Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Юни 16, 2024, 01:09:51

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 2028187 пъти)

0 Потребители и 211 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18120 -: Август 25, 2021, 21:31:16 »
бонго и команча ще подскочат срещу уикито-но да припомня

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%8A%D1%80_I_(%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F)

официално при П1 сме най-голями като Държава.Накрая всичко рухва.
« Последна редакция: Август 25, 2021, 22:01:43 от . »

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18121 -: Август 25, 2021, 21:34:23 »
и след обичайният поглед в огледалото за задно виждане и плач по България на три морета- остава всекидневният въпрос- сега,накъде?!Интерлюдиите от миналото не заглушават актуалната чалга.Трябва да се вземат решения.Отказът да го вземеш също е решение.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18122 -: Август 25, 2021, 21:38:05 »
Тва вече е период на разпад. Аз затва викам да се гледа първата българска държава.
Какъв разпад? Периодът между 1230 и 1235 се сочи за зенит на втората българска империя.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18123 -: Август 25, 2021, 21:49:24 »
Ха!
Министър Кацаров е направил прокурора на ВАП и главния прокурор на трътки:

https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/otgovor-na-ministra-na-zdraveopazvaneto-d-r-stojch/?fbclid=IwAR0bDTRS2YCiMis66hGezbOyye6uJ-QE05bsmLd0HX8UIhMmBruD5U5aN8M

Послеписът! :smokin:
« Последна редакция: Август 25, 2021, 22:01:00 от Simplified Solutions »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9450
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #18124 -: Август 25, 2021, 22:01:38 »
Понеже сега чета Михалаки Георгиев ("-аки" е гръцка умалителна наставка), цитирам откъс от един негов разказ,
Quote (selected)
Бае Митар не оставяше никога да го молят два пъти: той издигна главата си и продума:

— Какво правят паяците? Паяжина, нали? Е всека паяжина е книга, а всека жица е писмо, а който прочете тая книга ще знае, че човешките закони са като тая паяжина: ако се уплете некоя дребна мушица, паякът й изсмуква кръвта; ако ли се залети некоя от големите мухи или някой бръмбар, той не само че не се уплита в тая паяжина, но я продира, па и самият паяк, ако не свари да се затули накъде в некое скрито кьоше – току видиш, че му е пресечена жицата и той тупне на земята и се разтърси…, светски работи…
Толкова за правещите се на "двоокати" (вж. пак М.Георгиев) форумци. Не забравяйте, че много малък процент от избирателите са "двоокати". И че няма лоша реклама. Да не говорим, че сегашната конституция е писана пак за (или срещу) някои хора. Да издигаш толкова парцаливо конституционно знаме е нелепо. Да, знам какво са казали древните римляни: "Dura lex, sed lex". Но ние, българите (казвам това като потомък на тракийски бежанци, роден и живеещ в град, който едва след Освобождението си става наистина български), не сме римляни. Не сме и западняци и никога няма да бъдем (перифразирано от песента на "Щурците" "Аз съм просто човек" - "Аз не съм западняк и никога няма да бъда" - нито мога, нито искам, нито трябва!).

Това беше за Петков. Сега за фашизма. Благодаря на отговорилите! Имах превдид, разбира се, не италианския фашизъм в тесен смисъл, какъвто никъде другаде освен там е нямало, а в широк смисъл съгласно определението на Г.Димитров. Засега мисля, че пряка опасност няма. Дори доста умерените "патриоти" са извън НС, а от футболните ни агитки не са е родила пълноценна неонацистска групировка. Все още...

И накрая за Радев и "Триморието" - той отрича, че това е антируски проект. Мисля, че се мъчи да го оглави и насочи към стопански инициативи в полза на всички. Т.е. подменя първоначалното му предназначение. Дръзко спрямо САЩ, но това е Радев, той е способен на това. А за Крим не забравяйте, че по време на дебата с Цачева Радев каза, че там се вее руски флаг. Изигра ролята на "капитан Очевидност", но и това не е малко! Отвратен съм от чинопоклонничеството на поредния външен министър-марионетка на САЩ. Добре поне, че Радев не отиде лично, а пусна него. За съжаление си нямаме български Орбан и дори Радев не е такъв. Казвам това като крайно ляв, нищо че Орбан се води крайно десен. Ако перифразираме Дън, не е важно дали котката лови мишките с лявата или с дясната си лапа, важното е да ги лапа! :tongue_:

