Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Август 23, 2019, 07:51:43

Автор Тема: Абортът си е умишлено убийство  (Прочетена 321 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lillian

• Hero Member
  • Коментари: 1000
    • Профил
Абортът си е умишлено убийство
« -: Февруари 11, 2019, 13:41:16 »
Абортът си е умишлено убийство, твърди Борислав Зюмбюлев, в дълга, гневна статия
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/7291132
имам ясно становище по темата, което ще споделя
но това, което се чудя е, защо тези теми станаха толкова актуални в момента
защо едни хора - журналисти, политици, църква решиха да разпореждат на жените, кога да раждат, кога не, на едни предлагат безплатни аборти, други заклеймяват като убийци
защо изобщо мислят, че е редно да се разпореждат с живота на хората, в частност на жените?

Неактивен Асол

• Hero Member
  • Коментари: 2586
    • Профил
Re: Абортът си е умишлено убийство
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2019, 13:48:22 »
Аз също имам ясно изразено мнение по темата, но със сигурност няма да я разисквам. Това, което се чудя, обаче, е, защо умишлено се повдигат подобни теми в обществото с ясното съзнание, че ще предизвикат конфликти и скандали и кому е нужно това? От какво следва да бъде отвлечено вниманието?

Неактивен SgtTroy

• Hero Member
  • Коментари: 965
    • Профил
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2019, 14:00:40 »
Аз също имам ясно изразено мнение по темата, но със сигурност няма да я разисквам. Това, което се чудя, обаче, е, защо умишлено се повдигат подобни теми в обществото с ясното съзнание, че ще предизвикат конфликти и скандали и кому е нужно това? От какво следва да бъде отвлечено вниманието?

Защото има твърде много неща, от които си струва да бъде отвлечено вниманието. Подобни димки просто канализират негативната енергия, в защита на която и да е от тезите, като по този начин лишават  :i_sheepish: от опцията да концентрират мислите си върху нещо по-съществено.
Sometimes it's better to just let things be, let people go, don't fight for closure, don't ask for explanations, don't chase answers and don't expect people to understand where you're coming from.

Активен otvrat

• Hero Member
  • Коментари: 1819
    • Профил
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2019, 14:46:58 »
Спорът дали абортът е убийство е като за кокошката и яйцето - безсмислен.

Неактивен onzi

• Hero Member
  • Коментари: 2933
    • Профил
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2019, 15:18:44 »
борко зюмбюлев е ясен, а ако досега не е бил ясен, то с пасквила си как ф16 всъщност са ни подарък, щото щатите великодушно били разрешили да произведем и продадем оръжие, касателно медията му не трябва да има никакви съмнения.

тва бяха моите пет цента по темата.

Неактивен Джиджи

• Hero Member
  • Коментари: 3360
    • Профил
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2019, 19:28:51 »
:aplause:

Неактивен Джиджи

• Hero Member
  • Коментари: 3360
    • Профил
« Отговор #6 -: Февруари 12, 2019, 19:30:31 »
Спорът дали абортът е убийство е като за кокошката и яйцето - безсмислен.
:raise_the_roof-1045: