Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Юни 21, 2024, 09:07:16

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 2062343 пъти)

0 Потребители и 299 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3679
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15480 -: Август 12, 2021, 15:29:55 »
ми за тях е гласувал дор до половината български народ!!!
Сигурно имаш предвид някой друг български народ. Щото от нашия тук повече от половината не гласува.

П.П. Видях, че Бонго преди мен е посочил същото.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15481 -: Август 12, 2021, 15:43:24 »
Сигурно имаш предвид някой друг български народ. Щото от нашия тук повече от половината не гласува.

П.П. Видях, че Бонго преди мен е посочил същото.
И двамата сте прави. Но останалият народ, който там не ще да гласува, доброволно се е отказал от правото си на решение и е оставил на по-мъдрата част, която си знае конституционните права, да решава вместо него. Което имаме като резултат, е плод на СЪВМЕСТНИТЕ усилия на гласуващи и негласуващи, не само на тези, които са се добрали до избирателните секции.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15482 -: Август 12, 2021, 16:03:57 »
Разбрах какво са гласували. Глупаво решение...
Сега ще чакам Бочко (мамин, златен) да вземе мандата, да посочи мин-пред и министри... Президентът да издаде указ...и куту му дойде времето, същия мин-пред да рече, че има час при зъболекар, и се отказва от мандата... :crying_with_laughter-3302:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15483 -: Август 12, 2021, 16:04:51 »
Което имаме като резултат, е плод на СЪВМЕСТНИТЕ усилия на гласуващи и негласуващи, не само на тези, които са се добрали до избирателните секции.

Това е странна логика. Негласувалите не гласуват, защото не виждат за кого да гласуват. Ти какво предагаш? Да си избираме "по-малкото зло ли"? Това е най-тъпото. По-добре да не гласуваш

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9512
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #15484 -: Август 12, 2021, 16:05:05 »
Основният проблем е във високия процент негласуващи. И трябва да има все пак някакъв праг, под който ако спадне процентът гласуващи, изборите да се считат за невалидни. Защото иначе може да се стигне до положение, при което само кандидатите ще гласуват за себе си и никой друг. Но това е "табу" и никога никой няма да го предложи.

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8948
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15485 -: Август 12, 2021, 16:08:40 »
Основният проблем е във високия процент негласуващи.
Основният ни проблем е, корумпираната ни политическа класа!
Ние си ги избрахме!

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8948
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15486 -: Август 12, 2021, 16:10:23 »
Тошко Йорданов към Татяна Дончева: „сядай си на дебелия задник, бе”, тя му отговорила и стигнали до бой. А тя можеше и да натупа миндила.  :lol:
Ние си ги избрахме!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7794
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15487 -: Август 12, 2021, 16:12:43 »
Това е странна логика. Негласувалите не гласуват, защото не виждат за кого да гласуват.

не е вярно! негласувалите не гласуват поради мързел, тъпота, скука, безразличие или просто панически страх да се покажат пред други хора. или комбинация от горните.

ако не виждаш за кого да гласуваш, имаш пълното право да теглиш една кръшна с 'не избирам никого'. при което даже ще имаш и удовлетвореност, че си им казал на политиците какво си мислиш за тех.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5302
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15488 -: Август 12, 2021, 16:14:13 »
Quote (selected)
Не гласуваш за ДБ, получаваш Слави и Бочко.

Струва ми се, че добре разбрах идеята ти, но все пак да попитам. Аз, като негласувала за слафчувите, гербавите  и дабългарите некакво кво явление представлявам?  Ще те помоля да не разсъждаваш въху вътрешнопартийните проблеми на БСП, с които изобщо не си в час, а да обосновеш категоричния си избор, който видно е ДБО  :smokin:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15489 -: Август 12, 2021, 16:14:29 »
Дончева ще има бая време след скорошните избори да се заеме с фитнес защото по-всяка вероятност формацията и няма да влезе.

Тъй, че ИТН всъщност и праат услуга...

 :smokin:

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8948
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15490 -: Август 12, 2021, 16:15:33 »
Пилците се броят на есен!
Ние си ги избрахме!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9512
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #15491 -: Август 12, 2021, 16:16:16 »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15492 -: Август 12, 2021, 16:18:01 »
Основният проблем е във високия процент негласуващи.

