Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Септември 16, 2024, 22:09:57

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 195954 пъти)

0 Потребители и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7487
    • Профил
Има само две активни наказания в момента - едното е на Джиджи и се надявам всички да помните защо и как беше наложено, другото е на von_Newmann за грубо погазване не само на правилата на форума, но и на добрия тон.

Между другото, наказанието на Джиджи трябва да изтече някъде този месец и от нея зависи дали ще има ново. Ако продължи да се държи в стил „те ще ми казват на мен къде да скачам“, страхувам се, че пак ще последва наказание.

Други наказания нямам спомен да има активни, така че ако някой не пише тук, то е или поради липса на желание, или липса на време или поради забравена парола.

Толкова от мен по тази тема.
the lamers club honourable member …

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил
Привет.
Подкрепям идеята на завърналия се Анонимус за отваряне и добруване, и покана и приемане към предишните участници в този чудесен форум. Видях репликите на Секуко и Кептъна, видях и другите мнения. Има нежелание за изпращане на лични покани за завръщане, ОК. Навремето застанах на тяхна страна, защото отрязването на възможността за друго, различно от моето мнение, нашето, на групата мнението, е началото на цензура и донякъде агресия и капсуловане :( Кайли пусна за Скот Ритър и тарашенето на FBI, and the CIA ... dig it, dig it! Както и да е. Съм за опрощаване на наказанията на всички във форума. Не го изисквам, защото нямам право. В това число и на многоликия Янус, който навремето помогна на покойния вече Параграф да си възстанови акаунта. Критикуваме САЩ за неебаване и погазване на Първата поправка, нали? Ей го Скот Ритър, усещам, че ще му разкажат играта. Защо тук да не стане по-отворено за различни мнения, перспективи, убеждения, нагласи? Някой има ли идея кво става с Ловкия? Готин пич, е... понякога барутът гръмва и нещата се оцапват с течност, но ... не е само при него. И при мен го е имало, и при други участници тук, в СЕГА, в Монитор и т.н.
П.С. Нямам спомен Рекиджа да е псувал. Да - Фирмин, тук таме, но рядко. Оставете пустата лопатка. Няма да цитирам разни неща за камъните, но е същото. Бе ние си позволяваме да псуваме, но другите - не могат :(

ндааааа

точно заради такива манипулации и лъжи се сговниха нещата.

1. нито един не е БАННАТ. всеки си тръгна сам, веейки различни знамена - например настояваха за правото си да обиждат администраторите, а администраторите нямаха според тях право да им отговарят, и бяха длъжни да им търпят обидите и лъжите.

2. хванатите в доказани лъжи и манипулации - примерно фирмин етцетера - се опитаха да извъртят, че са наказани за инакомислие, при положение че - а) не бяха наказани б) така и не си признаха за лъжите, които спретнаха. примера с грубата лъжа, че аз съм бил бил казал нещоситем по повод скандала в народното събрание, който се опитваше да съчини един от псевдоневините псевдопострадали, и който така се оплете, че накрая всичко обърна на АДМИНИСТРАТОРИТЕ на въже

3. цялото стадо манипулатори, лъжци и комплексари нападнаха принца, и докараха нещата дотам, че безмалко да бъде закрит форума.

няма и капка шанс да се обърна към тези персони с призив да се довлекат тук и пак да осерат нещата. Няма нищо общо с уважаването на чуждото мнение и други подобни инсинуации. Има всичко общо с липсата на елементарната почтеност, и още по-категоричната им липсата на първите седем години възпитание.

и пак - НЯМА ЕДИН БАННАТ.
[единственото изключение е фона, за фашиска пропаганда и опита да мимикрира акаунта си като администраторски и да тормози уж от името на администрацията съфорумци.]

има изнесли се истерички, които с удоволствие тормозят останалите, но когато ги налазят тях надават вой МОЛЯДРУГАРКО ама той ме наплю след като го наритах....

та да повторя.
Всички са добре дошли.
Предишните простотии са в миналото. Няма шанс, когато някой се върне, да получава както преди само възпитани забележки и няма шанс повече да търпя агресивни комплексари да ми обясняват какъв съм, колко ми е интелекта, как трябва да им лижа подметките и да не се лепя по тях,  и как трябва да си върша работата.

