Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 20, 2024, 23:05:36

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1910792 пъти)

0 Потребители и 71 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23965
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4680 -: Май 10, 2021, 20:00:33 »
Бе вие чувате ли се какви глупости пишете, надявам се не ги мислите.
БСП не дава министри щото щяло да им донесе негативи.
Служебното и следващото ще носят големи негативи.
От всичко което четох оставам с впечатление че най-добре да дойдат ГЕРБ на власт да си изпият горчивата чаша до дъно!

Ми да гласуваме за Баце, нали за това се борите!
Баси, доживяхме след лъжливата тиква да се появи и нещо претендиращо за политик от учиндолската кръчмарска школа да излезе на аба и да ни вика:
- Аз нищо на никого не съм обещавал и съм най-невинен и най-убав и най-...
Всички се молят на Радев да направи служебно правителство да разкара шайката ама ако може без да се отърква до сегашните партии.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4681 -: Май 10, 2021, 20:16:48 »
Ако Жан направи партия и/или нещо като ОФ, БСП са "downhil". Ще се маргинализират.
Onzi, sorry. Ще пророня ена крокодилска сълза.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4682 -: Май 10, 2021, 20:32:42 »
Бе вие чувате ли се какви глупости пишете, надявам се не ги мислите.
БСП не дава министри щото щяло да им донесе негативи.
Служебното и следващото ще носят големи негативи.
От всичко което четох оставам с впечатление че най-добре да дойдат ГЕРБ на власт да си изпият горчивата чаша до дъно!

Ми да гласуваме за Баце, нали за това се борите!
Баси, доживяхме след лъжливата тиква да се появи и нещо претендиращо за политик от учиндолската кръчмарска школа да излезе на аба и да ни вика:
- Аз нищо на никого не съм обещавал и съм най-невинен и най-убав и най-...
Всички се молят на Радев да направи служебно правителство да разкара шайката ама ако може без да се отърква до сегашните партии.
И на мен ми е чудно, за какво се пазят, като така или иначе не им свети.
Напомня ми за млад доктор, чийто пациент в ранните си 90 се отказва от лекарство, защото можело да има отрицателни ефекти върху черния дроб. "За кога точно го пазите в такова идеално състояние?" невежливо се поинтересувал ескулапът, благо пациентът му е рода и няма да го бие с лопатата.
Ако Радев разкара всички единолично с работата на служебното правителство, може ли да изберем служебно правителство направо и да бастисаме парламента? Така и така в него няма управляващи, като законотворци са за бой, за декорация повечето не стават, само пари струват!

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 406
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4683 -: Май 10, 2021, 20:37:52 »
Не виждам автор на това нещо от Афера. А самото нещо е съшито от спекулации и тук-таме очевидни лъжи.


Впрочем вижда се, че предизборната кампания тръгна. В този форум - с пълна пара. Но не може ли да се води достойно. В този форум поне.
Има препратка:
 www.big5.bg
P.S.
https://www.big5.bg/2021/05/08/%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b2-%d1%82%d0%b8%d1%85%d0%be%d0%bc%d1%8a%d0%bb%d0%ba%d0%be%d0%bc-%d1%86%d0%b5%d0%bf%d0%b8-%d0%b1%d1%81%d0%bf-%d0%b8-%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d1%81%d0%b0%d0%bc/
автор: Надежда Михайлова Кирякова

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4684 -: Май 10, 2021, 20:41:10 »
Бе вие не можете ли да се изразявате кратко и ясно? Още повече че си знаете и зъбите и пръдните (пардон!), позициите де. Какви са тез безкрайни цитати? Ценете времето. Четох, четох, писна ми. И времето отлетя. Стегнете се малко!
« Последна редакция: Май 10, 2021, 20:56:08 от dabedabe »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4685 -: Май 10, 2021, 21:00:54 »
Quote (selected)
автор: Надежда Михайлова Кирякова