Защо да е проблем? И за кого е проблем? При това предлагане на политическия пазар, как 5,5 милиона гласуващи ще променят картинката към по-добро? Хората не гласуват, защото няма за кого да гласуват. Всяка "нова" партия е същата като другите. Либерална демокрация, пазарна икономика, евроатлантически ценности, членство в НАТО и ЕС, подкрепа за малък и среден бизнес. Даже не споменават микро бизнеса, който е 60% от икономиката. Различават се само по дребни технически детайли.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5302
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15493 -: Август 12, 2021, 16:20:26 »
Я да развия едно фантазе

1. Ристю обявИ, че ще си има собствен президент
2. Третият мандат отива при БСП
3. Слафчуфците решават да го подкрепят/щото нема кво да се лъжем, само там не са притискани за постове, ако и да лъжете до второ пришествие къф идиот е Нинова и кви протестници са останалите/, а за майчетата това е техническа подлобност, демек и те подкрепят

И кво стаа у действителността? :nuts:

Пак да кажа - покерът не е за всеки. Тва е война на здрави нерви



Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15494 -: Август 12, 2021, 16:22:41 »
ако не виждаш за кого да гласуваш, имаш пълното право да теглиш една кръшна с 'не избирам никого'. при което даже ще имаш и удовлетвореност, че си им казал на политиците какво си мислиш за тех.

Аз да не съм в детската градина? А това: "не гласуват поради мързел, тъпота, скука, безразличие или просто панически страх да се покажат пред други хора. или комбинация от горните." може да го каже само некой тъпак. Кой си ти да ми казваш за кого и как да гласувам, за да ти стане кеф? И да ми обясняваш защо не съм гласувал?

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15495 -: Август 12, 2021, 16:23:44 »
Делят т.нар. "протестен сектор" на електората. Обясних ти вече, че ако до 11 юли ИТН се бяха прицелили в електората на БСП и ГЕРБ, след това , понеже са взели, каквото са могли - естествената им следваща цел са ИТН И ИБНИ. Този парламент има смисъл единствено, ако го разглеждаш като етап към следващи предсрочни избори.
Да.
Впрочем на страницата на Славчо във фейса за снимка на корицата са сложили снимката от огромния нощен протест със светнатите телефони. Нагло и безцеремонно.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15496 -: Август 12, 2021, 16:25:31 »
Слафчуфците решават да го подкрепят/

Нямат друг изход. Търсят оправдание а провала си и се присламчват към победителя. Как да обяснят на чалга еектората си, да гласуват срещу човека, който свали герп? Това им е индулгенция. Иначе отиват буквално в небитието..

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3028
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15497 -: Август 12, 2021, 16:25:43 »
Дон Боконио Банкянски и Барцелонски да внимава кой зъболекар посещава - да не стане сакатлъК:

Мертвецы покидают могилы
Мне доктора прописали бахилы
гУстав чистит зубы молотком...
                                       
*********   ✹    *********

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7794
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15498 -: Август 12, 2021, 16:29:49 »
Аз да не съм в детската градина?
очевидно си. тут мир лайд, ама ти сам стигна до този извод и аз мога само да изразя съгласие :bigok:

касателно гласуването - то все още е задължително, затова беше и въведена опцията да не гласуваш за никого. ти си намери сам причина защо се явяваш закононарушител, като моите причини не ти харесват. и я сподели.

да видим кое е по-важно от неупражняването на основното ти конституционно право, което ти е и законово задължение.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5302
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15499 -: Август 12, 2021, 16:30:02 »
Слафчуфците решават да го подкрепят/

Нямат друг изход. Търсят оправдание а провала си и се присламчват към победителя. Как да обяснят на чалга еектората си, да гласуват срещу човека, който свали герп? Това им е индулгенция. Иначе отиват буквално в небитието..