толкоз
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1743
    • Профил
Привет.
.....В това число и на многоликия Янус, който навремето помогна на покойния вече Параграф да си възстанови акаунта. Критикуваме САЩ за неебаване и погазване на Първата поправка, нали? ...
...няма да коментирам това мнение, буквално ли да разбирам подчертания и увеличен текст?
Ако е така, съжалявам да науча, нека да почива в мир - дано не съм разбрал.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1743
    • Профил
Мики и на мен ми липсва, опасявам се че няма да го имаме като събеседник.
Неочаквано преустанови всякави ( подчертавам, всякакви не само форумни ) контакти.
Чоки също липсва, еле сега предвид случващото се в Израел, но той нямаше да е в нашия тон на мислене.
Щеше да избяга сега, май не му понесе идеята че неговата "истина" е истината на цинизма.
Тути, sexy Hexe биха подобрили ареала.
Енгелс.... ами Енгелс!
Да се надаме че е достигнал Нирвана в малките ръчички ( и не само ) на филипинките (да не се бъркат с филистиминки ).
 :cool-1084:
За Мики жалко, но аз все още вярвам в доброто, може пък да се появи пак. Същото и за Енгелса, Тути и Хузи.
За Чоко мисля, че грешиш - нямам право да навлизам в детайли, но той би бил точно на място относно ставащото в обетованата земя. Продължанам да ровя в архива си за лекетронния му адрес, да видим.

Пропуснах преподобния Памфуции, при всичките му кусури дискусията с него (колкото и трудна) ми липсва, нъпреки че с фон Госингер имаме някаква закалка при спорове с него, всичко си има чалъми.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен AnonimusBG

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 235
    • Профил
Мислех че модераторите са се успокоили и затова се върнах.
Май съм се лъгал.
Никой не бил баннат сега.
А това че са банени през ден-два тогава вече не се смята.
Колкото и да не ми харесват тяхните мнения ми е по интересно да се опитам да ги оборя, а не да ги забранявам.
А за Джиджи не ми се и говори.
Що не я заточихте до живот.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4277
    • Профил
Колкото и да не ми харесват тяхните мнения ми е по интересно да се опитам да ги оборя, а не да ги забраявам.
Анонимус, що се правиш на неразбрал сега. Мнения никой не е забранявал. Вместо диалог имаше обиди, провокации, простотии и триетажна псувни на майка.
Сигурен съм, че който иска пак ще пише.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10321
    • Профил
Анонимусе, ти си сърби боли драго ти е. Там не щеш, щото трябвало покана, тук ти пречи, щото някого си банели навремето... Ми... явно не можеш място да си намериш под слънцето. И понеже има малко световни новини и е скука дай пак да чоплим какво било едно време. Та да се изпокараме и тук.
Казаха ти, никой не е баннат, за Жижи май гласувахме навремето, аз съм против да ака на воля тук, който иска, да влиза, да се съобразява с порядките и да участва.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил
Мислех че модераторите са се успокоили и затова се върнах.
Май съм се лъгал.
Никой не бил баннат сега.
А това че са банени през ден-два тогава вече не се смята.
Колкото и да не ми харесват тяхните мнения ми е по интересно да се опитам да ги оборя, а не да ги забранявам.
А за Джиджи не ми се и говори.
Що не я заточихте до живот.

има тема, където са описани ВСИЧКИ банове, получателите им, и причината.

Няма баннат  БЕЗПРИЧИННО.

да анализираме някой от победителите, ако желаеш? или е по-важно да мяташ безпочвени обвинения към администрацията, и да бягаш по тъча, когато ти се поиска конкретика?

кой, според теб, е незаслужено баннат, и ще изчетем ли писаниците, които са предизвикали бана?

ако се окажеш неправ, как ще постъпиш? ще продължиш да обвиняваш администраторите в измислени от теб грехове или ще се извиниш?

а тая гадничка инсинуация, че други са им виновни за простотията, и че трябва да ги търпим, щото са различни си я заври да не казвам къде.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен AnonimusBG

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 235
    • Профил
Колкото и да не ми харесват тяхните мнения ми е по интересно да се опитам да ги оборя, а не да ги забраявам.
Анонимус, що се правиш на неразбрал сега. Мнения никой не е забранявал. Вместо диалог имаше обиди, провокации, простотии и триетажна псувни на майка.
Сигурен съм, че който иска пак ще пише.

Коле ще отговоря само на теб.
Всичко това беше от двете страни щото рекиджите нямаха властта да баннват някой и им оставаше старият български способ, а паралелипедът ги банваше постоянно за няколко дни щото не му харесва кво пишат(и на мен също между впрочем).
Хубаво е да свикнем че можем да имаме различни мнения и да спорим по този повод.
Може би който иска от тях пак ще пише, но едва ли.
Днес Бъч ми написа на пощата това онова.
И него го няма.
Освен мен кога последно има регистриран нов потребител? А?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил
Колкото и да не ми харесват тяхните мнения ми е по интересно да се опитам да ги оборя, а не да ги забраявам.
Анонимус, що се правиш на неразбрал сега. Мнения никой не е забранявал. Вместо диалог имаше обиди, провокации, простотии и триетажна псувни на майка.
Сигурен съм, че който иска пак ще пише.