Благодаря, но нищо не ми говори. Потърсих журналист или анализатор, или... Не намерих нищо друго за този автор или от него.
Отворих и сайта източник, натиснах "За Big5", но и там ни-що. Няма екип, няма контакти, няма дори обратна връзка. Твърде анонимно ми е. Но пък най-отгоре се мъдри едра реклама на Winbet. Само тя.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4686 -: Май 10, 2021, 21:09:23 »
Напомня ми за млад доктор, чийто пациент в ранните си 90 се отказва от лекарство, защото можело да има отрицателни ефекти върху черния дроб. "За кога точно го пазите в такова идеално състояние?" невежливо се поинтересувал ескулапът, благо пациентът му е рода и няма да го бие с лопатата.
Това може да е виц, но аз имам реален случай - на тъща ми (да е жива и здрава) преди няколко години, а вече беше над 80, ѝ смениха клапа на сърцето. Рисковано, но беше ясно, че без операция ѝ остават няколко месеца живот. Подготвят я, значи за операция и професорът ѝ обяснява (не съм присъствал, по разказ на жена ми), че има два вида клапи - изцяло синтетични, които са практически вечни, но цял живот се пият противосъсирващи лекарства, и с животински тъкани, при които лекарствата се пият само няколко месеца, но клапата трае 20тина години. И че ще и сложат животинска, при което тъщата казва "Но, професоре, значи след 20 години пак операция?". Професорът обаче я успокоил фино "а, не, то гаранционният им срок е 20 години, иначе изкарват и много повече".

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 406
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4687 -: Май 10, 2021, 21:19:19 »
Благодаря, но нищо не ми говори. Потърсих журналист или анализатор, или... Не намерих нищо друго за този автор или от него.
Отворих и сайта източник, натиснах "За Big5", но и там ни-що. Няма екип, няма контакти, няма дори обратна връзка. Твърде анонимно ми е. Но пък най-отгоре се мъдри едра реклама на Winbet. Само тя.
Тази статия в ''Афера'' е от 08.05.и още тогава стигнах до същите изводи.Попитайте колегата който я пусна във форума какъв интерес гони.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4688 -: Май 10, 2021, 21:29:37 »
Quote (selected)
Попитайте колегата който я пусна във форума какъв интерес гони.

За мен е очевидно - предизборен. Затова помолих предизборната кампания да се води достойно. Поне в този форум.


Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4689 -: Май 10, 2021, 22:07:49 »
Благодаря, но нищо не ми говори. Потърсих журналист или анализатор, или... Не намерих нищо друго за този автор или от него.
Отворих и сайта източник, натиснах "За Big5", но и там ни-що. Няма екип, няма контакти, няма дори обратна връзка. Твърде анонимно ми е. Но пък най-отгоре се мъдри едра реклама на Winbet. Само тя.

След малко търсене разбрах, че собственик на сайта е Васил Петев. Не знам колко това ще ви помогне.
Не , не съм пуснал връзката към материала "предизборно". Не вярвам да променя изборните нагласи на когото и да е от вас. 
Написал съм ясно - не е толкова интересно защо един сайт, който пуска "анализите" на бившия съветник на Радев, Калоян Методиев, е публикувал тая глупост
Интересното е защо Веска Аферата е публикувала пасквила срещу Радев на своя сайт. Пуснал съм линка заедно с един друг - за действията на Бареков в НС като репортер на "Афера". Това , заедно с мнението ми
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1523.msg113396#msg113396
би трябвало да е дало яснота за фокуса на моя интерес.
 Едни много интересни преплитания се наблюдават в медиите през последните години, особено силни в последната една. Искрен Веселинов стана автор на "анализи" в гласове, Петьо Блъсков или препечатки от "Труд" намират път към сайта на Дачков. Няма как да не сте забелязали и попромения баланс на друг любим на някои сайт - "Епицентър".   
« Последна редакция: Май 10, 2021, 22:14:11 от Памфуций »

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 406
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4690 -: Май 10, 2021, 22:15:12 »
След малко търсене разбрах, че собственик на сайта е Васил Петев. Не знам колко това ще ви помогне.
Не , не съм пуснал връзката към материала "предизборно". Написал съм ясно - не е толкова интересно защо един сайт, който пуска "анализите" на бившия съветник на Радев, Калоян Методиев.
Интересното е защо Веска Аферата е публикувала пасквила срещу Радев на своя сайт.  Едни много интересни преплитания се наблюдават в медиите през последните години, особено силни в последната една. Искрен Веселинов стана автор на "анализи" в гласове, Петьо Блъсков или препечатки от "Труд" намират път към сайта на Дачков. Няма как да не сте забелязали и попромения баланс на друг любим на някои сайт - "Епицентър".
Томова, горе-долу от една година пуска критични материали срещу Радев и най-вече срещу съветниците му.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4691 -: Май 10, 2021, 22:19:42 »
Ни никога не е пускала подобен материал "ребром" лично срещу Радев. Или пооне аз не съм видял/

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4692 -: Май 10, 2021, 22:20:37 »
Че какъв ли ще да е бил тоз анализ на дърдоркото Искрен Веселинов, освен инсинуации. Не му стисна да стане министър. предпочете да дрънка .