Това и аз го разглеждам като възможност, щото тошковеца беше категоричен, че няма да подкрепят мандат на ДБО и  майчетата /с ушите си го чух, как ги отдели специално/.
Продължавам да виждам като опция/ с нелоша вероятност/, лека корекция на служебното. Спокойно могат да вземат Ради Найднов за външен министър /той беше най-постоянната величина в кабинетите на слафчувците, в последната версия  с ранг на вицепремиер/. Нема да е обиден и президентинът ни, щото Ради беше външен  министър в първото му служебно правителство и на всичкото отгоре става за тази работа

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15500 -: Август 12, 2021, 16:35:01 »
Струва ми се, че добре разбрах идеята ти, но все пак да попитам. Аз, като негласувала за слафчувите, гербавите  и дабългарите некакво кво явление представлявам?  Ще те помоля да не разсъждаваш въху вътрешнопартийните проблеми на БСП, с които изобщо не си в час, а да обосновеш категоричния си избор, който видно е ДБО  :smokin:
Не, не си я разбрала точно - не гласуваш за БСП, ДПС, малка партия или изобщо срещу всички, получаваш двете еднаквости, за които гласува половината от гласуващите. Големите псета вземат по-голям дял от комата по този начин.
Аз не гласувам вече на парламентарни избори, поради желанието ми повече тежест да имат гласовете на тези, които са в България и имат право те да си решават как да бъдат управлявани.
За момента изборът ми е ДБО - може би защото Татяна Дончева още не я познавам достатъчно. До последно гласувах БСП, поради убеждението си, че трябва изградена партия да мете в разградения двор, но за съжаление това, което в момента прави БСП не съвпада с моето виждане за метенето.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15501 -: Август 12, 2021, 16:36:01 »
Уффф... стига тия "гласувал" негласувал"...
П.П. Когато запитаха Йозеф Щраус (по-старите го помнят) - Защо германския бюргер е толкова аполитичен, той отговори: Германецът става политичен тогава, когато маслото и шунката в сандвича почнат да намаляват...
Ако не вярвате - спрете 50-те Бочкови (мамин, златен) лева, и ще видите как се гласува масово  :crying_with_laughter-3302:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15502 -: Август 12, 2021, 16:37:36 »
и на всичкото отгоре става за тази работа
Златни ти уста! Откога чакам някой да рече, абе съберете всички, що стават за чеп за зеле, няма значение от какъв цвят са, че хорсът ще се удави вече в ривъра!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9512
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #15503 -: Август 12, 2021, 16:38:53 »
Основният проблем е във високия процент негласуващи.
Защо да е проблем? И за кого е проблем?

Защото делегитимира системата. И е проблем за всички, защото всички живеем в тази система. (Обърнете внимание - процентът негласуващи е проблемът, а не самите негласуващи.)

При това предлагане на политическия пазар, как 5,5 милиона гласуващи ще променят картинката към по-добро? Хората не гласуват, защото няма за кого да гласуват. Всяка "нова" партия е същата като другите. Либерална демокрация, пазарна икономика, евроатлантически ценности, членство в НАТО и ЕС, подкрепа за малък и среден бизнес.

Ясно е, че ако не е такава, няма да влезе в НС. Но това не означава, че не може да се гласува за нея. Поне на първо време да вземе 1% за субсидия. Макар че и това се оказва трудно.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15504 -: Август 12, 2021, 16:41:59 »
Продължавам да виждам като опция/ с нелоша вероятност/, лека корекция на служебното

От служебното ще останат само четири-пет души. Ристю ще иска да влезе, Маямите си имат Слави Минеков. Има вакантни места: туризъм, транспорт, енергетика.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #15505 -: Август 12, 2021, 16:42:06 »
Quote (selected)
3. Слафчуфците решават да го подкрепят/щото нема кво да се лъжем, само там не са притискани за постове, ако и да лъжете до второ пришествие къф идиот е Нинова и кви протестници са останалите/, а за майчетата това е техническа подлобност, демек и те подкрепят

