Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Юни 22, 2024, 13:53:52

Анкета

Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?

Няма да гласувам
2 (11.1%)
Ще гласувам с "Не подкрепям никого"
0 (0%)
Ще гласувам за ГЕРБ, ПП-ДБ или ДПС
1 (5.6%)
Ще гласувам за "Възраждане"
9 (50%)
Ще гласувам за БСП
2 (11.1%)
Ще гласувам за ИТН
0 (0%)
Ще гласувам за "Неутрална България" (русофили и комунисти)
1 (5.6%)
Ще гласувам за "Солидарна България" (Ваня Григорова и Мая Манолова)
0 (0%)
Ще гласувам за "Левицата"
2 (11.1%)
Ще гласувам за друга партия или коалиция
1 (5.6%)

Общ брой гласове: 18

Гласуването приключено: Юни 08, 2024, 11:59:06

Автор Тема: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?  (Прочетена 12564 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9886
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #240 -: Юни 07, 2024, 21:17:31 »
Досега винаги са познавали.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24246
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #241 -: Юни 07, 2024, 21:24:37 »
Досега винаги са познавали.
Не им е трудно да четат лиХчетата, поне толкова са грамотни, а и писалите се съобразяват с нивото на читателите.
Вярно изсвирените ноти винаги са предварително написни. :nuts:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9886
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #242 -: Юни 07, 2024, 21:28:38 »
Не съм убедена.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24246
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #243 -: Юни 07, 2024, 21:37:48 »
Не че нещо, но не съм изненадан че не си убедена.
Ти кажи сега намери ли си нов Умен и красив проект, ако и да е без тръпчинка на когото да гласуваш доверие да вземе да вземе да ни оправи?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9886
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #244 -: Юни 07, 2024, 21:52:39 »
Аз вече писах за кого смятам да гласувам.
И аз си съставям мнение на база на (в случая дългогодишно) наблюдение.
Докато ти пак си бърбориш.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #245 -: Юни 07, 2024, 22:10:41 »
Досега винаги са познавали.
Не са! Спомни си каква непреодолимо голяма разлика даваха например между Терзиев и Григорова и колко малка се оказа тя накрая. И много други подобни случаи.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9886
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #246 -: Юни 07, 2024, 22:18:40 »
Значи не можеш да очакваш от междинните резултати точно как ще е крайният. Но още в 10 сутринта първите резултати показват грубо как е положението и можеш да се ориентираш кой влиза, кой не и кой е на кантар.
Не помня какво е било на втория тур, но мисля, че имаше преднина Терзиев още отначало.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7795
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #247 -: Юни 07, 2024, 22:28:58 »
в 10 сутринта е рано. има една жълтопаветна гмеж, дето се засилва като говедо на водопой някъде в късния следобед. и са достатъчно малоумни, за да могат да предизвикат сериозни размествания.

щото има главанаци, дето са в невъзможност да се разходят до урните. ментално ограничени некви. ама това е друга тема.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9886
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #248 -: Юни 07, 2024, 22:39:56 »
Е, ама аз пътувам следобед. Искам да разбера солидарна България има ли шансове, за да гласувам за Сивилов. Ако не, да видя друг и ако никой не стане, възраждане.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24246
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #249 -: Юни 07, 2024, 22:44:39 »
Е, ама аз пътувам следобед. Искам да разбера солидарна България има ли шансове, за да гласувам за Сивилов. Ако не, да видя друг и ако никой не стане, възраждане.

Цитат
Аз вече писах за кого смятам да гласувам.
И аз си съставям мнение на база на (в случая дългогодишно) наблюдение.
Ако още по невидиш, ГЕРБ.
Пък ако я закъсаш съвсем има и с тръпчинки.
Има и още по-краен вариант, Шиши не може да не го видиш.:smokin:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1507
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #250 -: Юни 07, 2024, 23:22:30 »
в 10 сутринта е рано. има една жълтопаветна гмеж, дето се засилва като говедо на водопой някъде в късния следобед. и са достатъчно малоумни, за да могат да предизвикат сериозни размествания.