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 406
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4693 -: Май 10, 2021, 22:34:57 »
Ни никога не е пускала подобен материал "ребром" лично срещу Радев. Или пооне аз не съм видял/
''РАДЕВ ОЩЕ ЛИ КЛЕЧИ В ХРАСТИТЕ, ИЛИ КРЕТЕНСКИЯ МУ ЕКИП ОЩЕ НЕ СИ Е ВДИГНАЛ ГАЩИТЕ?!''
https://afera.bg/%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b2-%d0%be%d1%89%d0%b5-%d0%bb%d0%b8-%d0%ba%d0%bb%d0%b5%d1%87%d0%b8-%d0%b2-%d1%85%d1%80%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%ba%d1%80%d0%b5%d1%82%d0%b5/

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4694 -: Май 10, 2021, 22:39:01 »
...Искрен Веселинов стана автор на "анализи" в гласове...
Е, хайде сега, има една препечатка от Феисбука му https://glasove.com/categories/novini/news/vmro-partiite-na-promyanata-se-prevrnakha-v-obsluzhvashch-personal-na-dps. Тя така си е и отбелязана - Автор: Искрен Веселинов, Фейсбук.
Да не бъркаш с Искрен Вълчев, който е наистина автор в Гласове от доста време - но е друг Искрен.
 :smokin:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4695 -: Май 10, 2021, 22:48:44 »
Е, хайде сега, има една препечатка от Феисбука му https://glasove.com/categories/novini/news/vmro-partiite-na-promyanata-se-prevrnakha-v-obsluzhvashch-personal-na-dps. Тя така си е и отбелязана - Автор: Искрен Веселинов, Фейсбук.
Да не бъркаш с Искрен Вълчев, който е наистина автор в Гласове от доста време - но е друг Искрен.
 :smokin:

Да Обърках ги.
 :t1813:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5270
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4696 -: Май 11, 2021, 00:15:21 »
Quote (selected)
Очаква се ключовият пост начело на финансовото министерство да бъде поверен на Асен Василев, който бе министър на икономиката, енергетиката и туризма в служебното правителство на Марин Райков през 2013 г., назначено от тогавашния президент Росен Плевнелиев.

 

Ако това е вярно, то обществото следва да си припомни, че въпросният господин няма висше образование. Да, знам, че заради Лучано законът беше преправен и никой не го барна след това, но все пак става дума за министерството на финансите
Ако обществото е сполетяно от амнезия, поне има интернет. Аз съм жив свидетел на случката, как легитимна диплома не се намери, щото преживях това правителство. В интрес на истината тогаз тоз господин ги беше много подгонил да свършат некаква работа. Тук е намешан Прокопиев

Освен това не виждам абсолютно никаква причина за туризма да има отделно министерство. Икономика, енергетика и туризъм спокойно могат да бъдат заедно, както са били бая дълговреме, да не говорим, че към днешна дата шава само енергетиката. Ако Радев има нямерения да разчиства гюбре следва да окрупнява ведомства, а дане кара по калъп. Иначе се очертава същата боза като предишното му служебно правителство. Както и да е, до утре има време, но нещата вечесе очертават окъкани по подобен начин

п. п. За предложението за министър на земеделието знам от две седмици, щото вече се редят по трасето службаши. Интересно ще ми бъде, верно ли е толкова пробито президентството
« Последна редакция: Май 11, 2021, 00:27:17 от Aсол »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5270
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4697 -: Май 11, 2021, 00:36:02 »
http://epicenter.bg/article/Rumen-Radev-uchastva-vav-forum-na-NATO-zaedno-s-Dzho-Baydan/248659/2/0

Горното президентът Радев ще трябва да го обясни, ако реши да се кандидатира отново за президент. И не да се прави на дръж ми шапката, а до го обясни изключително подробно и изчерпателно!