П.П. Щях за забравя за съфорумеца "ЗИП". Мисля, че той не е луд, а иронизира, и то много фино. Не че ще си го признае, но все пак го поздравявам за това.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18125 -: Август 25, 2021, 22:04:10 »
да стигнеш до десницата изотляво не е ново.Кое ти е крайно лявото?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18126 -: Август 25, 2021, 22:06:38 »
Путин, Орбан и необрежневистите  избрали Виденов за лице- "крайна левица" е тотално объркване на понятията.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9450
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #18127 -: Август 25, 2021, 22:12:25 »
да стигнеш до десницата изотляво не е ново.Кое ти е крайно лявото?
Това, че гласувах за крайно лява партия (БТР), която иска премахване на валутния борд и излизане от NATO и ЕС!

Путин, Орбан и необрежневистите  избрали Виденов за лице- "крайна левица" е тотално объркване на понятията.
Съгласен съм.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18128 -: Август 25, 2021, 22:17:17 »
Quote (selected)
Аз затва викам да се гледа първата българска държава.
Значи времето прибл. 870-970. Дотогава пълноценна държава нема.
И кво да й гледаме? Как са я катурнали, щото не се е справяла с ролята си на граничар?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18129 -: Август 25, 2021, 22:19:13 »
Значи времето прибл. 870-970. Дотогава пълноценна държава нема.
И кво да й гледаме? Как са я катурнали, щото не се е справяла с ролята си на граничар?
ас обвинявам за тва маджарите.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18130 -: Август 25, 2021, 22:19:39 »
кво е лявото на антинато и антивалутен съвет?Всъщност имаш ли аргументи защо ни трябва Централна Банка като кредитор от последна инстанция на правителства фърлящи пачки през джама на джипката....всъщност в Еврозоната Валутният Съвет автоматично пада- за ли си официално да сме в Еврозоната?

НАТО ?Кво му е ляво или дясно на военнополитически блок?Всъщност Орбан дума не казва против НАТО...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18131 -: Август 25, 2021, 22:21:17 »
...маджарите и катериците.Знаем


Ти си единствения , който не харесва катерицата в ледена епоха поради евентуална маджарска връзка.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4401
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18132 -: Август 25, 2021, 22:24:23 »
Путин, Орбан и необрежневистите  избрали Виденов за лице- "крайна левица" е тотално объркване на понятията.
Кои са тия необрежневисти?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18133 -: Август 25, 2021, 22:25:40 »
Лява алтернатива, Бачо.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18134 -: Август 25, 2021, 22:26:33 »
ас обвинявам за тва маджарите.
Днешните маджари обичат да мислят, че смисълът на живота на ония маджари да бил да граничарстват.
Затова и Орбан се вживява в ролята на пръф и последен граничар на християнството.
Сущи Геза и Матиаш Корвин, взети заедно.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18135 -: Август 25, 2021, 22:27:22 »
от там "хайдук"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18136 -: Август 25, 2021, 22:30:12 »
Послеписът! :smokin:
Аргументирано, вежливо и о, божке, да не ти се случва да си получателят!  :tomtom:

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3026
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18137 -: Август 25, 2021, 22:41:48 »
Много се радвам да видя, че някой чете Михалаки Г.
Чудесен автор, да не казвам любим  :thup:

по повод входа изотляво се сещам за таз песничка:
https://www.youtube.com/watch?v=BELkyvcAm84
*********   ✹    *********

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4401
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18138 -: Август 25, 2021, 22:56:02 »
Лява алтернатива, Бачо.
Винаги ми е било чудно как се лепят еникети. Необрежневизъм?!? Какво ли трябва да означава това? По мои ясни спомени даже Брежнев не беше брежневист.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18139 -: Август 25, 2021, 22:59:13 »
То и Живков не е живковист.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18140 -: Август 25, 2021, 23:01:30 »
като изтупаш в нови дрешки реваншизма на късната номенклатура като биография или манталитет, която ревизира Горбачов-получаваш необрежневизма.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18141 -: Август 25, 2021, 23:07:31 »
Живков и снишаването(вече осъзнал че е отрязан като иждевенец)- виж програмната реч на Тато пред профсъюзите- това е неоживковизма на ГЕРБ и казионните посрещнали я с аплаузи.В този смисъл спеца по оценка на риска - Виденов, е необрежневист _или поне лице на заявилата се формация.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18142 -: Август 25, 2021, 23:12:04 »
...маджарите и катериците.Знаем