Коле ще отговоря само на теб.
Всичко това беше от двете страни щото рекиджите нямаха властта да баннват някой и им оставаше старият български способ, а паралелипедът ги банваше постоянно за няколко дни щото не му харесва кво пишат(и на мен също между впрочем).
Хубаво е да свикнем че можем да имаме различни мнения и да спорим по този повод.
Може би който иска от тях пак ще пише, но едва ли.
Днес Бъч ми написа на пощата това онова.
И него го няма.
Освен мен кога последно има регистриран нов потребител? А?

глупости.

помолих да не си измисляш истории, а да се спреш на факти.

инсинуациите ти обиждат сериозно, постовете, заради които са налагани банове си седят, заяжданията с администрацията са си също там - примерно в темата https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1356.0

айде моля, стига изкарвал агресивните простаци света вода ненапита, изтормозена от администрацията.

МОЛЯ.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил
анонимус,

ся кво правим с лъжите ти?

или, както ти се иска, просто ще спорим, щото имаме различни мнения?
без значение, че моите са основани на факти, а твоите са желание да интерпретираш нещо си някак си, без да има фактическа обосновка?

казах, избери си ЕДИН БАННАТ, и заедно ще се разходим по постовете му, за да видим толкоз ли е невинен -  и за мнение ли е баннат, или за простотия.

и не, няма да допусна форума отново да се превърне в глутница, която напада пишещите с мнение, различно от това на простаците. прогонихте анри, а сега питате откога нямало новозаписали се?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10321
    • Профил
Нищо че не ми отговаряш, аз ще ти отговарям. Не знам и не отговарям за модераторите. Отговарям за себе си. Аз по-проклета и по-противна дружина от рекиджовата навремето не съм срещала. А имам дълъг интернет стаж. Те буквално ме изядоха с парцалите, не че им се дадох, но беше изключително неприятно. И това щото бях твърдо против ваксините.
И щом бъч те е възпалил толкова, пиши и там, където пише той, освен тук. Аз не разбирам какъв ти е точно проблемът. Все още интернет широк, групи и групички бол. Тръгнал си на нож с админите тук, щото Бъч ти е писал. Използва те за маша, ти да не си украинец?
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Неактивен AnonimusBG

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 235
    • Профил
Не си ми интересен.
Заради теб изчезнах почти една година.
Събуди се.
Хората могат да имат и други мнения освен моето и твоето.
И пак да попитам кога последно има регистриран нов потребител преди аз да се регистрирам отново? А?
Ще ми е интересно да разбера датата.
Как си мислиш има ли някаква корелация това с твоята модерация?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил
Не си ми интересен.
Заради теб изчезнах почти една година.
Събуди се.
Хората могат да имат и други мнения освен моето и твоето.
И пак да попитам кога последно има регистриран нов потребител преди аз да се регистрирам отново? А?
Ще ми е интересно да разбера датата.
Как си мислиш има ли някаква корелация това с твоята модерация?

що си мислиш, че ми пука за заяжданията ти по мой адрес?

що си мислиш, че заяжданията по мой адрес са някакво "изразяване на различно мнение"?

що си мислиш, че като залееш с помия никой няма да се сети, че така и не си приложил никакви факти, към измишльотините си?

сега да уточня.
имаш 24 часа за да докажеш с пример, че някого съм бил бил баннал за мнение

липсата на такова доказателство от твоя страна ще означава, че спориш с модератор по въпросите на модерацията, което е ясно определено като нарушение на правилата в сий  форум.

повтарям за енти път - всеки е добре дошъл, но правилата тук са написани в оная тема, а не ги определя някой, домъкнал се  с гръм и трясък да обижда наред, и да призовава да коленопреклонничим пред простаци, който бяха обърнали форума на кочина.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен AnonimusBG

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 235
    • Профил
"сега да уточня.
имаш 24 часа за да докажеш с пример, че някого съм бил бил баннал за мнение

липсата на такова доказателство от твоя страна ще означава, че спориш с модератор по въпросите на модерацията, което е ясно определено като нарушение на правилата в сий  форум.

повтарям за енти път - всеки е добре дошъл, но правилата тук са написани в оная тема, а не ги определя някой, домъкнал се  с гръм и трясък да обижда наред, и да призовава да коленопреклонничим пред простаци, който бяха обърнали форума на кочина."

Как да ти кажа?
Пошёл ты куда то.
Пак повтарям не си ми интересен.
Щото твоите правила не са ме интересували никога и те са вредни за форума.
А и никога не съм ги чел и няма да ги чета.
Щото това което ограничава мен или някой друг не го възприемам като правила.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил
"сега да уточня.
имаш 24 часа за да докажеш с пример, че някого съм бил бил баннал за мнение

липсата на такова доказателство от твоя страна ще означава, че спориш с модератор по въпросите на модерацията, което е ясно определено като нарушение на правилата в сий  форум.