Щото Вацев може и да излезе прав накрая, че ще има грандиозно потъване, ако и че ти е делегирана подкрепа с половин уста

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4698 -: Май 11, 2021, 01:42:15 »
Има един списък на "неприятелски държави" в Русия. Там сме поставении. Когато някой те е обявил за  неприятел какво правиш?

http://epicenter.bg/article/Novite-ministri--Yanaki-Stoilov---pravosadie--d-r-Katsarov---zdraveopazvane--Minekov--kultura/248658/2/0

Quote (selected)
Изненадата в служебния кабинет на президента Радев се нарича проф. Янаки Стоилов. Той ще заеме поста министър на правосъдието.

Късно тази вечер, след като Радев се е обърнал към ръководството на партията за неговата номинация, Изпълнителното бюро на БСП е дало съгласието си един от водещите юристи на левицата да попълнии състава на второто служебно правителство на президента. А утре кандидатурата на Стоилов ще бъде одобрена на подпис от членовете на Националния съвет на БСП, каквато е партийната процедура.

Проф. Янаки Стоилов ще е единственият представител на БСП в служебния кабинет. Деница Златева и Весела Лечева, за които се говореше в последните дни, са проиграли своя шанс, защото са дали съгласието си да станат министри преди имената им да бъдат одобрени от ръководството на партията.

« Последна редакция: Май 11, 2021, 01:57:05 от Памфуций »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4699 -: Май 11, 2021, 03:51:02 »
Горното президентът Радев ще трябва да го обясни, ако реши да се кандидатира отново за президент. И не да се прави на дръж ми шапката, а до го обясни изключително подробно и изчерпателно!
Имали са партийно събрание!  :smokin:
"Подробно и изчерпателно" се състои в "Аз съм президент на държава в НАТО и играя по натовската свирка, защото България не е суверенна държава,  както е добре известно на всички. Нямам даже и хипотетичен шанс да НЕ подпиша подобна съюзническа декларация, без да декларирам, че страната ни излиза от НАТО, а за това НС не ме е упълномощило."

Интересно ми е защо се правите на изненадани.

Не може хем филейната част на топло в натовски памперс, хем душата в рая с братята по освобождение. Тези братя за момента не желаят да ни освобождават, нито сме им затрябвали. Закупилите колиби из България ще си ги продадат и ще си купят такива в  Крим, или в Турция. Турция може да е натовска страна, но не е в Б10. (Простете за лирическото отклонение, но това БиНайн толкова добре се римува с Би Майн, че е чак неприлично.) Съседите си пазят интереса, там и гърците ги няма, що така бе, Миме!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23965
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4700 -: Май 11, 2021, 07:23:32 »
Quote (selected)
Въпреки че е част от формата Б9, президентът на България Румен Радев не съобщи предварително за участието си, а в публикуваното късно в понеделник съобщениe на сайта на президентската администрация не се споменава нито веднъж думата "Русия", не става дума и за осъждането на саботажите на българска територия
Горното от епицентъра.
Quote (selected)
Не може хем филейната част на топло в натовски памперс, хем душата в рая с братята по освобождение.
При нас всичко може Ной.
"Снишаване, снишаване"
Това ни е националната стратегия.
Кога бяхме в СИВ гледахме към ФРГ и Япония, сега като сме в ЕС гледаме пак навън.
Уж сме в стадото, ама все гледаме как да кръшкаме и после се тръшкаме че не ни вземат на сериозно нито приятели нито врагове..
През соца чакахме западни туристи в Слънчака, сега чакаме руски.
При нас нищо не се е променило, само вятъра идва от друга посока.
« Последна редакция: Май 11, 2021, 07:35:10 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4701 -: Май 11, 2021, 07:31:28 »
Има един списък на "неприятелски държави" в Русия. Там сме поставении. Когато някой те е обявил за  неприятел какво правиш?
Как какво правиш?!?
Непрекъснато питаш : А менЕ за што?

Впрочем, България все още не е в този списък. И, смея да предскажа, няма да бъде.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8140
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4702 -: Май 11, 2021, 07:50:37 »
Паркетния ляф въздухар Яначко е много лош избор.
В правителството требеше да е Желю Бойчев.
Иначе ако фирмина беше тук, щеше изпадне в оргазъм по повода, коита потвърждава горното.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10127
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4703 -: Май 11, 2021, 07:56:24 »
Не може хем филейната част на топло в натовски памперс, хем душата в рая с братята по освобождение.