щото има главанаци, дето са в невъзможност да се разходят до урните. ментално ограничени некви. ама това е друга тема.
А какво прави партията, или коалицията за която ти ще гласуваш, че да спечели  достатъчен брой гласове за комфортно управление?! Засипването с обиди на гласуващите различно от теб, или на негласуващите, както виждаш не помага с нищо.  Би трябвало да гласувам за Синя България. Но  не харесвам поне половината партийчета в седморката в коалицията.  С какво не се прави нов бардак, всички знаем. Второ, може наистина да се окажат патерица на ГЕРБ ако влязат в НС.  Сакън.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7708
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #251 -: Юни 07, 2024, 23:23:56 »
К.К. има много лоши пиари. Трябваше да го обучат да гледа тъпо, да му виси ченето, да се хили като идиот, да лъже като разпран, да пуска селски майтапи, да си боядиса косата, и дори да иде на хирург да му направи трапчинки. Тогава щеше да вземе още поне 200 000 гласа от жени.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9886
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #252 -: Юни 07, 2024, 23:32:38 »
Е, ама аз пътувам следобед. Искам да разбера солидарна България има ли шансове, за да гласувам за Сивилов. Ако не, да видя друг и ако никой не стане, възраждане.

Цитат
Аз вече писах за кого смятам да гласувам.
И аз си съставям мнение на база на (в случая дългогодишно) наблюдение.
Ако още по невидиш, ГЕРБ.
Пък ако я закъсаш съвсем има и с тръпчинки.
Има и още по-краен вариант, Шиши не може да не го видиш.:smokin:
Оф, досаден си. Не знам двама ли пишат под тоя Ник, ама от известно време само бърбориш. Всуе.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1507
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #253 -: Юни 07, 2024, 23:51:39 »
К.К. има много лоши пиари. Трябваше да го обучат да гледа тъпо, да му виси ченето, да се хили като идиот, да лъже като разпран, да пуска селски майтапи, да си боядиса косата, и дори да иде на хирург да му направи трапчинки. Тогава щеше да вземе още поне 200 000 гласа от жени.
Проблемът на Костадинов, ссмм е, че той не казва нищо по-различно от това, което е казвал винаги. Аз поне нямам никаква представа как Възраждане ще се бори с корупцията по висшите етажи, с демографската катастрофа, с плачевните държавно и общинско здравеопазване, със затъналата образователна система...доходи, енергетика, концесии с които срещу грошове се изнася злато за милиарди... Реалните и измислени страхове на хората могат да бъдат експлоатирани за известно време. Възраждане, пак ссмм, стигна границата на електоралната подкрепа.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24246
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #254 -: Юни 08, 2024, 00:03:16 »
Цитат
Аз поне нямам никаква представа как Възраждане ще се бори с корупцията по висшите етажи, с демографската катастрофа, с плачевните държавно и общинско здравеопазване, със затъналата образователна система...доходи, енергетика, концесии с които срещу грошове се изнася злато за милиарди...

Това са следствия, не са причината.
Всеки който говори че може да се пребори даже с един от проблемите на база евроатлантизъм е глупав или лукав.
Казвал съм вече, Костадинов ми е неприятен, според мен с нищожен потенциал да свърши нещо.
Обаче!
Единствено Възраждане назовават истинските ни проблеми в момента - ЕС и НАТО.
Някой от съфорумците не го харесват защото не е за Русия.
Когато и ако се разделим с ЕС И НАТО и прегърнем ШОС и БРИКС ще имаме нов проблем - ШОС и БРИКС.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1507
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #255 -: Юни 08, 2024, 00:20:41 »
ОК. Излизаме от НАТО и обявяваме пълен военен неутралитет. Ама съвсем пълен, без шикалкавене. С това съм съгласна. Излизаме от ЕС.  Започваме да висим из консулските отдели за визи с реалната вероятност да ни откажат, ако не можем да докажем, че имаме нужната финансова обезпеченост за времето на пребиваване и задължителна медицинска застраховка, валидна за ЕС. Единствената възможност за работа в страна от ЕС е да сме свръх специалисти с доказана необходимост от нашето присъствие там. Рязко скачат таксите за университетите в чужбина. Изисква се финансова гаранция, че бъдещият студент може да плати таксите и пребиваването си. Изчакването по границите оскъпява българските стоки. Това на първо четене.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1507
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #256 -: Юни 08, 2024, 00:26:25 »
Имам питане. Защо нито една европейска страна не членува в БРИКС към днешна дата? Нямам информация някоя от нечленуващите в ЕС към днешна дата да е подала молба за членство в БРИКС Не знам в каква посока е ориентирана Сърбия. Някога искаха да влизат в ЕС.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7708
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #257 -: Юни 08, 2024, 00:30:42 »
Цитат на: Zdravka
Защо нито една европейска страна не членува в БРИКС към днешна дата?