повтарям за енти път - всеки е добре дошъл, но правилата тук са написани в оная тема, а не ги определя някой, домъкнал се  с гръм и трясък да обижда наред, и да призовава да коленопреклонничим пред простаци, който бяха обърнали форума на кочина."

Как да ти кажа?
Пошёл ты куда то.
Пак повтарям не си ми интересен.
Щото твоите правила не са ме интересували никога и те са вредни за форума.
А и никога не съм ги чел и няма да ги чета.
Щото това което ограничава мен или някой друг не го възприемам като правила.


иначе казано не смяташ за нужно да спазваш правилата във форума, но изискваш - при това агресивно - останалите да се отнасят някак си към теб.

това не може да бъде наречено иначе, освен алтернативно-интелектуално.

цялата свръхпретенциозна глутница моментално се изнася на подскоци, щом се поискат доказателства. що така бе, джанъм?

до 23:35 на 11ти август.

както казах, всеки е добре дошъл, но агресивните прошляци трябва да се научат, че всички правила са за спазване. всички.
а не само тези, които ги кефят лично.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен AnonimusBG

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 235
    • Профил
"сега да уточня.
имаш 24 часа за да докажеш с пример, че някого съм бил бил баннал за мнение

липсата на такова доказателство от твоя страна ще означава, че спориш с модератор по въпросите на модерацията, което е ясно определено като нарушение на правилата в сий  форум.

повтарям за енти път - всеки е добре дошъл, но правилата тук са написани в оная тема, а не ги определя някой, домъкнал се  с гръм и трясък да обижда наред, и да призовава да коленопреклонничим пред простаци, който бяха обърнали форума на кочина."

Как да ти кажа?
Пошёл ты куда то.
Пак повтарям не си ми интересен.
Щото твоите правила не са ме интересували никога и те са вредни за форума.
А и никога не съм ги чел и няма да ги чета.
Щото това което ограничава мен или някой друг не го възприемам като правила.




иначе казано не смяташ за нужно да спазваш правилата във форума, но изискваш - при това агресивно - останалите да се отнасят някак си към теб.

това не може да бъде наречено иначе, освен алтернативно-интелектуално.

цялата свръхпретенциозна глутница моментално се изнася на подскоци, щом се поискат доказателства. що така бе, джанъм?

до 23:35 на 11ти август.

както казах, всеки е добре дошъл, но агресивните прошляци трябва да се научат, че всички правила са за спазване. всички.
а не само тези, които ги кефят лично.


До Космическата Одисея.
Чао Бао.
Все пак кога е зарегестриран нов потребител преди мен?
А?

Неактивен AnonimusBG

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 235
    • Профил
"сега да уточня.
имаш 24 часа за да докажеш с пример, че някого съм бил бил баннал за мнение

липсата на такова доказателство от твоя страна ще означава, че спориш с модератор по въпросите на модерацията, което е ясно определено като нарушение на правилата в сий  форум.

повтарям за енти път - всеки е добре дошъл, но правилата тук са написани в оная тема, а не ги определя някой, домъкнал се  с гръм и трясък да обижда наред, и да призовава да коленопреклонничим пред простаци, който бяха обърнали форума на кочина."

Как да ти кажа?
Пошёл ты куда то.
Пак повтарям не си ми интересен.
Щото твоите правила не са ме интересували никога и те са вредни за форума.
А и никога не съм ги чел и няма да ги чета.
Щото това което ограничава мен или някой друг не го възприемам като правила.


иначе казано не смяташ за нужно да спазваш правилата във форума, но изискваш - при това агресивно - останалите да се отнасят някак си към теб.

това не може да бъде наречено иначе, освен алтернативно-интелектуално.

цялата свръхпретенциозна глутница моментално се изнася на подскоци, щом се поискат доказателства. що така бе, джанъм?

до 23:35 на 11ти август.

както казах, всеки е добре дошъл, но агресивните прошляци трябва да се научат, че всички правила са за спазване. всички.
а не само тези, които ги кефят лично.

Как да кажа?
Напомни ми на 12.08 да се върна.
Мога и да забравя.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10321
    • Профил
Щото това което ограничава мен или някой друг не го възприемам като правила.
Те и укрофашистите така казват. Усещам, че си на път да се обидиш и да се фръцнеш като Буч, щото той днеска те е подкокоросал. А жалко.
Здрасти, Бъч. Дай си имейла да ти пратя покана за форума, отдавна не си ни разправял за силата на американската мечта и колко сме прости това, неамериканците.