Начи, това са пак некви елементарни постановки. Бъди си в НАТО, но имай достойнство. Каква е тази фалшива "солидарност"? Някой идиот си измислил нещо за Русия и ние трябва да скачаме в кюпа. И ние трябва да си измислим "зловредни влияния"; и ние ще изгоним дипломати; от "солидарност".
Стига с тая слугинска психология! Ако не сме били в НАТО, задължително трябвало да сме в Русия. Глупости! То е ясно, че искаме да ни забележат, да ни похвалят, да ни почешат зад ушото и да ни подхвърлят кокалче. То бива, бива, ама бивол на курбан не бива.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8864
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4704 -: Май 11, 2021, 08:08:17 »
Колега, заработват си грантовете, това им е работата, професия "подлец".
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4705 -: Май 11, 2021, 08:26:18 »
„Има един списък на "неприятелски държави" в Русия. Там сме поставении. Когато някой те е обявил за  неприятел какво правиш?„

Е, сигурно сме излезли от този „списък„, щом наскоро посланничката на Русия в София призова българите да си гледат националният интерес, а не да служат  на интересите на западните „партнери„.
Е, това не би могло да се случи при сегашният клиентелски обединен политически елит на България.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10127
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4706 -: Май 11, 2021, 08:34:15 »
Е, сигурно сме излезли от този „списък„,

Не е необходимо да сме в некъв руски списък на неприятелските държави. Нима сме "приятели" на Русия? И да не сме в списък, България е приела (заедно с другите ибрикчии в НАТО), че Русия ѝ е враг. И не спира враждебната си реторика и враждебните си действия срещу Русия. Следователно? Или ние пак по стар обичай искаме да си мразим и псуваме Русия, ама тя да умира от любов по нас и да ляга, и става с мисъл за добруването на България?

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4707 -: Май 11, 2021, 08:42:15 »
Точно. От 30 години управляващите продажници се надпреварват да говорят за руската заплаха, окупация, диктатура, да обявяват Русия за неприятел и агресор, а ние все още да вярваме че имаме специално място в сърцето на руската мечка. Песента за Братушките свърши отдавна.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10127
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4708 -: Май 11, 2021, 08:49:43 »
Песента за Братушките свърши отдавна.

Свърши тая! Обявяваш някого за враг, подгъзваш всеотдайно на най-злите му душмани (от "солидарност"), а после пищиш като гимназистка защо той те бил обявил за враг, защо не пуска гражданите си да обогатяват българския пещерен туризъм, защо те бил шпионирал. Ужас! Ами, като си го обявил за враг, ще те шпионира. Той не е "приятел" като американците да има свободен достъп до всяка държавна тайна. Ходят из министерствата като удома си.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4709 -: Май 11, 2021, 08:55:56 »
Quote (selected)
Влиза ли България в списъка с "неприятелските" страни на Москва?

Все още няма официална информация от руското правителство кои страни влизат в него, документът трябва да бъде оповестен на 11 май
http://epicenter.bg/article/Vliza-li-Balgariya-v-spisaka-s--quot-nepriyatelskite-quot--strani-na-Moskva-/248618/11/0

Демек днес.

Не знам кое е по-зле, името да България да е там или не. След като страната се слага в едно изречение със "списък с неприятели" вариантите са два - българските евроатлантици с гордост да понесат лайн@ния медал на русофобството или да се удавят в безбрежното руско презрение към предателите. Така както се презира смачкана въшка - подминаваш без да я погледнеш.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4710 -: Май 11, 2021, 09:08:42 »
Какви списъци, какви братушки, каква помощ?
Казват ви го точно и ясно.
Гледайте си интереса.
Националният интерес.
Ако имате интерес от сътрудничество с нас, направете го.
Не стойте да ви грабят псевдо партнери.
Въпросът тук стои България в Триморието, или в руската Евразия.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4711 -: Май 11, 2021, 09:27:44 »
Алиска, то не знаеш ли, че понастоящем българският национален интерес е евросъюзнически и проамерикански? Е, не е ясно какво му е българското, ама who tha f.. cares
Ta, гледаме си го ние, като отличници си го гледаме. Не само злато, земя и небе, ами и дупе даваме, даже без да ни искат.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4712 -: Май 11, 2021, 09:44:42 »
Е, времената се менят.
Нищо не е вечно.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8864
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4713 -: Май 11, 2021, 09:46:41 »
Руснаците са наясно че сме подмандатна територия на САЩ, нали те ни рекрутираха там, но ни казват в прав текст, гледайте си интереса, не сме длъжни в НАТО и ЕС да изпълняваме всякакви идиотски искания на ненормалните западняци, възможно е, но нашият елит е от зависими и натегачи, защото статусът му на местен елит не зависи от българския народ, а от благоволението на Америка.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4714 -: Май 11, 2021, 09:49:58 »
Значи ще сменяме елита.  :m1201:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8864
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4715 -: Май 11, 2021, 09:51:14 »
Цън Цон:

Quote (selected)
Честно казано, поздравявам ГЕРБ за постиженията си. За 2 години направи това, което опозиционните партии не успяха за 12 – да настрои критична маса от едрия бизнес срещу себе си. Очевидно Илчовски няма да е последният, който ще се присъедини към групата на Бобокови, Арабаджиеви, Баневи, Миню Стайков, Божков и др.

Китаецът с по-хубав анализ от нашите "анализатори"!
https://frognews.bg/obshtestvo/aktualno/tsan-tson-stava-naistina-tajno-kato-gledam-litsata-gerb-naposledak.html
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3013
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4716 -: Май 11, 2021, 09:55:13 »
*********   ✹    *********

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4717 -: Май 11, 2021, 10:02:25 »
„Честно казано, поздравявам ГЕРБ за постиженията си. За 2 години направи това, което опозиционните партии не успяха за 12 – да настрои критична маса от едрия бизнес срещу себе си. Очевидно Илчовски няма да е последният, който ще се присъедини към групата на Бобокови, Арабаджиеви, Баневи, Миню Стайков, Божков и др.„

Това как да го разбирам
Че ГЕРБ лоши, а „Бобокови, Арабаджиеви, Баневи, Миню Стайков, Божков и др.„ са добри?
Целият наркокартел изброен.
Затюхкал се китаеца за националният си интерес


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8140
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4718 -: Май 11, 2021, 10:05:39 »
"Китаеца" е подготвил хубав некролог на герперите.
Наште аналлизатори нема кво да ги бром, те са на сиджимка на дяда Шорош.


Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4719 -: Май 11, 2021, 10:09:02 »
И кво?
ГЕРБ си отива, БСП остава?

Заедно се провалиха, заедно ще си ходят

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8140
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4720 -: Май 11, 2021, 10:14:56 »
Ми БСП погреба предния дойчофски проект, на драгалефския Мангал.
Що дан погребе и настоящия?
Викам Бочко да почне усвоява езика на тиминужките, по примера на Църен Ваню.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4721 -: Май 11, 2021, 10:19:54 »
Цън Цон винаги с интерес го слушам. Чест гост е в "Денят" на Веско Дремджиев.Но досега беше доста по-дипломатичен в изказа  :lol:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4722 -: Май 11, 2021, 10:23:28 »
БСП си изигра ролята.
Време е да се закрива.
Съжалявам за клиентелата и, но мисля, че бързо ще си намерят други спонсори.
Или просто ще трябва да работят.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8140
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4723 -: Май 11, 2021, 10:50:54 »
Бонгич, ама това назначавене на Яначко направо шамар за дабългарите.
Толкова се "точиха" да оградат "лехичка" в правосъдната тема, а излиза че Батька не дава. Явно има различни виждания.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4724 -: Май 11, 2021, 10:57:43 »
И кво?
ГЕРБ си отива, БСП остава?

Заедно се провалиха, заедно ще си ходят
Едва ли, едва ли...

Да припомним за по-късопаметните:

И кво?
СДС си отива, БСП остава?
Май да.

И кво?
НДСВ си отива, БСП остава?
Май да.

И кво?
... си отива, БСП остава.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2597
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4725 -: Май 11, 2021, 11:02:37 »
Когато местните "фактори" се опитват да седят на два стола, дори и да имитират, че все още са на 1/4 кълка в предишна поза, все се сгромолясват на пода. Разбира се за сметка на плебса!