Защото към днешна дата европейските д-ви са васали и колонии на САЩ.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7708
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #258 -: Юни 08, 2024, 00:33:49 »
Излизаме от ЕС.  Започваме да висим из консулските отдели за визи с реалната вероятност да ни откажат, ако не можем да докажем, че имаме нужната финансова обезпеченост за времето на пребиваване и задължителна медицинска застраховка, валидна за ЕС. Единствената възможност за работа в страна от ЕС е да сме свръх специалисти с доказана необходимост от нашето присъствие там. Рязко скачат таксите за университетите в чужбина. Изисква се финансова гаранция, че бъдещият студент може да плати таксите и пребиваването си. Изчакването по границите оскъпява българските стоки. Това на първо четене.

Излизаме от ЕС и влизаме в руско-китайската сфера. Много по-перспективна. Въпреки страховете на Буратино. Е, вярно, байганьовските номера ще ни ги избият от главите, ама туй ще е добре.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9886
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #259 -: Юни 08, 2024, 00:36:00 »
Аз помня, че преди да почне разправията ЕС, имаше разправии едно 10 години минимум, когато не те осигуряваха, ако искаш да ядеш, работиш без осигуровки. Имаше едни СИК и ВИС. Имаше див феодализъм навсякъде.
И много ясно си спомням лицата на първенците ни, когато обявиха, че влизаме предсрочно или по-рано, нещо имаше и по-дълъг период. Първанов, останалите, ми бяха омърлушени.
Ако сме оставени сами на себе си, се забъркват още по-дълбоко каши.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7708
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #260 -: Юни 08, 2024, 00:36:42 »
Цитат на: Zdravka
Проблемът на Костадинов, че той не казва нищо по-различно от това, което е казвал винаги.

С такива хора нямам проблем. Имам проблем с хора, които се нагаждат кога и пред кого какво да говорят.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7708
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #261 -: Юни 08, 2024, 00:37:50 »
Цитат на: kаily
Ако сме оставени сами на себе си, се забъркват още по-дълбоко каши.