Ти си единствения , който не харесва катерицата в ледена епоха поради евентуална маджарска връзка.
няам нищо протиф анимационните катерици, напротиф, однасям се положително към тех, даже некои од най-добрите ми приятели са анимационни катерици. Иам възражения срещу сивата американска катерица и маджарите, но не дотам, че да желая да умрат фкофите. Искам само да се разкарат обратно там, одкъдето са дошли.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18143 -: Август 25, 2021, 23:27:31 »

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18144 -: Август 25, 2021, 23:30:21 »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3026
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18145 -: Август 25, 2021, 23:31:54 »
мажарските катериси-вампири са бессмъртни !!!

https://media.giphy.com/media/l0MYPirLORAorUoxO/giphy.gif
*********   ✹    *********

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18146 -: Август 26, 2021, 00:27:14 »
https://segabg.com/hot/category-bulgaria/maya-manolova-e-gotova-da-podari-mandata-na-itn

самата идея как конституционен мандат- по същество съвкупност от отговорности, се менка каъо брошка или стари парцали между "политиците" е отрезвяваща .Оставям настрана императивен или свободен- но мандатът си е мандат.И тия ще коват закони?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18147 -: Август 26, 2021, 00:29:45 »
"Елитът" е кастриран от елементарно чувство за лична отговорност.Отделно е че е правен илитерат.Да го констатирам като анархист по душа е стряскащо.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18148 -: Август 26, 2021, 00:35:22 »
общо взето мандатът има два формата- от свое име за чужда сметка, и от чуждо име за чужда сметка.Почива на облигаторните искове в Рим.А ако се разровите- през Солон до Хамурапи

У нас стигнахме до за своя сметка под флаг под наем.Това дори не е честното и откровено пиратство, а чисто мародерство.
« Последна редакция: Август 26, 2021, 01:01:32 от . »

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18149 -: Август 26, 2021, 00:48:00 »
Технически Първата Парижка комуна и Първият етап във ВФР въвеждат императивният мандат.С което отиват напред пред Американската революция (извършена от де факто робовладелци)Премахнат е с термидориансият преврат.След това многократно е опитвано да се върнем към него, проблемът е че като дадеш мандат на някой да държи черпака изведнъж става фен на свободния мандат.Решението е да намалиш значението на порциите, (което-колкото и парадоксално, е консенсус между либертарианци-анархокапиталисти и ултралеви-но това е неутрален инструментариум за постигане на различна цел.С нож може да нарежеш хляб, може да намушкаш съседа)У нас Мая констатира трета възможност.Театър на сенките.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18150 -: Август 26, 2021, 00:49:48 »
Мамка им келеперджийска! От самата идея да си вадят сами хляба извън властта ги втриса!!!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24206
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18151 -: Август 26, 2021, 07:18:27 »
Quote (selected)
Мая Манолова е готова да подари мандата на ИТН
https://segabg.com/hot/category-bulgaria/maya-manolova-e-gotova-da-podari-mandata-na-itn
Аз от където и да го гледам без да съм юрист ми приличана "измама в особено големи размери" лъжеш хората да гласуват за теб, после им казваш "сорри" и харизваш награбените гласове за една депутатска заплата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24206
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18152 -: Август 26, 2021, 07:38:35 »
няам нищо протиф анимационните катерици, напротиф, однасям се положително към тех, даже некои од най-добрите ми приятели са анимационни катерици. Иам възражения срещу сивата американска катерица и маджарите, но не дотам, че да желая да умрат фкофите. Искам само да се разкарат обратно там, одкъдето са дошли.
Остъй сеа анимационните, ти за живите кажи.
Кое беше първичната причина за тая омраза?
Не вярвам Орбан да ти е взел нещо да си го намразил и после да си проектирал чувството и върху катериците.
По-ми мяза някоя катерица да ти е сторила пакост - например да ти е чопнала орехче и после чувството да се е преляло към целият ѝ род и даже да е останало малко и за маджарите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10169
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18153 -: Август 26, 2021, 08:00:05 »
 ми приличана "измама в особено големи размери" лъжеш хората да гласуват за теб, после им казваш "сорри" и харизваш награбените гласове за една депутатска заплата.