Стремящите се да са фактори, разни плужеци и обслужващите ги дребни насекоми не могат да се научат да не са. Просто защото думата лично достойнство, да не говорим за притежание на същото, са тера-инкогнита. Сервилността към чужденците е единият край на скалата, а пезевенкската бруталност и простащина към своите или зависимите - другият край. До преди дни имахме параден пример, една цяла, неръкотворна икона...

Така е и с всеобщото разбиране, къде, какво и защо се случва и какво поведение трябва да има една все пак средна по територия и уви - вече не по население, държава. Затуй се следват самоубийствени за държавата "политики" и поведение като на "дами" със силно понижени морални достойнства. Може да се спори, дали все пак не може да се изюдят някои отстъпки от или пряко "началниците", но по принцип ТЕЗИ не могат. Друго би било, ако плебсът би притежавал качеството и способността за "Държавообразуване". Няма го.

Партиите: - Смешни ми са врътките и гимнастиките на "партиите". Отдавна съм писал и пак ще повторя - трябва да има забрана на партии и пропагандата им поне за 10 години. Да има правителства съставени за определен срок от доказани експерти, общественици и учени притежаващи морал, добро име във времето и доказано честни хора. С всякаква утайка не може да се състави Управление на държава (Допълвам: - въпреки наличие, без съмнение и на свестни единици способни да свършат работа)... Жалкото е, че ситуация за взимане и налагане на решение да се изолират "партиите", да се прочистят калинките и да се изгради експертно и независимо управление (възможно е въпреки членствата тук и там), няма от кого да се извоюва. Това става с вдигане на крака на цялото население със съответните искания и пр. и пр. А водач, силна личност, на позиция, не опетнена и без зависимости - също няма. Пък и стадо без овчар и кучета - не може да просъществува дълго...

Както казват - Бог снам.
« Последна редакция: Май 11, 2021, 11:08:37 от Eisblock »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4726 -: Май 11, 2021, 11:13:43 »
Чудна статия на Цънчо

ГЕРБ:
Quote (selected)
уникална сбирщина от достойни представители на изяществото, класата и високите морални ценности.
:ok:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4727 -: Май 11, 2021, 11:19:08 »
https://bnt.bg/news/plamen-dimitrov-neobhodima-e-aktualizaciya-na-byujeta-v296710-295028news.html
9 мин ->
Пламен Димитров - КНСБ:
Quote (selected)
Пенсиите, за които вие говорихте. Тука ще кажа нещо, за което някой може да ме замеря с камъни навънка. Ние сме твърдо против преизчисляването на пенсиите, по начина, по който се предлага от БСП и Мая Манолова.  Смятам, че това е абсолютно грешно, развращаващо и ще демотивира хората да правят вноски върху реалния размер на  своите доходи. Обратното - ние сме казали как трябва да стане и това трябваше да се направи.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4728 -: Май 11, 2021, 12:13:11 »
Митов и Томито ще са лицата на ГЕРБ. Ясен знак, силен сигнал. Тричат Радев за срещата Б9. 

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8140
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4729 -: Май 11, 2021, 12:27:44 »
https://bnt.bg/news/plamen-dimitrov-neobhodima-e-aktualizaciya-na-byujeta-v296710-295028news.html
9 мин ->
Пламен Димитров - КНСБ:
Алчни трейдюнисти изпълзели на слънце  :smokin:
Тея до какво са се допрели са го бастисъли  :smokin:
 
Пример. БДЖ - Фалита започна с един заем от СБ изплюскан от тех.
Скорошен пример - стоте милиона заровени в мини МИ, при положение че е ясно че са неспасяеми :nuts:
 
Митов и Томито ще са лицата на ГЕРБ. Ясен знак, силен сигнал. Тричат Радев за срещата Б9.
Бочко проба да се надупи едновременно към двата бряга на атлантика :smokin:
« Последна редакция: Май 11, 2021, 12:42:27 от 66 »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4730 -: Май 11, 2021, 12:45:27 »
Митов и Томито ще са лицата на ГЕРБ. Ясен знак, силен сигнал. Тричат Радев за срещата Б9.
Пука му на Радев.
А изпуснаха герберите държавната лейка, а увехнаха

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #4731 -: Май 11, 2021, 12:53:30 »
Аз го потърсих, защото ми направи впечатление казаното от Адемов в зала: че предложението на Манолова/Нинова имало само подкрепата на "Подкрепа" в тристранния съвет за партньорство. Още не съм намерил мнението на работодателските организации, но нищо чудно да е така.
Като цяло съм съгласен с Димитров, защото в много случаи се получава, че хора които са се осигурявали на мин. осигурителен доход , а около 230 хил човека, които получават социални пенсии несаслужено получават увеличение на пенсиите.
Ако ще се води социална политика , която да подпомага пенсионерите по бедност, тя не бива да се прави през пенсионното осигуряване, а със социално подпомагане (които Нинова нарича подаяния). ГЕРБ също до дава популистки с тези 50 лв. на калпак, защото ги раздава и на пенсионери с над 1000 пенсия, че и на хора с допълнителни доходи (от наеми, аренди, участия в дружества и подобни). 

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8140
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4732 -: Май 11, 2021, 12:57:29 »
Проблема на пенсионното осигуряване са тези дето се осигуряват 10-15 години.
ДОкато милювци, пардон полюцаи и шапкари не се извадят оттам и не отидат в бюджетите на съотв. министерства ще е тъй!
А не сал те има и бая "магистрати" :smokin:

НАкратко махат се секви "категории" труд. КОйто се осигурява при други условия да го прави отделно.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4733 -: Май 11, 2021, 13:30:37 »
Одобрявам това.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5270
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4734 -: Май 11, 2021, 13:55:36 »
Я малко несериозно. Според вас каква е класацията за следните танци
1. https://www.youtube.com/watch?v=9g1UMDTo154&list=RDMM&start_radio=1&rv=ukDht4jRcT0
2. https://www.youtube.com/watch?v=ukDht4jRcT0
3. https://www.youtube.com/watch?v=TT5JB6gcUeI
Давам жокер - и трите изпълнения са на профита - каква е разликата?

Ето и още нещо
https://www.youtube.com/watch?v=bVirCiyE-bY
« Последна редакция: Май 11, 2021, 14:10:19 от Aсол »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4735 -: Май 11, 2021, 15:06:13 »
Новият кабинет ще завари дефицит с 2 млрд. лв. по-голям от планирания

https://www.segabg.com/hot/category-economy/noviyat-kabinet-shte-zavari-deficit-2-mlrd-lv-po-golyam-planiraniya

Кой щял да трича кого? Да се крият тия мишки под земята, че работата става напечена.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4736 -: Май 11, 2021, 15:08:41 »
Едва ли, едва ли...

Да припомним за по-късопаметните:

И кво?
СДС си отива, БСП остава?
Май да.

И кво?
НДСВ си отива, БСП остава?
Май да.

И кво?
... си отива, БСП остава.

Нито има комунисти там, нито социалисти. Само опортюнисти и мазни нагаждачи. Една Нинова пролет не прави. Затова на следващите избори ще се борят с ДПС за седмото място.
« Последна редакция: Май 11, 2021, 15:22:22 от Дозирис 2.0 »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8864
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4737 -: Май 11, 2021, 16:06:17 »
БСП си остава, и с Нинова, и без, защото си е партия, а не някакъв лидерски проект.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4738 -: Май 11, 2021, 16:17:18 »
БСП е паразит, който до 89та година паразитираше в организма на БКП.
След като уби организма на БКП, остана да паразитира върху държавата.
БСП трябва да си отиде, за да не унищожи тотално и този носещ организъм(държавата), и да се спаси това, което е останало от него.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8140
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #4739 -: Май 11, 2021, 16:19:33 »
Затова на следващите избори ще се борят с ДПС за седмото място.
Тва сигур щото ХИУтата не са "опортюнисти и мазни нагаждачи". Както и чалгарите и особено герперите :smokin:
За сега БСП има най малко вид на "агент на (чуждо) влияние", така че сори, но определено е за предпочитане.
 
Новият кабинет ще завари дефицит с 2 млрд. лв. по-голям от планирания
Това е известно, по интересно е от де се "пръкват" тези деа милиарда?
Имат ли те връзка например с ини дойчофски кораби де ще купуваме? С осемте летящи щайги явно немат, що ги предплатихме.
« Последна редакция: Май 11, 2021, 16:27:55 от 66 »