Народо-психология
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1507
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #262 -: Юни 08, 2024, 00:41:23 »
Ние сме европейци, от най-древните. Какво ще дирим в чужда нам по манталитет неевропейска сфера с цялото ми уважение към историята на Китай и културата на Русия, да не говорим за постепенното милитаризиране на икономиката на последната? Кое ще ни изкоренят руснаците - мързела, тарикатлъците, кражбите и корупцията ли?  Та ние от тях можем само да се учим на това. Защото Китай и разстрелите на корумпирани висши чиновници са ни дълбоко чужди.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1507
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #263 -: Юни 08, 2024, 00:46:03 »
Преди да пожелая лека нощ и лек ден за размисъл на решилите да гласуват се сетих да погледна каква част от територията на Русия е в Европа - 23%.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5302
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #264 -: Юни 08, 2024, 00:49:08 »
Ние сме европейци, от най-древните. Какво ще дирим в чужда нам по манталитет неевропейска сфера с цялото ми уважение към историята на Китай и културата на Русия, да не говорим за постепенното милитаризиране на икономиката на последната? Кое ще ни изкоренят руснаците - мързела, тарикатлъците, кражбите и корупцията ли?  Та ние от тях можем само да се учим на това. Защото Китай и разстрелите на корумпирани висши чиновници са ни дълбоко чужди.
Личи си, че   за  коридорите на властта у ЕС си слушала само от телевизора или от нпо-тата  на прокопиев. Кражбите и корупцията евроатлантически нямат равни. Ама ти отде да знаеш.  Руснаците те били научили, моля ти се. Момата ни англичанка и/или германка..с близък културен код до тях била. Те изобщо знаят ли, че си им "равна"!?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5302
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #265 -: Юни 08, 2024, 00:50:18 »
Преди да пожелая лека нощ и лек ден за размисъл на решилите да гласуват се сетих да погледна каква част от територията на Русия е в Европа - 23%.
И в тези 23% колко "европейски" държави могат да се вместят според теб? :i_sheepish:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9886
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #266 -: Юни 08, 2024, 00:50:55 »
Щото, драга, тъпите чужди нам руснаци са славяни, са православни, щото под тяхно робство изпратихме космонавти в космоса, построихме АЕЦ, стигнахме до първо, второ, седмо място в СВЕТА по производство на туй онуй, имахме качествено образование, медицински лица и зъболекари във всяко училище и т.н.
Трябва да си голям гьонсурат да си живяла тогава, да си видяла това и сега да задаваш тоя въпрос.
Какъв европеец си ти повече от Достоевски, Циолковски, Менделеев, Чайковски? На фона на Русия извинявай ама си просто пръдла.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5302
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #267 -: Юни 08, 2024, 00:51:29 »
 :t0301:

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1736
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #268 -: Юни 08, 2024, 00:54:05 »
Ние сме европейци, от най-древните. Какво ще дирим в чужда нам по манталитет неевропейска сфера с цялото ми уважение към историята на Китай и културата на Русия, да не говорим за постепенното милитаризиране на икономиката на последната? Кое ще ни изкоренят руснаците - мързела, тарикатлъците, кражбите и корупцията ли?  Та ние от тях можем само да се учим на това. Защото Китай и разстрелите на корумпирани висши чиновници са ни дълбоко чужди.

Калайджийката се обади. Ний сме ама най, най древните европейци. По древни и от укрите, а какви европейски подвизи сме сътворили, ум да ти зайде. И това величие ни направи специалисти по "- мързела, тарикатлъците, кражбите и корупцията "  :i_laughing:

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2338
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #269 -: Юни 08, 2024, 07:11:01 »
Излизаме от ЕС.  Започваме да висим из консулските отдели за визи с реалната вероятност да ни откажат, ако не можем да докажем, че имаме нужната финансова обезпеченост за времето на пребиваване и задължителна медицинска застраховка, валидна за ЕС. Единствената възможност за работа в страна от ЕС е да сме свръх специалисти с доказана необходимост от нашето присъствие там. Рязко скачат таксите за университетите в чужбина. Изисква се финансова гаранция, че бъдещият студент може да плати таксите и пребиваването си. Изчакването по границите оскъпява българските стоки. Това на първо четене.
И на първо, и на второ, и на трето четене, това са бели кахъри!

Активен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1667
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #270 -: Юни 08, 2024, 07:45:00 »
ГЛУПАВИТЕ СА ТВЪРДЕ ГЛУПАВИ, ЗА ДА ГО РАЗБЕРАТ

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3679
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #271 -: Юни 08, 2024, 08:37:11 »
изпратихме космонавти в космоса, построихме АЕЦ, стигнахме до първо, второ, седмо място в СВЕТА по производство на туй онуй, имахме качествено образование, медицински лица и зъболекари във всяко училище и т.н.
Тези неща ги имаше у нас, когато имаше социализъм и СССР. Без тези двете ние нямаше как да ги имаме, и затова сега пък ги нямаме. Те все повече изчезват и от Русия, все по същата причина.
Цивилизацията на социализма залезе. Може някой да я оплаква, друг да се радва, но така или инак нея я няма.
Според мен залязва и цивилизацията изобщо. Идващият свят не е просто плашещ или разочароващ, той е отвратителен.