П.С. Вече си го направил. Голяма съм ясновидка.
 :giggie:
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил

До Космическата Одисея.
Чао Бао.
Все пак кога е зарегестриран нов потребител преди мен?
А?

ей, знаех че само евреите отговарят на въпроса с въпрос, ама явно и пръча-провокатор е същия

откакто си възстановен имаш 231 поста. голяма част от тях изискват администрацията да ходи да моли тия, дето осраха форума, да се върнат, под предлог, че били приносители на алтернативни мнения

виждаме ги твоите алтернативни мнения - провокиране на админа, обиждане, игнориране на факти, бягане от спор и превръщането му в простотия.

нямам желание да си комуникирам повече с теб по тая тема, каквото имах да кажа - казах

както казваше любимия ти ловкий - плувай, и не ми се лепи по подметките.
или поне не докато не докажеш лъжите си.

а ако толкоз искаш да знаеш как се управлява форума и кой кога се е регистрирал - що не стана админ, когато принца сложи форума на тезгяха, отвратен от пасмината, която така защищаваш?

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил
Щото това което ограничава мен или някой друг не го възприемам като правила.
Те и укрофашистите така казват. Усещам, че си на път да се обидиш и да се фръцнеш като Буч, щото той днеска те е подкокоросал. А жалко.
Здрасти, Бъч. Дай си имейла да ти пратя покана за форума, отдавна не си ни разправял за силата на американската мечта и колко сме прости това, неамериканците.


П.С. Вече си го направил. Голяма съм ясновидка.
 :giggie:

бъч си седи в листата за изтриване на акаунти, но няма да бъде изтрит,
щото не изпълни изискването на госингер да издържи да не пише определен срок.
така че да си възстанови акаунта за него е да направи два клика.
стига да иска.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1985
  • No complain no explain
    • Профил

Как да ти кажа?
Пошёл ты куда то.
Пак повтарям не си ми интересен.
Щото твоите правила не са ме интересували никога и те са вредни за форума.
А и никога не съм ги чел и няма да ги чета.
Щото това което ограничава мен или някой друг не го възприемам като правила.

Ураа. Появи се нов разпоредител и собственик на правилните мнения.
Не ми се търси, но този пошъл театър вече е игран тук от същият хубавец.
Кафа :t9409:

Неактивен AnonimusBG

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 235
    • Профил
Как да ви кажа?
Живи и здрави.
Що ли няма отговор кой и кога се е регестрирал в сий форум преди мен.
Вчера, оня ден, преди месец, преди два, преди шест, преди година?
Или това няма значение изобщо?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил
Как да ви кажа?
Живи и здрави.
Що ли няма отговор кой и кога се е регестрирал в сий форум преди мен.
Вчера, оня ден, преди месец, преди два, преди шест, преди година?
Или това няма значение изобщо?

как да ти кажа?

що смяташ, че просташкото ти агресивно поведение трябва да бъде бонусирано с отговор на каквито и да е въпроси?

особено след като самия ти не желаеш да отговориш на елементарен въпрос?
един баннат бе, дай едно примерче от цялото стадо хиени, дето било било баннато за инакомислие.....
едно примерче, бе батка, само едно, от всичките десетина изнесли се тогава....

или това няма значение изобщо?

пъ съ. сещам се тук един как се пенеше, че на новото място, дето били избягали, били направили повече постове за месец, отколкото този тук форум бил бил направил за години.....

големи измерители на сенки и намеци се извъдихте, ма опре ли до факти - насирате се и ставате поети на онеправданите алтернативно-интелектуални... или бе на алтернативно-мненийни....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен AnonimusBG

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 235
    • Профил
Отговори все пак без много думи.
Кой и кога се е регистрирал преди мен?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил
Отговори все пак без много думи.
Кой и кога се е регистрирал преди мен?

ти като къв се изживяваш, че да питаш такива работи?

а ip-то му трябва ли да ти дам, мейла, тва-онва?

баси наглеца.

та, на темата - отговоряш със пример - за кой пост - цитиран поста - кого съм баннал за инакомислие и може да си помисля дали да ти отговоря-

....а после другия шмърдел пак ще пише доноси за нарушаване на закона за личните данни, а?

взе да ми писва от простотиите ти наистина.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 650
    • Профил
Привет.
.....В това число и на многоликия Янус, който навремето помогна на покойния вече Параграф да си възстанови акаунта. Критикуваме САЩ за неебаване и погазване на Първата поправка, нали? ...
...няма да коментирам това мнение, буквално ли да разбирам подчертания и увеличен текст?
Ако е така, съжалявам да науча, нека да почива в мир - дано не съм разбрал.
Ох, не съм сигурен. Съжалявам. Един пич от Бургас беше. Възможно е да съм объркал ника. Ужас. Нека Буратино да каже. Имаше един известен форумец от Бургас, който почина внезапно.