Ами! Опитва се пак да печели точки. Че е изключително загрижена за държавата, че е диалогична, че ще направи всичко да има правителство. Чиста демагогия. Тъй като тя прекрасно знае, че е ренегат и това вечно ще се помни, трябва ежедневно да "доказва" колко е добра вече. Чудим се само какви хора могат да ѝ вярват.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18154 -: Август 26, 2021, 08:03:06 »
https://segabg.com/hot/category-bulgaria/maya-manolova-e-gotova-da-podari-mandata-na-itn
Аз от където и да го гледам без да съм юрист ми приличана "измама в особено големи размери" лъжеш хората да гласуват за теб, после им казваш "сорри" и харизваш награбените гласове за една депутатска заплата.

Ми Тройната коалиция как беше формирана? Нали беше с мандат на ДПС и на БСП бе дадено да посочи премиер и основни министри.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 24206
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18155 -: Август 26, 2021, 08:06:22 »
Ми Тройната коалиция как беше формирана? Нали беше с мандат на ДПС и на БСП бе дадено да посочи премиер и основни министри.
Сега говорим за директен подарък без коалиция с разписани отговорности.
Кака Мая от маалата дарява на ИТН "купените" от нея гласове.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18156 -: Август 26, 2021, 08:17:38 »
Сега говорим за директен подарък без коалиция с разписани отговорности.
Кака Мая от маалата дарява на ИТН "купените" от нея гласове.

Ми не виждам ИБНИ да са се отказали от подписване на споразумение.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4401
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18157 -: Август 26, 2021, 08:54:17 »
Мамка им келеперджийска! От самата идея да си вадят сами хляба извън властта ги втриса!!!
:th_up: :t2102:

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11325
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18158 -: Август 26, 2021, 08:58:55 »
Ми не виждам ИБНИ да са се отказали от подписване на споразумение.
И то ше има една точка - "Подаряваме мандата на ИТН", нъл тъй?
Вече я чух че се отказва да настоява и за нейното предложение като омбутсман за преизчисляването на пенсиите.
Един от малкото твърди привърженици съм да има макар и временно правителство и непрекъснато убеждавам за това, но никога не съм писал - на всяка цена!
А при нея май това прозира.
Дано се лъжа.
Ми айде като го вадят гоуем ИТН - айде на избори и толкоз!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 711
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18159 -: Август 26, 2021, 09:14:59 »
Ха!
Министър Кацаров е направил прокурора на ВАП и главния прокурор на трътки:

https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/otgovor-na-ministra-na-zdraveopazvaneto-d-r-stojch/?fbclid=IwAR0bDTRS2YCiMis66hGezbOyye6uJ-QE05bsmLd0HX8UIhMmBruD5U5aN8M

Послеписът! :smokin:

 :well_done-1299:

Не съм прочел в медиите за отговора на министъра, за разлика от широко разпространените въпроси на гешевчетата. Може да е мой пропуск.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18160 -: Август 26, 2021, 09:25:31 »
Третия мандат приближава. Зорът расте.
Е фчера МаяМа съ упущила. Щела дава мандата на чалгарите ако го получи.
Направо в крака се е простреляла. Не че и преди имаше реални шансиве да получи мандат ......
 
Почвам да се замислям. Преди сматах, че е добре служебното да продължи като редовно, но с тоз матьрял в парламата се пак нови избори май са по-добрия вариант. :smokin:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18161 -: Август 26, 2021, 09:34:23 »
Quote (selected)
но никога не съм писал - на всяка цена!