Забравяш, че Нинова постави условие и на практика БСП не подкрепи кабинета им. Тва първо.
Второ - и т.н. вече казаха, че отиваме на избори, без значение на кого ще бъде връчен третият мандат.
Трето - дори да стане чудо и да размислят, те няма да гласуват за кабинет с министри от служебното.
Четвърто - след обяд Славчо се изцепи за комунистическото минало на родата на Христо Иванов. Дали не мисли същото и за вас, освен че сте партия на статуквото?
Пето - виж кво е написал Бонго за източването на електорат от другите партии. Не мисли, че няма да се опитат да точат още от вашия. Както са почнали, големите мръсни номера тепърва предстоят. Не мога да кажа дали вървят по сценарий или от вчера са луднали, но се гответе за кални борби. Момчетата са злопаметни и отмъстителни, и единствената им цел е да разрушат системата, за да наложат своите щуротии от референдума, които и вие не приехте и не подкрепихте. Демокрация друг път.



Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15506 -: Август 12, 2021, 16:42:23 »
Едно се питам - е ли Зипуля средностатистически слафчуф избирател или е в долната част на таблицата, ели па обитава топ 10 на мислителите?
Мараба, команчи!  :smokin:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15507 -: Август 12, 2021, 16:42:27 »
Слафчуфците решават да го подкрепят/

Нямат друг изход. Търсят оправдание а провала си и се присламчват към победителя. Как да обяснят на чалга еектората си, да гласуват срещу човека, който свали герп? Това им е индулгенция. Иначе отиват буквално в небитието..
Така е. НО това не е достатъчно.
Предстои трети мандат, а той като последен ще се запомни.
Ако искат да се измъкнат с минимални щети от лайняното блато дето се натикаха нямат друг избор освен да грасуват "за" правителството на президента.
Впрочем ако решат, че са голема работа и са фанали Господ за шлифера, най-вероятно парл. им група ще са разцепи.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5302
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15508 -: Август 12, 2021, 16:42:55 »
Quote (selected)
Аз не гласувам вече на парламентарни избори, поради желанието ми повече тежест да имат гласовете на тези, които са в България

А пък аз като живееща в Бълария, не се интересувам от твоето желание, ако ме разбираш. Избрала си живот в друга държава -ОК! Това го разбирам и никога не съм била съдник на тези хора. Но, нямате право да решавате нашата съдба, докато сте се установили там и на повечето ви децата не знаят български език/приемам, че си изключение, но моите племенници не знаят български и майка им няма нахалството да предендира за устройството на България/. Гастабайтерите са друга бира/временни договори/, но не е никакъв проблем да се решат прават им.
В допълнене - аз живея в тази реалност, а не ти и назидателният ти тон и категоричните ти изводи никак не ми допадат. Много глупости лично ти изговори през последната половин година и то с апломб

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15509 -: Август 12, 2021, 16:43:08 »
Което имаме като резултат, е плод на СЪВМЕСТНИТЕ усилия на гласуващи и негласуващи, не само на тези, които са се добрали до избирателните секции.

Това е странна логика. Негласувалите не гласуват, защото не виждат за кого да гласуват. Ти какво предагаш? Да си избираме "по-малкото зло ли"? Това е най-тъпото. По-добре да не гласуваш
Ми като не виждат за кого да гласуват, да станат от диваните си, да се съберат на групичка, да издигнат достоен кандидат и да го гласуват! Кой трябва да им намери такъв, дето да го харесат всичките? Той Господ като слязъл, не го харесали голяма част, а тук жив човек насреща! Това да не е хляб, та всички да го харесват, че то и на хляба се мръщят!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15510 -: Август 12, 2021, 16:44:50 »
А пък аз като живееща в Бълария, не се интересувам от твоето желание, ако ме разбираш. Избрала си живот в друга държава -ОК! Това го разбирам и никога не съм била съдник на тези хора. Но, нямате право да решавате нашата съдба, докато сте се установили там и на повечето ви децата не знаят български език/приемам, че си изключение, номоите племенници не знаят бъгарски и майка им няма нахалството да предентира за устройството на България/. Гастабайтерите са друга бира/временни договори/, но не е никакъв проблем да се решат прават им.
В допълнене - аз живея в тази реалност, а не ти и назидателният ти тон и категоричните ти изводи никак не ми допадат. Много глупости лично ти изговори през последната половин година и то с апломб
Твоят интерес към моето НЕгласуване, както и оценката ти относно мен и всичко мое, са си твое право, което аз лично уважавам без да съм длъжна да се съгласявам с тях.  :0005:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15511 -: Август 12, 2021, 16:45:50 »
Защото делегитимира системата.

