба. Отсъствието на съдържание в главата ти не ти позволява действително да вземеш отношение по каквото и да е. Затова са и жалките ти подскоци в други плоскости.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #11 -: Юни 06, 2020, 17:36:47 »
Цитат на: аменеменема
Quote (selected)
Навсякъде посочвам грешките ти - за разликите между представа, вярване и вяра, за това кой е християнин, за това, че в стандартните шрифтове няма разлика между изобразяването на кирилски букви от различни д-ви, и след всички тях ти имаше селяндурската наглост да се правиш, че нищо не си прочел, и пак да бръщолевиш "къде, къде, никъде".
Никакви грешки не си посочил и не си способен – едно, защото такива няма

Да, класически стопроцентов тъпанар - "нямам никакви грешки, защото нямам".
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #12 -: Юни 06, 2020, 17:45:41 »
Quote (selected)
Да, класически стопроцентов тъпанар
Такъв си си, но не ти съчувствам.