Ми още миналото лято се видя разделението, въпреки че Триото апелираше за "Заедно!", сиреч да няма партийно парцелиране на протеста. И понеже не успяха да предотвратят парцелирането (Христо си събираше хората пред БНБ, бесно десните - на Орлов мост), а Славчовците, които уж си траеха, внезапно си присвоиха целия протест (виж снимката на корицата на Славчовата страница във фейса), им се наложи и те да направят партия.
Всъщност тъкмо това разделение даде възможност на амен-амен готовия да хвърли кърпата Борисов да се окопити и с парламентарни врътки да довърши мандата.
За съжаление след априлските избори разделението се задълбочи главно заради шизофренията на Славчовците, които така и отказват да разберат, че демокрацията и парламентаризмът са система, но и отчасти заради неспособността на ДБО да се освободят от фиксацията си върху дървото (проблемът с Росенец и ДПС не е причина, а следствие на модела), и да заработят систематично върху оздравяване на гората.
Докато вървяха разговорите в този парламент, в началото БСП ми изглеждаше слабо активна и някак примирена с позицията си на аутсайдер, която Славчо и ДБО ѝ определиха, но вече се видя, че този път тактиката на БСП  е печеливша - те не само не се удавиха във въртопа, опитвайки се да спасят (ненатрапчиво!) положението, но май и ще си добавят гласове.
 

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18162 -: Август 26, 2021, 09:39:39 »
Quote (selected)
ИТН се срива на трето място, сочи ново проучване

ГЕРБ води с голяма преднина, а ДБ са втора политическа сила, ако имаше избори днес

26 Авг. 2021



https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/itn-se-sriva-na-treto-myasto-sochi-novo-prouchvane

Да се смее ли човек, да плаче ли? А дали да тържествува и ликува?!?
:t1816:

А ако някой вече е пуснал тая новина, ше я изтрия веднага ...

« Последна редакция: Август 26, 2021, 09:50:06 от Джиджи »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18163 -: Август 26, 2021, 09:41:21 »
:well_done-1299:

Не съм прочел в медиите за отговора на министъра, за разлика от широко разпространените въпроси на гешевчетата. Може да е мой пропуск.
Аз разбрах снощи от съобщение на д-р Гълъбова във фейса. Днес вече се появиха тук там по някои сайтове, та дори и в 24 часа, обаче Мадам В обикновено е бързак, но засега ги игнорира. Отговорите.  :smokin:

Но пък тва е вече по-интересно:
http://epicenter.bg/article/-Market-links--Ot-parva-politicheska-sila-ITN-e-veche-treta--naravno-s-BSP/258121/2/0

Ако се окаже вярно, дали пък Славчовците няма да се откажат от участие в следващия парламент? Колко му е - нали са несистемни, могат да кажат, че вече не щат да си играят и да разтурят парламента, щом суверенът така е решил. М?  :notworthy:
« Последна редакция: Август 26, 2021, 09:47:11 от Simplified Solutions »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18164 -: Август 26, 2021, 09:48:41 »
Остъй сеа анимационните, ти за живите кажи.
Кое беше първичната причина за тая омраза?
Не вярвам Орбан да ти е взел нещо да си го намразил и после да си проектирал чувството и върху катериците.
По-ми мяза някоя катерица да ти е сторила пакост - например да ти е чопнала орехче и после чувството да се е преляло към целият ѝ род и даже да е останало малко и за маджарите.

ква омраза, бе, майна?

И кво опщо имат маджарите с катериците извън тва, че са invasive species и са имали опщ ареал на распространение ф одвътуралската тайга навремето. Обаче теа катерици, къде са си делкали хабитата с маджарите не са сиви американски, а некви комски катерици като теа, които идваха унас с трупите по Дунава и нападаха гроздето на онеа торлаци ф Северозападна България. Също така маджарите немат пухкави опашки, а катериците не са се опитвали да си праат държава фрайона на Северозападна България.



Буратино, тъжното не е, че мога да правя кръгчета около тебе без ръце, а че ти не си фсъстояние да схванеш това и по тоа начин ми причиняваш съмнения ф умствените качества начовешката раса.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18165 -: Август 26, 2021, 09:51:11 »
Ами не е пускано.
Иначе това "онлайн анкета", като метод за събириране та данни звучи притеснително.
 
Разбира се ИТН ще си плати за глупостите дето натвори. Обаче данните на дабългарите са силно напомпани и нереалистични.

Освен това има очевАдни неточности в представеното.
ДОколкото двата стълба са дефинирани като процент от всички и процент от гласуващите то би трябвало процентното отношение да е едно и също при всички партии.
Което не е така, ако се сравнят примерно ГЕРБ и ДПС. При ДПС процентната увеличение е много по-малко.
« Последна редакция: Август 26, 2021, 10:01:39 от 66 »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18166 -: Август 26, 2021, 10:02:37 »
Иначе това "онлайн анкета", като метод за събиране На данни звучи притеснително.

Няма кво да те притеснява, тъй като си пропуснал част от информацията – цитирам от същия сайт:

Quote (selected)
Данните са от съвместно проучване на бТВ и "Маркет линкс", проведено сред 1055 пълнолетни лица в страната
по методите на пряко лично интервю и онлайн анкета.
:ive_got_it-1379:

А Дългия – да го ДУ... !!!
:nuts:

« Последна редакция: Август 26, 2021, 10:10:00 от Джиджи »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3026
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18167 -: Август 26, 2021, 10:03:19 »
Така човек би помислил, че подготовката за завръщането на ТиквенияКрал е била успешна и ПлешивотоБаяГрозноПатериче си е дошло на правилното място. ЦЦЦ, както беше рекла ХерА при идването си насам. Пребиване на дузпата до гол няма да мине и голмайстора знае добре, че пак ще бъде дисквалифициран още на допингтестовете. Само че наистина ми хвана окото как хитро панаирджиите обсебиха Портеста на синята агитка. Аз лично щъках пред президенството и се задоволявах с наглонеприкрито подстрекаване, а нямаше и помен от тия Тошкофци. Диджейте на Ристю от камиона беха пълна аквануда, иначе нямаше да се стигне дотук, само одбелезвам...
МузикалнияtпоЗдраф за печелещите следващото Колело на Кисмета е стар и много добре познат:
https://www.youtube.com/watch?v=e-Kib3eeBBA
*********   ✹    *********

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18168 -: Август 26, 2021, 10:07:40 »
Напротив, ДБ имат шанс дори за първо място.

Това ако няма партия на Кирил Петков.

На много хора вече им писна.Дори аз вече съм готов да гласувам за ДБ или Кирил Петков.

А след , като могъщата медийна машина на Козяк /Капитал/евроатлантически либерали се включи то победата ще бъде доста  убедителна!

Младите ,красивите, умните, и УСМИХНАТИТЕ срещу чалги, шалвари и Бай Ганьо.

Големия пробив е преминаването на БСП към либералния лагер.

Нинова направи страшен лупинг само и само да остане лидер....

 :popcorn:








« Последна редакция: Август 26, 2021, 10:21:03 от ЗИП »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18169 -: Август 26, 2021, 10:12:24 »
Напротив, ДБ имат шанс дори за първо място.
Това ако няма партия на Кирил Петков.

Сутринта слушах Андрей Райчев в Сутрешния блок на БТВ, който каза със сигурност, че вече се оформяла такава партия.

А при това положение, на следващите – трети избори през ноември! –  аз смятам да направя следното, надявайки се да го направят и други:

Ще гласувам отново за ДБ
, за които съм гласувала винаги без последните два избора, на които бях решила да дам ено рамо на МаяМа, ТаняДо, адв. Хаджигенов и Бабикяна ...  O:-)

Сега обаче нужда от "рамо" имат Ицето и ДБ!!!


Quote (selected)
На много хора вече им писна. Дори аз съм вече съм готов да гласувам за ДБ или Кирил Петков.
И дано да не си единствен!!! :t2015:

Защото, поне за мен, това е единствената светлина ф тунела, която се мержелее на хоризонта ...

« Последна редакция: Август 26, 2021, 10:28:12 от Джиджи »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3026
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18170 -: Август 26, 2021, 10:14:23 »
Имат грънци - вкусно ли е просото, чудим се...
Иначе за Дългото - до шия!

https://www.youtube.com/watch?v=Bc5GICMPYic

ПП другото забавно беше как дубайския Краниум се изпльоска въпреки смелите медийни каскади  :lol:
ППП Е баш тоя влак идва не да донесе бираиконяк, ми да отмъкне същите
« Последна редакция: Август 26, 2021, 10:28:20 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18171 -: Август 26, 2021, 10:27:12 »
Напротив, ДБ имат шанс дори за първо място.

Това ако няма партия на Кирил Петков.

На много хора вече им писна.Дори аз вече съм готов да гласувам за ДБ или Кирил Петков.

А след , като могъщата медийна машина на Козяк /Капитал/евроатлантически либерали се включи то победата ще бъде доста  убедителна!

Младите ,красивите, умните, и УСМИХНАТИТЕ срещу чалги, шалвари и Бай Ганьо.

Големия пробив е преминаването на БСП към либералния лагер.

Нинова направи страшен лупинг само и само да остане лидер....

 :popcorn:
Глупости на търкалета.
Дабългарите за да станат водеща дясна партя е необходимо да се низвергне ГЕРБ.
Така че единствения им шенс е да стискат палци на БСП и служебното до свършат тази работа, па след 4-5 тодини може и да ги огрее.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18172 -: Август 26, 2021, 10:29:58 »
Дабългарите за да станат водеща дясна партя е необходимо да се низвергне ГЕРБ.
Така че единственият им шанс е да стискат палци на БСП и служебното до свършат тази работа,
па след 4-5 тодини може и да ги огрее.

А аз тук, неква ревност ли съзирам, щото очаквам секи момент при нас да кацне и Асолката ...  :lol:


Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18173 -: Август 26, 2021, 10:31:15 »
Вие  соц пенциите сте вече минало.

Чрез тоталната евроатлантическа пропаганда се изгражда съвсем друга България.

Дори Кристиян Шкварек ги призна.А той е кажи речи един от най-умните  идеологически консерватори в Мамковината.

 :popcorn:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18174 -: Август 26, 2021, 10:37:28 »
Кристиян Шкварек
Кой пък е тоя?!?  :t1815:
And, excuse my ignorance ...  :t0120:


Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18175 -: Август 26, 2021, 10:41:06 »
Дабългарите за да станат водеща дясна партя е необходимо да се низвергне ГЕРБ.
Те изобщо нямат такава цел. От самото начало Иванов е на твърдо центристки позиции и пръв у нас каза "Няма ляво и дясно"/

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3026
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18176 -: Август 26, 2021, 10:41:55 »

Чрез тоталната евроатлантическа пропаганда се изгражда съвсем друга България.


 :popcorn:

Това е вярно и се вижда пред ЦУМ и на НДК, донякъде на бабаЯга - другаде още не смеят да се показват, че не държат на грубпобойспалкаиверига. Процесът на делегитимация, обаче, тече много по-бързо...който си го постави като крайъгъленкамък ще си построи нелоша ВилаВилеКула.

       New American Century
https://www.youtube.com/watch?v=KYq90TEdxIE
The future's banging on our door
When RealID will be the law
Love thy neighbor and turn him in
It's called patriotism
« Последна редакция: Август 26, 2021, 10:50:11 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18177 -: Август 26, 2021, 10:42:51 »
Вие  соц пенциите сте вече минало.

Чрез тоталната евроатлантическа пропаганда се изгражда съвсем друга България.

Дори Кристиян Шкварек ги призна.А той е кажи речи един от най-умните  идеологически консерватори в Мамковината.

 :popcorn:

Предвид, че в тая ниша се състезава с Харизанов и Сула, не е особено ласкателно за Шкварек.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4401
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18178 -: Август 26, 2021, 10:45:10 »

Чрез тоталната евроатлантическа пропаганда се изгражда съвсем друга България.

Дори Кристиян Шкварек ги призна.А той е кажи речи един от най-умните  идеологически консерватори в Мамковината.

 :popcorn:
Допреди 5 мин. имах едни съмнения относно ефективността на евроатлантическата пропаганда.
Ама като прочетох, че самият Шкварек , най-умният консерватор в Горно Спанчево,  Австралия и Микронезия "ги призна", вече съм склонен да се понеса по течението на тоя  тотален пропаганден поток...

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18179 -: Август 26, 2021, 10:45:46 »
Това е трагедията на българския консерватизъм.

Че се свързва с Тиква, Харизан, Марешки,ВМРО и Валери Симеонов.

Шкварек е дълбоко осъзнат европейски консерватор с широк и задълбочен поглед на световните процеси.

Джиджи, ето ти едно видео да се запознаеш с младежа...

https://m.youtube.com/watch?v=5X5NRLXTpsI