Неактивен AnonimusBG

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 235
    • Профил
Отговори все пак без много думи.
Кой и кога се е регистрирал преди мен?

ти като къв се изживяваш, че да питаш такива работи?

а ip-то му трябва ли да ти дам, мейла, тва-онва?

баси наглеца.

та, на темата - отговоряш със пример - за кой пост - цитиран поста - кого съм баннал за инакомислие и може да си помисля дали да ти отговоря-

....а после другия шмърдел пак ще пише доноси за нарушаване на закона за личните данни, а?

взе да ми писва от простотиите ти наистина.

Като никакъв.
Интересно ми е що това е тайна.
Или не е и може да се даде такава информация.
Или не може щото не знам защо.
А?
Или щото няма регистрирани след като раралелепипедът стана модератор?
А?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил
Отговори все пак без много думи.
Кой и кога се е регистрирал преди мен?

ти като къв се изживяваш, че да питаш такива работи?

а ip-то му трябва ли да ти дам, мейла, тва-онва?

баси наглеца.

та, на темата - отговоряш със пример - за кой пост - цитиран поста - кого съм баннал за инакомислие и може да си помисля дали да ти отговоря-

....а после другия шмърдел пак ще пише доноси за нарушаване на закона за личните данни, а?

взе да ми писва от простотиите ти наистина.

Като никакъв.
Интересно ми е що това е тайна.
Или не е и може да се даде такава информация.
Или не може щото не знам защо.
А?
Или щото няма регистрирани след като раралелепипедът стана модератор?
А?

след като паралелепипеда е станал администратор - 2018-11-21 - са регистрирани 99% от потребителите на сий форум.

а?

други простащини и инсинуации ще изцвъкаш ли?

а?

ти наистина ли си такъв малоумен комплексар, или просто си ти иде отвътре, без помощта на главния (ти) евентуално мозък?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 650
    • Профил
Ех, Секуко...
За едно мое недоуточнение разви цял пост за манипулации и лъжи. Та какво е манипулация. Дай определение на манипулация. Щото, ако знаеш какво е манипулация, нямаше да пишеш този пост. За лъжа не говоря. Под наказани нямах предвид Рекидж и компания, съжалявам, че не го уточних, а - Джиджи, Буч, Аменеменема, Фона дори ;) Както е тръгнало и Анонимуса пак ще млъкне. Нужно ли е това? Не разбирам, наистина, и не, не се заяждам с модератор. Просто питам - не е ли по-добре да има различни от моето и твоето мнение, Секуко. Та не е ли това идеята на Форума? Не знам, нещо не е наред с реакциите, и не мога да си го обясня - Примерно, ако чуваме по подобен начин: „Широка страна моя родная...“ или Споемте друзья, ведь завтра в поход. Уйдем в предрассветный туман... Споем.... па па па. Па па па па па... Седой боевой капитааан /последната песен ми е много присърце/, какъв е проблемът да имаме различни мнения и гледни точки?

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 207
    • Профил
Привет.
.....В това число и на многоликия Янус, който навремето помогна на покойния вече Параграф да си възстанови акаунта. Критикуваме САЩ за неебаване и погазване на Първата поправка, нали? ...
...няма да коментирам това мнение, буквално ли да разбирам подчертания и увеличен текст?
Ако е така, съжалявам да науча, нека да почива в мир - дано не съм разбрал.
Ох, не съм сигурен. Съжалявам. Един пич от Бургас беше. Възможно е да съм объркал ника. Ужас. Нека Буратино да каже. Имаше един известен форумец от Бургас, който почина внезапно.

Споминалият се бургаски форумец беше beagle. Един от най-свестните, умерен, диалогичен и добродумен. Светла му памет, с добро го помня.
Палосич! Палосич!