Анджък! Аз съм против системата. От къв зор да я легитимирам? Не мога да гласувам за либерали.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15512 -: Август 12, 2021, 16:46:49 »
Предстои трети мандат, а той като последен ще се запомни.
Ако искат да се измъкнат с минимални щети от лайняното блато дето се натикаха нямат друг избор освен да грасуват "за" правителството на президента.
Впрочем ако решат, че са голема работа и са фанали Господ за шлифера, най-вероятно парл. им група ще са разцепи.
Чакайте, хора, предстои още ВТОРИ мандат!  :smokin:
Славчовци могат да решат да върнат на ГЕРБ "услугата" и национално отговорно да им гласуват правителството!  :nuts:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15513 -: Август 12, 2021, 16:47:53 »
Продължавам да виждам като опция/ с нелоша вероятност/, лека корекция на служебното

От служебното ще останат само четири-пет души. Ристю ще иска да влезе, Маямите си имат Слави Минеков. Има вакантни места: туризъм, транспорт, енергетика.
А здравето?
Кретенът "д.р" Стойчо да остане?

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15514 -: Август 12, 2021, 16:49:00 »
Quote (selected)
Не мога да гласувам за либерали.
Тая държава поради щото е препълнена от консерватори - леви, десни, горни, долни, грацки, селски - си кисне некъде около 682 г. и нема начин да направи крачка напред.
Що ядете домати, боб и картофи, като сте консерватори, м?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15515 -: Август 12, 2021, 16:49:14 »
Ми като не виждат за кого да гласуват, да станат от диваните си, да се съберат на групичка, да издигнат достоен кандидат и да го гласуват!

Да, бе! Толкова просто ли изглеждат тея работи от дивана? Как не съм се сетил досега да изнамеря един достоен кандидат и да се съберем махалата да го вкараме в парламента.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15516 -: Август 12, 2021, 16:49:54 »
Ловък,  :ok:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5302
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15517 -: Август 12, 2021, 16:51:05 »
Твоят интерес към моето НЕгласуване, както и оценката ти относно мен и всичко мое, са си твое право, което аз лично уважавам без да съм длъжна да се съгласявам с тях.  :0005:

Не казвам, че си длъжна! Казвам да обуздаеш даскалския манталитет и да не се пробваш да контрираш секи и то по секакви въпроси, касаещи родната Кочина, като се оптиваш  да се изказваш от последна инстанция като врела и кипела в некаква цивилизация и обучаваща туземците :smokin:

Огледай се, ослушай се и ако не преминава влак - премини!

Соцнадпис по гарите и по кантоните. Сигурно ти звучи мноо познато

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15518 -: Август 12, 2021, 16:52:00 »
като сте консерватори, м?

А кой е казал, че сме консерватори?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15519 -: Август 12, 2021, 16:52:12 »
Ми като не виждат за кого да гласуват, да станат от диваните си, да се съберат на групичка, да издигнат достоен кандидат и да го гласуват!

Да, бе! Толкова просто ли изглеждат тея работи от дивана? Как не съм се сетил досега да изнамеря един достоен кандидат и да се съберем махалата да го вкараме в парламента.
Виж, по време на предизборни битки аз ставам от дивана, който нямам, и се юрвам в агитацията и пропагандата. Впрочем, нашият регион се слави като първия твърдо консервативен регион, който е издигнал и избрал с яка преднина един открит гей. Цялата махала работеше по въпроса!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15520 -: Август 12, 2021, 16:52:29 »
когато фпродължение на трийсе години си полирал мозъка на електората с щуротии од сорта на "политиката е пазар за идеи", не е чудно, че за част од електората пазарът за идеи е зяй пазар.


Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15521 -: Август 12, 2021, 16:53:32 »
Не казвам, че си длъжна! Казвам да обуздаеш даскалския манталитет и да не се пробваш да контрираш секи и то по секакви въпроси, касаещи родната Кочина, като се оптиваш  да се изказваш от последна инстанция като врела и кипела в некаква цивилизация и обучаваща туземците :smokin:

Огледай се, ослушай се и ако не преминава влак - премини!

Соцнадпис по гарите и по кантоните. Сигурно ти звучи мноо познато
А, тук вече имаме разминаване!
Аз имам Родина, за теб тя е Кочина. От това произтичат и разликите в мисленето как да се самоуправлява.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7794
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15522 -: Август 12, 2021, 16:53:49 »
Чакайте, хора, предстои още ВТОРИ мандат!  :smokin:
Славчовци могат да решат да върнат на ГЕРБ "услугата" и национално отговорно да им гласуват правителството!

що славчувци? герб плюс ицу плюс депесето колко са? мене ако питаш - превъртат рубикона. а ицу вече е постъпвал националноотговорно, сиреч бил е пеераст временно*. къв е проблема?


*ето какво е временен пеераст:
Quote (selected)
- Пешо, може ли човек да бъде педераст временно?
- Може, ми... Гледай сега: имаш да ми връщаш 500 кинта. Разбрали сме се да ги донесеш в 17:00. Носиш ги в 17:30. Половин час си бил педераст.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5302
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15523 -: Август 12, 2021, 16:54:10 »
Quote (selected)
Ристю ще иска да влезе,

Ристю си е вътре и аз лично нямам възражения срещу министрите. На всичкото отгоре одобрявам и Кацаров, който е на женерл Наско, а наполедък е мишена за артилерийски обстрел

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15524 -: Август 12, 2021, 16:54:43 »
Чакайте, хора, предстои още ВТОРИ мандат!  :smokin:
Славчовци могат да решат да върнат на ГЕРБ "услугата" и национално отговорно да им гласуват правителството!  :nuts:
Ъпсурд. Те просто можеха да оставят да се гласува правителство и ГЕРБ щеше гласува тяхното, че и боробор с ДПС

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15525 -: Август 12, 2021, 16:56:33 »
Виж, по време на предизборни битки аз ставам от дивана, който нямам, и се юрвам в агитацията и пропагандата. Впрочем, нашият регион се слави като първия твърдо консервативен регион, който е издигнал и избрал с яка преднина един открит гей. Цялата махала работеше по въпроса!

Е, не...

Как опази синовете си после?

Или те не са пили от млякото за погейчване, което, предполагам, е било вече задължително в училище?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10172
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15526 -: Август 12, 2021, 16:56:50 »
Ристю си е вътре

Ристю го вижадам като замминпред с амортисьор съдебна риформа.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15527 -: Август 12, 2021, 16:56:57 »
що славчувци? герб плюс ицу плюс депесето колко са? мене ако питаш - превъртат рубикона. а ицу вече е постъпвал националноотговорно, сиреч бил е пеераст временно*. къв е проблема?
Тоже красиво, както рекъл онзи в лингвистическите еквилибристики с жопата и дупата.  :smokin:

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15528 -: Август 12, 2021, 16:58:26 »
" Чакайте бре.. ъпсурт..."
Де пустите му дренки, де...  :0005:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5302
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15529 -: Август 12, 2021, 17:00:30 »
Quote (selected)
Аз имам Родина, за теб тя е Кочина.

Не зам като ква точно Родина имаш, след като за толкова години, през които ти си се устроила в друга държава, си пропуснала да отбележиш, че последната вече е Кочина. Форумите са хубаво нещо, но тук ти само цитираш и каканижеш празни приказки, докато други се пробват да прочистят прасарника..докато ти отстрани мноо авторитетно ми наливаш акъл, как точно да го правя

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15530 -: Август 12, 2021, 17:00:35 »
като сте консерватори, м?

А кой е казал, че сме консерватори?

Не фсички въф форума са консерватори, но ена значителна част са. Тва е емпиричен факт, фкойто можем да се уверим ако фърлим енооко на коментарите фкоято ида било тема.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15531 -: Август 12, 2021, 17:01:08 »
Митева била болонка  :nuts:
Милостива Дончева - можеше да я нарече лабвадов ветвивъв, вуска хвътка или тевиев, да видим как щеше да отговаря тогава  :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15532 -: Август 12, 2021, 17:02:10 »
Е, не...

Как опази синовете си после?

Или те не са пили от млякото за погейчване, което, предполагам, е било вече задължително в училище?
Абе Сарж, ми те като тръгнаха на училище, вече ги бях отбила!  :tongue_:
Пък и моите двечките, да са ми живи и здрави, в училище такива ги вършеха, че на дирекцията им се съсирваше соевата сметана в кафето!  :ok:

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3028
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15533 -: Август 12, 2021, 17:03:48 »
Циркаджилъци бол, но думата ЗИПчева захвана добре и никне стабилно.
Интересен берекет се очертава  :smokin:
*********   ✹    *********

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15534 -: Август 12, 2021, 17:03:54 »
Не зам като ква точно Родина имаш, след като за толкова години, през които ти си се устроила в друга държава, си пропуснала да отбележиш, че последната вече е Кочина. Форумите са хубаво нещо, но тук ти само цитираш и каканижеш празни приказки, докато други се пробват да прочистят прасарника..докато ти отстрани мноо авторитетно ми наливаш акъл, как точно да го правя
Та значи, докато аз си вея панталонките по тугинята, вие, в родната страна, сте я превърнали в кочина, а после аз съм ви виновна и требе да дойда да чистя? Къде е логиката, къде е разумът, дето питал Иванчо!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15535 -: Август 12, 2021, 17:05:41 »
Нашият емпи беше не само гей, но и серопозитивен от 10 години.
В маргинален, по-скоро консервативен район.
Първи избор на 31, втори на 33.
Лейбърист, не консерватор. Уникален пич.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15536 -: Август 12, 2021, 17:06:49 »
А за "третия мандат" както Ви разправям още от времето когато беше "мисия невъзможна", Правителството требе е президентското, но барим неколко министри ще се откажат по техни си причини. Тъй че ще има "бонус" във вид на министерски кресла за участниците в "задругата на правителството", вероятно по 1 за формация но тва ще се види, некой ще са локоми но нема ги огтрее.
Всъщност състана ще го редят НИнова и Янев, след "да"-то на Президента-. Тва би требело да е договорено към момента според заявките в медиите.
БАя замминистри ще има мисля.
НО и на Нинова нема е лесно. СИчкото кариерисче дето подлайваше по нея в БСП ще изкочи и ща почне се умилква.
« Последна редакция: Август 12, 2021, 17:14:03 от 66 »

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15537 -: Август 12, 2021, 17:07:13 »
Митева била болонка  :nuts:
Милостива Дончева - можеше да я нарече лабвадов ветвивъв, вуска хвътка или тевиев, да видим как щеше да отговаря тогава  :smokin:
Не стига това, ами тази жена ползва и едно противно "л", от което дори у Бела вода биха се погнусили...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5302
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15538 -: Август 12, 2021, 17:08:47 »
Та значи, докато аз си вея панталонките по тугинята, вие, в родната страна, сте я превърнали в кочина, а после аз съм ви виновна и требе да дойда да чистя? Къде е логиката, къде е разумът, дето питал Иванчо!

Не - ние! А такива като тебе, дето "времето беше ваше" и се изнизахте от това време у Канада и къде ли не. После беше Цацифест, после Цуциоргфест...ся ми се явяваш талибан агитатор. Некой друг има проблеми с разума и още по-голем с нахалството. И  сите се врете да гласувате и давате акъл, а ако може и от кревата, и шотчета да ви предложат ще хепнен задоволително  :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #15539 -: Август 12, 2021, 17:11:32 »
Не - ние! А такива като тебе, дето "времето беше ваше" и се изнизахте от това време у Канада и къде ли не. После беше Цацифест, после Цуциоргфест...ся ми се явяваш талибан агитатор. Некой друг има проблеми с разума и още по-голем с нахалството. И  сите се врете да гласувате и давате акъл, а ако може и от кревата, и шотчета да ви предложат ще хепнен задоволително  :smokin:
Чак пък сите да се врът! В Отава гласуваха май 29 човека последно, от близо стохилядна диаспора наоколо.