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2722
    • Профил
Колеги, мигар в момента точно, в тази ситуация, в която се намират и България, и светът, не ви се намират по-интересни теми от заяжданици с модератора?
Който иска да пише - пише.
Който не иска или няма възможност - не.
Който грубо и системно нарушава правилата на форума и елементарната етика на общуване, троли, обижда - се санкционира.
Не разбирам какъв ви е проблемът.
Лично аз пък дълго време не пишех тук и спрях да следя написаното заради онази групичка и тяхната модераторка. Отвратена бях, като стадо хиени, с високомерие, с въобразено самочувствие на каймак на интелектуален елит избираха жертва и се нахвърляха  всички заедно и системно.
 Само си спомнете как се нахвърляха на Кайли - това ли според вас е начинът да се излагат алтернативни мнения?
Да не говорим, че като те поканят в чужд дом да пребиваваш неограничено и безплатно, да се държиш така, както се държаха с домакините, е признак не само на отчайваща липса на елементарно възпитание, но и на... хайде да не навлизам в дебрите на психопатологията.
Намериха си друг приют - даже и мен каниха там(?)  и толкоз. Всекиму своето, с извинение за конотативния ореол на фразата.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24938
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Лято е, отпуски, скука.
Като му доскучаело на Дявола почвал да си клати децатаадминистрацията.
Вече съм казвал че за мен всякаква модерация е неприемлива и форма на сатрапия.
Независимо от личността на модератора и колко е духовно извисен.
Ей, на и тук на земята не ми е много комфортно щото има Един там горе дето дето държи парцала и от време на време затрива някой от нас или това което е сторил, а не мога да кажа че е пристрастен.
Колкото и да сме еднакви имаме си различията, имаме свои фикс идеи несподеляни от другите.
Големи хора сте, не бъдете толкова тънкообидни, малко ирония или самоирония няма да ви убият.
Последно в този уж толква единен форум Джузепе и Нор се сдъвкаха, понапържаха се и сега ги няма повече от месец.
Нищо написано тук не е повод за такива пунически войни, ще мине и ще замине кат електрон на майната си.
Не си търсете врагове щото ще ги намерите и сред най-близките си, гледайте по-лежерно на обидите, не се впечатлявайте от ласкателствата и двете са еднакво гибелни.
« Последна редакция: Август 10, 2024, 08:17:31 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2592
    • Профил
Споминалият се бургаски форумец беше beagle. Един от най-свестните, умерен, диалогичен и добродумен. Светла му памет, с добро го помня.
Хелмердинг и Нойман били през 50-те години на XIX век двамата любимци на берлинчани в стария Валнер Театър. Те ходели в една и съща пивница и винаги сядали на една и съща маса. Една сутрин Хелмердинг дошъл със скръбното известие, че Нойман е починал.
- Как? Нойман?!
- Нойман.
- Умрял?
- Съвършено.
Започнали да говорят за заслугите на ранопочиналия актьор, за неговия характер и се вдълбочили в тъжни философски разсъждения за живота. Изведнъж горе на входа се показал "покойникът" и започнал да слиза по стълбата. Всички вперили очи в него, а после погледнали с укор Хелмердинг. Последният, обаче, бързо реагирал и подшушнал:
- Шшшшт! Мълчете, момчета! Той още не знае!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7487
    • Профил
Здрасти, Бъч. Дай си имейла да ти пратя покана за форума, отдавна не си ни разправял за силата на американската мечта и колко сме прости това, неамериканците.

Ще го кажа за последен път, което означава, че и преди съм го казвал, но някой се е направил на чукча-писатель.

В момента активни наказания има само за Джиджи и за всички реинкарнации на von_Newmann, други няма.

Ако някой се чуди защо Butch не е в списъка на потребителите - това е, защото е подал искане за напускане. По правило, аз не одобрявам такива искания, независимо от кого са. Единствените две изключения са фелдкурата и Анри (може би има и трето, но нещо ми се губи в момента).

На Butch му беше направено предложение, той не успя да го спази и за това молбата му не е удовлетворена. Няма и да бъде. Ако не иска да пише повече тук - да не пише, не е толкова трудно да си смени паролата и да я забрави. Това с паролите важи и за всички останали, които ще поискат да се махнат от форума. Така, че Butch няма проблем да пише тук, стига да поиска.

Колкото до мрънканиците за личните данни - в този форум, единствените лични данни, които се записват в дневниците на форума са адреса на електронна поща на потребителя (това е изискване на софтуера на форума при регистрацията) и IP адреса, от който е влизано във форума (това пък е изискване за да има връзка с форума). Нищо повече не се записва и не се изисква от мен за участие в този форум.

Има доста хора, които не пишат тук по ред други причини и да се спекулира с това, че били наказани е меко казано проява на лош вкус.

Толкова от мен.
the lamers club honourable member …

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10321
    • Профил
Всичко това иде от рогите. В новия свят хората ще са възпитани и с лекота ще приемат различните мнения. Сега се отделя зърното от плявата и се превъзпитава зърното. Високите енергии изкарват всички недъзи на челото, а основният недъг е егото, в което сме се вкопчили. Всяко его взима абсолютен връх, разпищолва се, до уродливост, като чудовище. И всеки почва да боде с рогите напосоки. Вместо да работи със себе си. И вместо да е работил над себе си цял живот, за да му е по-лесно сега.
Така е във форума, така е навсякъде, така са и политиците. Вместо да са уравновесени, зрели, спокойни, светли, интелигентни, те са детска градина с огромни егота и пълна инфантилност.
Работете над себе си.
Ако изборите не променят нищо, що ги отмениха в Украина и Израел?

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1743
    • Профил
....
Започнали да говорят за заслугите на ранопочиналия актьор, за неговия характер и се вдълбочили в тъжни философски разсъждения за живота. Изведнъж горе на входа се показал "покойникът" и започнал да слиза по стълбата. Всички вперили очи в него, а после погледнали с укор Хелмердинг. Последният, обаче, бързо реагирал и подшушнал:
- Шшшшт! Мълчете, момчета! Той още не знае!
Ако правилно тълкувам Змея, Споко и другите - греша в разбирането си за Параграфа - гордея се с тази си грешка.
Съвсем ще се зарадвам когато същият напише няколко реда за последния си риболов (не нярвам да пише за ВолСид), та така...
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2829
    • Профил
Ех, Секуко...
За едно мое недоуточнение разви цял пост за манипулации и лъжи. Та какво е манипулация. Дай определение на манипулация. Щото, ако знаеш какво е манипулация, нямаше да пишеш този пост. За лъжа не говоря. Под наказани нямах предвид Рекидж и компания, съжалявам, че не го уточних, а - Джиджи, Буч, Аменеменема, Фона дори ;) Както е тръгнало и Анонимуса пак ще млъкне. Нужно ли е това? Не разбирам, наистина, и не, не се заяждам с модератор. Просто питам - не е ли по-добре да има различни от моето и твоето мнение, Секуко. Та не е ли това идеята на Форума? Не знам, нещо не е наред с реакциите, и не мога да си го обясня - Примерно, ако чуваме по подобен начин: „Широка страна моя родная...“ или Споемте друзья, ведь завтра в поход. Уйдем в предрассветный туман... Споем.... па па па. Па па па па па... Седой боевой капитааан /последната песен ми е много присърце/, какъв е проблемът да имаме различни мнения и гледни точки?

джидни е наказана за системно неспазване правилата на форума.
бъч не е наказан.
Аменеменема не е наказан.
фона във всичките си реинкарнации е наказан за пропаганда на фашизма. ТАКОВА по-различно мнение няма как да приема и премълча.

проблем ама изобщо не е  “да имаме различни мнения и гледни точки?“

проблем е, че се лъже наедро и бездоказателствено по администрацията на сий форум, а искането ми за доказване на тезите се игнорира и се словоблудства на тема “льош админ, льош, льош“

анонимуса ако ще да мълчи, ако ще да пише, негова работа.
но щом е дошъл тук ще спазва правилата на форума, а няма да генерира скандали и да търси привилегирано отношение поради “инаквост“

продължавам да чакам поне едно доказателство в подкрепа на лъжата, че съм бил наказвал за инакомислие.
фона с пропагандата му на фашизма да не ми го посочвате, в крайна сметка и да не искам не трябва да попадаме под ударите на нк.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10384
    • Профил
    • Личен сайт
Извинявам се за глупавия въпрос, но притчата за авангардистите, за която се говори в правилата, не мога да я намеря, колкото и да я търся. Моля да ми бъде посочено къде е.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7487
    • Профил
Извинявам се за глупавия въпрос, но притчата за авангардистите, за която се говори в правилата, не мога да я намеря, колкото и да я търся. Моля да ми бъде посочено къде е.

А къде я търсиш? В правилата я няма, наистина :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10384
    • Профил
    • Личен сайт
В Интернет я търся, с Гугъл, а и с форумната търсачка. Намирам само споменавания за нея, но не и самата нея.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7876
    • Профил
В Интернет я търся, с Гугъл, а и с форумната търсачка. Намирам само споменавания за нея, но не и самата нея.

Не си губи времето, не си заслужава. И да ти я демонстрира нагледно някой "умно-красив", няма да го разбереш  O:-)
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10384
    • Профил
    • Личен сайт
Питам във връзка с едно от форумните правила, написано във формата на загадка, която не мога да разгадая, защото не знам къде и как да намеря притчата за авангардистите, която се има предвид там:
Quote (selected)
Правило № 4: Бъдете авангардисти по отношение на ненормативната лексика;

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1743
    • Профил
Питам във връзка с едно от форумните правила, написано във формата на загадка, която не мога да разгадая, защото не знам къде и как да намеря притчата за авангардистите, която се има предвид там:
Quote (selected)
Правило № 4: Бъдете авангардисти по отношение на ненормативната лексика;
...за илюстрация, пример от речника на кокорбашията фон Госингер - вместо да попържа на майка, той казва "балиго(а)(и)", братята сърби също са авангардисти с тяхното "йебига", така че, мислете, не чакайте на готово...и се учете от грешките на Бъди, който е пурист и си попържа по учебник...
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1985
  • No complain no explain
    • Профил
Камала Харис има и сестра, тва става ли?  :giggie: